علم و تکنولوژی

هوآوی برای کمک به تشخیص عفونت‌های تنفسی دست به کار شد

طبق گزارش‌های واضح، هواوی پتنت جدیدی ثبت کرده است که به روشی برای تشخیص عفونت‌های تنفسی با اندازه‌گیری اکسیژن خون یا SpO2 اشاره دارد. این روش می تواند عفونت های تنفسی را با بررسی سطح اکسیژن خون تشخیص دهد. چکیده توضیحات این پتنت اجرای آن را با روش تشخیص و تجهیزات مربوطه ارائه می دهد.

در روش تست هواوی عملیات های مختلفی گنجانده شده است. این روش شامل مراحل مختلفی مانند تست اولین عملیات، پاسخ به اولین عملیات و ارسال به تجهیزات الکترونیکی است. اطلاعات در مورد پارامترهای فیزیولوژیکی دستگاه های الکترونیکی بر اساس داده های اولیه به دست آمده است. هنگامی که داده های پارامتر فیزیولوژیکی مطابق با معیارهای مشخص شده تعیین شد، داده های صوتی را دریافت خواهید کرد. تعیین اولین داده های فیزیولوژیکی بر اساس داده های پارامترهای فیزیولوژیکی و داده های صوتی اولین داده های فیزیولوژیکی را نشان می دهد.

اشباع اکسیژن خون، فرکانس تنفس، دمای بدن، ضربان قلب و سایر پارامترهای فیزیولوژیکی نمونه هایی از داده های مورد استفاده در فناوری هواوی هستند. این روش به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت خطر عفونت در سیستم تنفسی خود را تشخیص دهند و از صحت نتایج آزمایش اطمینان حاصل کنند.

در حال حاضر ساعت های هوشمند مختلفی در بازار وجود دارد که از حسگرهایی برای تشخیص سطح اکسیژن خون استفاده می کنند، اما نمی توان به داده های آنها اعتماد کرد. با این حال، تجهیزات پزشکی فعلی برای تشخیص دقیق در دسترس هستند.

باید دید محصول نهایی هواوی با فناوری جدید این شرکت چه عملکردی خواهد داشت. این دستگاه می تواند اطلاعات قابل اعتمادی ارائه دهد یا با برچسب “از داده ها برای اهداف پزشکی استفاده نکنید” فروخته می شود. البته مثل همیشه این احتمال وجود دارد که پتنت جدید هوآوی مانند بسیاری از گواهینامه های پتنت به محصول نهایی ختم نشود.

دکمه بازگشت به بالا