علم و تکنولوژی

مشاهده | ماشین شگفت انگیز که ژاپنی ها فقط برای خودشان می فروشند!

به دنبال افشاگری های هفته گذشته ، تویوتا اولین جزئیات و عکس های کراس اوور نسل چهارم Harrier را برای ژاپن منتشر کرد. در ژوئن سال 2020 بر اساس پلت فرم TNGA GA-K رونمایی می شود. این بدان معناست که سیستم عامل های اتومبیل با جدیدترین مدل های Toyota Raw 4 و Lexus RX به اشتراک گذاشته می شوند.

طراحی جدید بدنه و ساختار آن بسیار سفت و سخت است و مرکز ثقل کم آن باعث می شود راننده همزمان رانندگی و رانندگی را به راحتی انجام دهد. سیستم تعلیق جلوی آن یک بند بند MacPherson است و سیستم کلاچ دوگانه در قسمت عقب خودرو سواری قابل اعتماد را ایجاد می کند.

معرفی جدید Toyota Harrier 2021

تغییر پلت فرم TNGA GA-K به Harrier این امکان را می دهد تا علاوه بر سیستم هیبریدی تویوتا (TSS II) از جدیدترین موتور Toyota با توان پویا و گیربکس مستقیم Shift-CVT استفاده کند. موتور بنزینی 2.0 سیلندر چهار سیلندر می تواند 169 اسب بخار قدرت و 207 نیوتن متر گشتاور تولید کند ، به طور مشترک با یک پیشرانه تمام چرخ یا پیشران پیشرانش جفت شده با یک جعبه دنده استاندارد CVT.

معرفی جدید Toyota Harrier 2021

حالت ترکیبی TSH II در تنظیمات FWD و AWD موجود است. اولی از موتور بنزینی با موتور الکتریکی 120 اسب بخار استفاده می کند و حالت AWD 40 کیلو وات به چرخ های عقب اضافه می کند و به 219 اسب بخار می دهد.

معرفی جدید Toyota Harrier 2021

علاوه بر طراحی بیرونی ، فضای داخلی خودرو از نمای قبلی با پیچیدگی اسپرت بیشتری پیروی می کند. برجسته ها چراغهای جلو چراغهای LED هستند که توسط اجزای کروم مورد تأکید قرار گرفته و به سمت ضربه گیرها و شیشه جلو کشیده می شوند.

معرفی جدید Toyota Harrier 2021

طراحی داخلی آن یادآور RAV4 با تغییرات چشمگیر است. کنسول میانی دارای صفحه نمایش 12.3 اینچی با سیستم SD-T-Connect است که سمت اسب را یادآوری می کند. ویژگی دیگر سقف پانوراما با پنجره های الکتروکروماتیک است. این خودروساز می گوید هریر به دلیل استفاده از کمک فنرهای صدا و لرزش و ویندوزهای قابل جذب صدا ، لذت رانندگی خوبی را ارائه می دهد.

carcoops.com

دکمه بازگشت به بالا