عمومی

پژوهشکده آسیب‌های اجتماعی در استان ایلام راه‌اندازی شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ایلام، کارگروه مسائل جمعیتی با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز در این نشست با بیان اینکه رسالت ویژه دانشگاه آزاد اسلامی در استان ها حل مشکلات و کمک به توسعه استان ها است، گفت: در این راستا به دلیل مشکلات و معضلاتی که در این راستا وجود دارد، تلاش می کنیم.

بهروز ناصری افزود: استان ایلام از نظر تهدیدات اجتماعی و به ویژه بحث کاهش جمعیت همچنان در وضعیت نامساعدی قرار دارد و مسئولان مربوطه و مساعدت‌های دانشگاه باید نسبت به رفع این آسیب‌های اجتماعی اقدام جدی کرده و برای رفع آن تلاش کنند.

وی ضمن تشکر از استاندار ایلام و مفتخر به حضور در این نشست گفت: صدای اساتید دانشگاه را برای توسعه بیشتر استان و رفع مشکلات مختلف بویژه خطرات اجتماعی و توجه بشنوید. تصمیمات

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام آمار استان در مورد خودکشی و به ویژه خودکشی، کاهش جمعیت، طلاق و … را در نظر نگرفت و آرزو و راه اندازی پژوهشکده گمشده برای جامعه را در نظر نگرفت.

به گفته ناصری، ظرفیت عظیم دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام و دلالت پاسخ قاطعانه «دکتر طهرانچی» به اقدامات این دانشگاه برای حل مشکل در ایلام نقطه عطفی در کمک رسانی است. استان و البته با موافقت مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی، اعتبار و امکانات دانشگاه برای رفع مشکلات استان و به ویژه آسیب های وارد شده به شهروندان بسیج می شود.

از جمله کارکنان حاضر در جلسه معاون دادگستری ایلام، معاون مدیرکل صداوسیما، معاون دانشکده علوم پزشکی، مدیرکل کتابخانه ایلام، مسئول بهزیستی دانشگاه ایلام، دانشگاه ایلام، پیام نور بودند. مدیرکل دانشگاه ایلام. معاونت اجتماعی استاندار ایلام، فرماندهی فرماندهی کل قوا، فرماندهی فرماندهان استان های استان ایلام، سازمان تبلیغات اسلامی استان و … تقدیر و تشکر کرد و گفت: راهکارها در گروه مهرورزی و مهربانی است. میزبان؛ و امروز مسئولین استانی در جهت رفع مشکلات و توسعه تلاش می کنند که قابل تقدیر است.

انتهای پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا