علم و تکنولوژی

هیچ شواهدی از خونریزی مغزی در تصاویر سی‌تی‌اسکن «مهسا امینی» دیده نمی‌شود

متخصص رادیولوژی اعصاب گروه رادیولوژی وزارت بهداشت در پاسخ به استعلام رئیس سازمان نظام پزشکی درباره تصویر «سی تی اسکن» منتشر شده از مرحومه مهسا امینی، بیانیه‌ای منتشر کرد و اعلام کرد که هیچ مدرکی وجود ندارد. در این تصاویر می توان خونریزی در مغز را مشاهده کرد.”

به گزارش تکنونامهدر بیانیه کارشناس مغز و اعصاب هیات مدیره صدا و سیمای وزارت بهداشت که در پاسخ به استعلام هیات مدیره نظام پزشکی بیانیه ای صادر کرد، آمده است: با توجه به استعلام هیات مدیره نظام پزشکی . امینی فوق تخصص نورو رادیولوژی گروه رادیولوژی وزارت بهداشت پس از بررسی سی تی اسکن مغز مرحوم مهسا اعلام کرد که در پارانشیم مغز خونریزی وجود دارد، در سی تی اسکن خونریزی اپیدورال و ساب دورال مشاهده نمی شود. است. روی مانیتور فیلمبرداری شده است.

در این بیانیه که نسخه ای از آن در اختیار تکنونامه قرار گرفته است، همچنین تاکید شده است که «تئوری های بیشتری پس از مشاهده داده های ویدیویی اصلی ارسال خواهد شد».

در این زمینه بخوانید:


تماس تلفنی رئیسی با خانواده مهسا امینی; دختر شما دختر من است


اسناد پزشکی ضرب و شتم مهسا امینی را تکذیب می کند


تظاهرات اعتراضی علیه عملکرد گشت های هدایت شونده ترتیب دهید

لازم به ذکر است یکی از شبکه های خارجی در پایان با انتشار عکسی از سی تی اسکن مهسا امینی مدعی شد که سی تی اسکن مهسا امینی شکستگی جمجمه، خونریزی و التهاب مغز را نشان می دهد.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا