علم و تکنولوژی

واگذاری ۹۰ هزار میلیارد تومان از سهام دولت در پالایشگاه امام خمینی شازند به تامین اجتماعی

معادل 90 میلیارد تومان از سهام دولت در پالایشگاه امام خمینی شازند با هدف تقویت پایه مالی سازمان تامین اجتماعی برای پرداخت مستمری بازنشستگان و مطالبات بیمارستان ها، درمانگاه ها به این سازمان واگذار می شود. و یک داروخانه

به گزارش تکنونامه، در هفتاد و هشتمین جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا که چهارشنبه شب با حضور سران سه قوه و سایر اعضا برگزار شد، موضوع تسهیل رد بدهی دولت مطرح شد. سازمان تامین اجتماعی در دستور کار قرار گرفت و پس از بررسی مصوب شد که معادل 90 میلیارد تومان از سهام دولت در پالایشگاه امام خمینی شازند برای ابطال دولت در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار گیرد. بدهی.

این تصمیم به منظور تقویت پایه های مالی سازمان تامین اجتماعی برای پرداخت به موقع مستمری بگیران و نیازهای حوزه سلامت اعم از بیمارستان ها، درمانگاه ها و داروخانه های طرف قرارداد اتخاذ شد.

در این جلسه به ریاست آقای سید ابراهیم رئیسی نیز اعضا مقرر کردند: برای تقویت توان ارزی کشور و تشویق هر چه بیشتر فعالان اقتصادی برای بازگشت حداکثری ارز به چرخه اقتصاد، صادرکنندگانی که اعلام کردند. مقدار. بالاتر از ارزش پایه مالیاتی برای کالاهای صادراتی آنها باید حمایت شود و تسهیلاتی در این زمینه برای آنها در نظر گرفته شود.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا