علم و تکنولوژی

مرکز غربالگری سرطان نجف‌آباد به بهره‌برداری رسید

تکنونامه/ اصفهان مرکز غربالگری سرطان نجف آباد مقابل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح و افتتاح شد.

همزمان با سفر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت استان اصفهان، امروز (پنجشنبه 26 بهمن ماه) اولین آزمایشگاه تخصصی فناوری نانو، مرکز مشاوره ازدواج نجف آباد و مرکز سرطان نجف آباد افتتاح شد.

در این مراسم رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، معاون شهردار نجف آباد، نماینده نجف آباد در شورای مشورتی اسلامی، مدیر شبکه بهداشت و درمان منطقه و هیئتی از وزارت بهداشت حضور داشتند. ، بهرام عین اللهی توسط مرکز غربالگری سرطان اداره می شد.

به گزارش تکنونامه، بهرام عین اللهی در حاشیه این بازدید گفت: راه اندازی و توسعه مراکز غربالگری سرطان در سراسر کشور برای پیشگیری از این بیماری ضروری است و باید مراکز بیشتری ایجاد شود.

وی افزود: با توجه به ضرورت وجود این نوع مراکز در کشور، با تمام تلاش ها و حمایت های مناسب، تجهیزات لازم برای معاینه این مرکز از جمله ماموگرافی فراهم می شود.

علاوه بر امکانات و تجهیزات غربالگری سرطان، آزمایشگاه ها و آب و نان مخصوص و تجهیزات آزمایشی راه اندازی شده و مرکز مشاوره ازدواج نیز در این مرکز راه اندازی شده است.

هنوز علیرضا غیور مدیر شبکه بهداشت و درمان منطقه وی گفت: این مرکز به همت خیران ابراهیم رحیمی و عباسعلی ملک زاده با هزینه ای بالغ بر 600 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 100 متر مربع، مساحت 2700 متر مربع و دارای 3 فقره راه اندازی شده است. طبقه. .

مرکز غربالگری سرطان نجف آباد را باز کنید

در ادامه مطلب ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد در مجلس وی همچنین گفت: مجموعه اطلاعات شامل بخش های بهداشت، عکاسی، عکاسی، تصویربرداری سرطان و سیگنالینگ است.

وی با اشاره به پیشرفت پروژه معبد شیخ بهایی نجف آباد و ساخت 80 درصد آن، افزود: امکانات این کارخانه بیش از 1.5 میلیارد تن است که با هماهنگی رئیس جمهور و استاندار انجام شد. همچنین صحبت از پرداخت اقساطی این مبلغ با حق بیمه بیمارستان است.

نماینده مردم نجف آباد در شورای مشورتی اسلامی با اشاره به اعطای وام بانکی پروژه های استان اصفهان خاطرنشان کرد: در استان اصفهان 70 پروژه وجود دارد که یکی از آنها همین بیمارستان است که گام نهایی قرار است از داخل تکمیل شود. منابع بانک ملی اصفهان.

وی با اشاره به مشکلات مالی دولت در نجف آباد گفت: کل پروژه های درخواستی ما در نجف آباد 50 میلیارد تومان هم نیست و در این مواقع نمی توانیم 1500 میلیارد را در بیمارستان ها تکمیل کنیم.

ابوترابی به اهمیت و ضرورت بیمارستان شهید منتظری که مناطق هفت گانه غرب اصفهان را پوشش می دهد، اشاره کرد و گفت:

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا