علم و تکنولوژی

نحوه جلوگیری از بخار گرفتن عینک هنگام استفاده از ماسک

گرمای بدن و هوا باعث تبخیر شیشه ها می شود. وقتی ماسک می زنید ، هوای گرم که تنفس می کنید به جز قسمت بالای ماسک و به بالا راهی برای تنفس ندارد. هوا از بالای ماسک نشت می کند و باعث تشکیل بخار روی شیشه می شود و دیدن محیط را برای شما دشوار می کند.

به گزارش تکنونامه ، اسرائیل. عینک ها را به موقع بردارید استفاده از ماسک یکی از مشکلات افرادی است که هنگام کلاژن سازی از عینک استفاده می کنند ، اما انجمن ایرانی برای ارتقا سلامت و سلامتی چند راه حل ساده اما م toثر برای این مشکل پیشنهاد کرده است که در زیر می خوانیم:

لیوان ها را با آب و صابون بشویید:

لیوانهای خود را با آب و صابون بشویید و آنها را تکان دهید تا آب اضافی آن گرفته شود. سپس بگذارید لیوان ها در هوا خشک شوند و سپس با یک پنبه تمیز (ترجیحا دستمال تهیه شده هنگام خرید عینک) خشک کنید. برای شستشو می توانید از شامپوی کودک نیز استفاده کنید اما برای جلوگیری از آسیب دیدن عینک بهتر است از صابون استفاده کنید.

قسمت بالای ماسک را بچسبانید و محکم کنید

اگر ماسک به گونه ای روی برگ قرار گیرد که بتواند از بالای آن هوا چکه کند ، لیوان لیوان ذوب نمی شود.

اکثر ماسک های موجود در داروخانه ها دارای یک لوله آلومینیوم در بالا (بالای بینی) هستند که علاوه بر نگه داشتن ماسک ، از جلوگیری از ورود هوا به چشم نیز کمک می کند.

اگر خودتان در خانه ماسک درست می کنید ، می توانید این کار را با سیم آلومینیومی ، سیم یا مواد دیگری انجام دهید که به ساخت ماسک و چسبیدن آن به بینی کمک می کند.

مالیدن ماسک به ماسک و استفاده از آن روی بینی راه حل دیگری است. البته ، نوارهای طبیعی می توانند پوست را تحریک کنند یا آلرژی پوستی ایجاد کنند. به همین دلیل توصیه می شود از چسب پانسمان ساده استفاده کنید و برای جلوگیری از صدمه و تحریک اعصاب بینی ، پنبه پنبه بزنید.

اگر پوست حساسی دارید ، قبل از استفاده از این لنت ها روی بینی ، ابتدا باید آن را روی قسمت های دیگر پوست مانند پوست بازوها امتحان کنید و در صورت چند ساعت ، قرمزی یا التهاب روی پوست خود مشاهده می کنید. . در غیر این صورت ، از آن استفاده کنید. در صورت حساسیت می توانید از چسب ضد حساسیت استفاده کنید.

راه حل دیگر قرار دادن یک دستمال روی ماسک است تا از خروج هوا از آبسه و تبخیر لیوان جلوگیری کند. برای این کار ابتدا یک حوله یا پارچه تهیه کنید و آن را به طول 2.5 سانتی متر تا کنید. سپس آن را به پشت ماسک بچسبانید. ماسک را روی صورت خود قرار داده و حوله دستی را در سطح بالاتر از ماسک باز کنید. به عنوان مرحله آخر ، عینک ها را بگذارید و آنها را متناسب با پوشش پوشک و ماسک تنظیم کنید.

مطمئن شوید ماسک به اندازه صورت شماست

از ماسک رژگونه روی صورت خود استفاده کنید و هنگام استفاده از بینی خود را باز نکنید.

به جای بستن طناب یا دور انداختن طناب با ماسک های موازی در بالا و پایین ، توصیه می شود طناب یا تسمه های متصل به پشت سر را ببندید یا ببندید. یعنی باند پایین در کنار گوش و باند فوقانی دقیقاً در زیر گوش قرار دارد. این روش آنلاین و موم ماسک را از بینی و اطراف چشم پاک می کند و امکان تهویه از بالای ماسک را فراهم می کند.

عینک را روی بینی تنظیم کنید

اگر عینک شما دو بینی دارد ، می توانید آن را بردارید تا عینک روی صورت شما بنشیند. به این ترتیب هوا بین عینک و ماسک نمی چسبد و به راحتی خارج می شود. البته برخی از عینک های طبی به گونه ای هستند که نباید ماسک را بردارید. زیرا ممکن است نگرش افراد را تغییر دهند.

استفاده از محصولات ضد بخار

می توانید از عینک یا عینک استفاده کنید. ضد تعریق ها به طور کلی خاصیت خود را پس از استفاده از بین می برند و از دست می دهند ، اما هنوز هم می تواند گزینه خوبی باشد.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا