عمومی

هلاکت 3 صهیونیست در نزدیکی تل‌آویو

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین تکنونامه، منابع عبری و فلسطینی از کشتار در منطقه العاد نزدیک به تل آویو در فلسطین اشغالی خبر دادند.

خبرگزاری شهاب به نقل از منابع عبریس نوشت: این عملیات با چاقو توسط یک شهروند فلسطینی انجام شد و شش صهیونیست زخمی شدند.

رادیو صهیونیستی اما رسما از کشته شدن سه صهیونیست در جریان این عملیات خبر داد. برخی منابع نیز می گویند که این عملیات با تبر انجام شده و برخی دیگر گزارش داده اند که این عملیات با تبر انجام شده است.

منابع عبری نیز اعلام کردند که عاملان این عملیات توانسته اند از صحنه عملیات فرار کنند و جستجو ادامه دارد. البته برخی منابع دیگر دو نفر را مقصر این عملیات معرفی کرده اند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین از صهیونیست هایی که در الععاد بودند خواست در خانه های خود بمانند. این سازمان صهیونیستی همچنین اعلام کرد که عاملان این عملیات از سلاح گرم نیز استفاده کرده اند.

حماس: عملیات شهادت ضربه مهلکی است اسرائيل آره

عبداللطیف القانو، سخنگوی حماس نیز با صدور بیانیه ای ضمن تمجید از این عملیات، آن را ضربه ای جدی به رژیم صهیونیستی و سیستم امنیتی آن دانست.

القانو تاکید کرد: این گونه فعالیت ها و فعالیت های گذشته تنها در پاسخ به جنایت و جنایت رژیم صهیونیستی و تهاجم صهیونیست ها به حرم الاقصی است.

وی با اشاره به تداوم مبارزه و دفاع مردم فلسطین در برابر کلیسای الاقصی، هشدار داد که صهیونیست ها تاوان جنایات و سیاست های نژادپرستانه خود علیه مردم فلسطین را خواهند داد.

این عکس ها از عملیات العاد منتشر شد:

رسانه های فلسطینی امروز گزارش دادند که بیش از 700 شهرک نشین صهیونیست وارد این منطقه شده اند.مسجد الاقصی در سالگرد اشغال فلسطین و تلاش برای برافراشتن پرچم رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی است.

با این حال، نیروهای اسرائیلی این اقدام را در میان هشدارهای شدید گروه های ضد دولتی خنثی کردند.

گروه های ضد فلسطینی شب گذشته در بیانیه ای به تل آویو درباره عواقب آن هشدار دادند رسانه های عبری گزارش می دهند که ارتش اسرائیل برج های آهنی را در اطراف بیت المقدس و تل آویو مستقر کرده است.

حماس در بیانیه ای هشدار داد: «مقامات مجاز». [رژیم] جنبش صهیونیستی برای ورود به صحن الاقصی شریف فردا (پنجشنبه) به آتش کشیده شد و باعث ایجاد تنش در منطقه شد. [رژیم اشغالگر] او مسئولیت کامل آن را بر عهده خواهد گرفت.»

فعالیت های گروه جهاد اسلامی نیز در بیانیه ای قوی نسبت به اقدامات احتمالی شهرک نشینان هشدار داد و تاکید کرد: ما هجوم به مسجد الاقصی را جنگی علیه ملت و مقدسات خود می دانیم و در حالت دفاعی هستیم. [مسجد] الاقصی و قدسمان به هیچ قیمتی باقی نمی ماند».

«کمیسیون ضد مردمی فلسطین» نیز در بیانیه ای نسبت به هرگونه فعالیت شهرک نشینان در مسجد الاقصی هشدار داد و گفت: می دهم.

انتهای پیام/
این یک توصیه برای آکنه است

دکمه بازگشت به بالا