علم و تکنولوژی

پایش سلامت جانبازان دفاع مقدس توسط مرکز درمان در منزل جهادانشگاهی

با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران و مرکز درمان در منزل جهاد دانشگاهی (دَم) و در آستانه ولادت حضرت امام حسین (ع)، روز پاسدار و حضرت ابوالفضل العباس روز جانباز، نزدیک به ۲۰۰ نفر از جانبازان شیمیایی و نخاعی استان تهران پایش سلامت شدند.

به گزارش تکنونامه، مسعود آسیما، مدیر مرکز درمان در منزل دَم با این مطلب گفت: در سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران بنا به وظیفه ذاتی خود و همچنین تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران، چندین سال است که ارائه خدمات درمانی و مراقبتی در منزل به این عزیزان را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

او با بیان اینکه این مرکز از سال ۸۸ خدمات پزشکی و پرستاری، فیزیوتراپی و پیراپزشکی در منزل را به خانواده شهدا و ایثارگران ارائه می‌دهد، افزود: در طرح پایش سلامت جانبازان نیز این عزیزان توسط پزشک عمومی و پزشکان متخصص داخلی، روانپزشکی و پوست معاینه می‌شوند و همچنین آزمایش‌های لازم از ایشان انجام خواهد شد و از نظر سلامت قلب نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

به گفته آسیما؛ این طرح از ۲ اسفندماه آغاز شده و تا ۸ اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

بنابر اعلام روابط عمومی مرکز درمان در منزل جهاددانشگاهی، مرکز خدمات تخصصی درمان در منزل (دَم) سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با مجوز وزارت بهداشت، با ارائه کلیه خدمات درمانی قابل انجام در منزل از جمله ویزیت پزشک عمومی و متخصص، خدمات توانبخشی (فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، ماساژ درمانی)، خدمات پرستاری و تزریقات، دندانپزشکی در منزل، انجام تست کرونا و نمونه گیری و آزمایش، اجاره تجهیزات پزشکی، رادیولوژی و سونوگرافی، بینایی و شنوایی سنجی، مراقبت از بیمار و سالمند، خدمات ICU در منزل، مشاوره تلفنی پزشکی و صدور گواهی فوت به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل به شهروندان تهرانی ارائه می نماید. در صورت نیاز به دریافت خدمات درمانی مذکور در منزل می‌توانید با شماره تلفن ۶۴۰۶۴ و ۶۷۳۹۸۸۸ تماس حاصل فرمایید. همچنین  می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی دقیق از کل خدمات و نحوه خدمت رسانی به پایگاه اینترنتی به آدرس https://dam.clinic مراجعه نمایید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا