عمومی

مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی در ایلام فعال شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ایلام، مرکز آموزش مهارت ها و مشاوره حرفه ای (TMC) با حضور آقایان بهروز ناصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام، حامد سلیمانی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، حجت اسلام امیر هادی زاد مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه، جمعی از اساتید، دانشجویان و … با مشارکت اولین مرکز آموزش حرفه ای استان ایلام در واحد آزاد اسلامی واحد ایلام افتتاح شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در این مراسم گفت: مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی با رویکرد جدید «آموزش ایجاد اشتغال و ایجاد ثروت به جای آموزش برای آموزش» با همکاری سپهبد راه اندازی شد. مدیریت فنی و حرفه ای ایلام.

مرکز آموزش مهارتی و مشاوره شغلی در ایلام افتتاح شد

بهروز ناصری بیان کرد: مشکل بیکاری و اشتغال زایی یکی از واژه های مهمی است که توجه جامعه را به خود جلب می کند، بیکاری به دلیل کم کاری نیست، بلکه به دلیل نداشتن مهارت، توانایی دانشگاه است. در توسعه همه جانبه استان حتما.

وی تصریح کرد: در مرکز آموزش و مشاوره مهارتی طلا و جواهر، انرژی خورشیدی (تجدیدپذیر)، نقشه برداری، نرم افزارهای عمرانی، حسابداری و مدیریت، PLC، تعمیر موبایل و در آینده کارگاه های دیگری که مورد نیاز استان است. راه اندازی شده است.

ناصری گفت: یکی از اولویت های عمده فعلی دانشگاه ورود به مشکلات استان و کمک به مدیریت برای رفع مشکل است.

انتهای پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا