عمومی

نظرسنجی: 64 درصد از دموکرات‌ها خواهان جایگزینی بایدن هستند

نظرسنجی‌های اخیر حاکی از آن است که اکثر دموکرات‌ها در حال کاندیداتوری هستند.

به گزارش تکنونامه، بر اساس نظرسنجی نیویورک تایمز، حدود 64 درصد از دموکرات ها معتقدند این حزب باید نامزد دیگری برای ریاست جمهوری تا سال 2024 معرفی کند و حدود 33 درصد نیز به سناتور استناد کردند. بایدن دلیل اصلی آرزوهای آنهاست، در حالی که حدود 32 درصد از پاسخ دهندگان به این نظرسنجی می گویند که این امر به عملکرد دولت او مربوط می شود.

این نظرسنجی نشان داد که 94 درصد از جوانان 18 تا 29 ساله گفته اند که نامزدی را انتخاب خواهند کرد. رای دادند و 33 درصد از رای دهندگان عملکرد بایدن را تایید کردند.

بر اساس این نظرسنجی، 20 درصد از پاسخگویان، اقتصاد را مهم ترین مشکل پیش روی کشور و 15 درصد نیز تورم و هزینه های زندگی را مهم ترین مسائل عنوان کردند. تنها 13 درصد از رای دهندگان معتقدند که این کشور در مسیر درستی قرار دارد.

بر اساس گزارش نیویورک تایمز، این پایین ترین سطح ثبت شده از زمان آغاز بحران مالی ایالات متحده است که بیش از 10 سال پیش آغاز شد.

نظرسنجی ها در آخر هفته ناامیدکننده بایدن انجام شد. با عمیق‌تر شدن اقتصاد، قیمت نفت همچنان بالاست، والدین همچنان در تلاش هستند تا برای فرزندان خود فرمولی بیابند و کشتار 4 ژوئیه بحث‌هایی را بر سر کنترل اسلحه برانگیخت.

از سوی دیگر، دولت بایدن به دلیل ناتوانی خود در تهیه واکسن لینگ با انتقادات گسترده‌ای مواجه است و پس از هفته‌ها انتقاد شدید دموکرات‌های چپ‌گرا به دلیل پاسخ صریح وی به تصمیم دادگاه عالی در مورد سقط جنین، بایدن برنده شد. فشار احزاب سیاسی

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا