علم و تکنولوژی

وزیر بهداشت: دشمن با فتنه‌انگیزی سعی دارد مانع پیشرفت‌ها شود

وزیر بهداشت به نمایندگی از رئیس جمهور با حضور در منزل سرباز شهید سلمان امیر احمدی، سرباز حافظ صلح که در اغتشاشات اخیر جان باخت، یاد و خاطره این سرباز شهید را گرامی داشت.

به گزارش تکنونامه، دکتر بهرام عین اللهی در دیدار با خانواده این شهید والامقام اظهار کرد: شهید امیر احمدی یکی از فعال ترین و دلسوزترین کادر درمانی بیمارستان لبافی نژاد است و خدمات ارزنده ای در حوزه سلامت ارائه می کند.

وی با بیان اینکه شهید امیر احمدی از اعضای فعال بسیج بیمارستان لبافی نژاد است، تصریح کرد: شهید امیر احمدی به آرزوی دیرینه خود جامه عمل پوشاند و از روح بزرگ شهید می خواهیم برای همه ما دعا کند.

وزیر بهداشت علت درگیری و ناآرامی دشمن در کشور را دستاوردها و پیشرفت‌های مهم جوانان و نخبگان ایران دانست و تاکید کرد: دشمن با توجه به پیشرفت‌ها و ابعاد بسیاری که دریافت کرده است. در طول این 43 سال و به ویژه در سال گذشته به شرح زیر عمل کرده اند: ساختارهایی ایجاد شده که فتنه انگیزانه سعی در جلوگیری از این تحولات دارند.

عین اللهی به موفقیت ایران در سرکوب ویروس کرونا اشاره کرد و خاطرنشان کرد: سال گذشته که در اوج شیوع ویروس کرونا بودیم، بسیاری از مراکز درمانی ما به ویژه بیمارستان لبافی نژاد به مردم و شهید سلمان امیر خدمات رسانی کردند. احمدی به همراه سایر همکاران شبانه روز امداد رسانی می کردند، این بیمار بود.

وی بر اساس اطلاعیه وزارت بهداشت، با توجه به نقش بسیجیان در کنترل و پیشگیری از کووید 19، گفت: در روزهایی که اپیدمی کرونا به اوج خود رسیده بود، آقای بسیجی همراه بود. کادر پزشکی و خدمت به بزرگواران. . مردم ایران شب و روز.

وزیر بهداشت با اشاره به عبادتگاه‌ها در فرهنگ اسلامی و ایران گفت: شما قدردان کسانی هستیم که جان خود را فدای ملت کردند و موفقیت امروز مرهون فداکاری کسانی است که جان خود را فدای ملت کردند. امروز علیرغم اینکه همه دشمنان علیه انقلاب اسلامی متحد شده اند، درخت تنومند انقلاب اسلامی در خطر نیست و این انقلاب به دست امام زمان (عج) است که امیدواریم بتوانیم تداوم داشته باشد. انقلاب. راه شهدا.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا