علم و تکنولوژی

پوشش بیمه‌ای سی‌تی اسکن فک و صورت بیمه شدگان نیروهای مسلح

مدیر عامل آژانس بیمه خدمات پزشکی ارتش گفت که آمار استخراج شده از داده های سالهای 99-1390 روند و افزایش هزینه های مراقبت در بخش دندانپزشکی را نشان می دهد ، بنابراین یک سوم از متوسط ​​سرانه پوشش بیمه ای در سازمان دندانپزشکی است. هزینه دارد

به گزارش تکنونامه ، برای بهبود کیفیت خدمات تحت پوشش بیمه های دندانپزشکی ، مصرف کنندگان اسکن ویژه ارتوپدی (CBCT) در تحقیقات هفته سیستم ، مدیرکل بهداشت ارتش و دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) ، بیمارستان بقیه الله العظم (ع) در تهران تحت پوشش ارتش پزشکی شرکت بیمه هستند.

نوروزی ، مدیرعامل آژانس بیمه خدمات پزشکی ارتش ، در هنگام راه اندازی سیستم تخصصی سی تی اسکن در بیمارستان بقیه الله الاعظم ، از تلاش مدیر و کارکنان بیمارستان در راه اندازی و راه اندازی سرویس تشکر کرد. وی گفت: سی تی اسکن فک و اسکار توسط CBCT که 20 تا 100 برابر بیشتر از سی تی اسکن معمولی بدن را آزاد می کند و در عین حال تصویربرداری بهتری دارد ، بنابراین می تواند به عنوان جایگزین روش های پزشکی و تشخیصی مورد استفاده قرار گیرد.

نوروزی ، با بیان اینکه ارتش پزشکی شرکت بیمه ، همانطور که بیمه اولین بار در کشور است ، مدیریت CT آنلاین را با اینترنت تخصصی اسکن کرد ، مناطقی که خدمات مدیریتی آنها را اعلام کرد ، آماری که اطلاعات مربوط به سالهای 99-1390 را نشان می دهد روند و هزینه رشد دندان های بخشی را نشان می دهد ، بنابراین یک سوم مکمل های بیمه سرانه سازمان در زمینه هزینه های دندانپزشکی است.

وی گفت: این مشکل باعث شده است که وی از سال 1997 به بعد با روشی برای محافظت از سلامت ، موضوع خدمات فرایندی را در بازار ارائه دهد که در این جلسه موفقیت آمیزتر از 90٪ بوده و اقدامات دیگری علاوه بر مدیریت هزینه خدمات CBCT ، با روند توسعه و ارتقا consistent مطابقت دارد که سلامت ارتش ، یعنی بیمه اولین کشورهایی است که وظیفه خود را برای مدیریت هزینه های خدمات سهام خود انجام می دهد.

مدیرکل آژانس بیمه خدمات درمانی ارتش در خصوص میزان تعهد مدیریت هزینه این خدمات جدید افزود: بیمه نیروهای مسلح اکنون می تواند خدمات فوق را با کسر 10٪ در مراکز درمانی دولت ارائه دهد. و 30٪ تخفیف در مراکز خصوصی دریافت کنید.

لازم به ذکر است که در این مراسم ، دکتر ابوالقاسمی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الاعظم (عج) ، با شروع جشن یک هفته تحقیق ، گفت: دستیابی و تولید علم و دانش می تواند از طریق تحقیق انجام شود ، می گوید: سلامت محور پژوهش ، استفاده از روش های مناسب و مدرن می تواند منجر به پیشگیری ، نظارت ، درمان ، کاهش هزینه ها و مدیریت منابع به بهترین وجهی شود ، به طور معمول ، این نمونه ای از این دستگاه با تکنولوژی خاص است. در نظر گرفتن.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا