پیام قدردانی استاندار از مشارکت پرشور مردم گیلان در دور دوم انتخابات

تکنونامه/گیلان نماینده عالی دولت در گیلان با صدور پیامی ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم سرافراز و ولایتمدار استان در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اعلام کرد: افزایش مشارکت گیلانیان عزیز و دوست داشتنی در انتخابات ۱۵ تیرماه، لبیک گفتن به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

اسدالله عباسی، استاندار گیلان بامداد امروز پس از پایان مهلت برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری با صدور پیامی از مشارکت مردم ولایتمدار استان گیلان در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تشکر و قدردانی کرد. در پیام استاندار گیلان آمده است:

به لطف خداوند بزرگ، دعوت رهبر معظم انقلاب اسلامی و قدرشناسی از خدمات شهید جمهور عزیزمان، با لبیک میلیونی مردم در سراسر کشور همراه بود، چنانچه در دور اول با مشارکت ۴۰درصد، با دعوت رهبری در دور دوم به بالای ۵۰ درصد رسید و این مشارکت در گیلان عزیزمان با رشد حدود ۱۲ درصدی به ۴۴ درصد افزایش یافت و بار دیگر دشمن تا دندان مسلح به انواع امپراطوری رسانه‌ای، رسانه سیاه و ناامیدسازی را شکست داد.

دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حالی تا پاسی از شب ادامه داشت که صف‌های طولانی و حضور میلیونی مردم پای صندوق‌های اخذ رای نقشی دیگر بر تارک تاریخ نگاشت.

نقشی که حکایت‌های شیرینی از لبیک ملت به اذن رهبری معظم دارد و حضور و مشارکتی بالای ۵۰ درصد در تاریخ انتخابات کشور برای انتخاب یکی از حساس‌ترین جایگاه‌های اجرایی کشور رقم زد.

همه آمدند پیر و جوان و مرد و زن و رای اولی همه به عشق رهبری پای کار آمدند تا این مشارکت و حضور میلیونی خار چشمی باشد برای دشمنی که مدام به دنبال تحریم انتخابات و سیاه‌نمایی است که بگوید رای شما تاثیری در انتخاب و اداره کشور ندارد، اما رهبر معظم انقلاب فرمودند: «هر رأی به هر یک از نامزدها یک رأی به جمهوری اسلامی ایران است و امروز ملت ایران حماسه حضور را رقم خواهد زد».

از تمامی دست اندرکاران برگزاری دور نخست و دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعم از اعضای شورای تامین استان و شهرستان ها، ستاد انتخابات، نیروهای اجرایی، معاونین، مدیران کل ستادی، کارکنان استانداری، هیات‌های نظارت، بازرسی، انتظامی، امنیتی، قضایی، بسیج، سپاه، پلیس راه و راهور و سربازان گمنام امام زمان(عج) گیلان قدردانی می‌کنم.

هم چنین از آحاد مردم خانواده معزز شاهد و ایثارگر، اصحاب رسانه و خبرنگاران خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری، مطبوعات و صدا و سیما و روابط عمومی‌های فرمانداری ها و دستگاه‌های اجرایی، مدیرکل و معاونین دادگستری، کارکنان و روسای دادگستری شهرستان‌ها، دادستان مرکز استان و دادستان‌های شهرستان‌ها، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی همچون ثبت احوال، اعضای شورای نگهبان و همکاران وزارت کشور، تمامی نیروها در بخشداری‌ها، دهیاری‌ها، شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا، ائمه جمعه و جماعات، هیات امنا مساجد، خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان و آزادگان، اقشار مختلف مردم عزیز، سرافراز، ولایتمدار و موقعیت شناس اعم از اصناف و بازاریان و فرهنگیان، کشاورزان، دانش‌آموزان و دانشجویان، کارگران، کارمندان و همه عزیزانی که پای کار انتخابات بودند، مراکز پشتیبان (شامل نیروهای خدماتی و نقلیه )، فرمانداران و ستادهای انتخابات شهرستانهای استان، فوریت های پزشکی، دستگاه های خدمات رسان و زیرساختی (ارتباطات و فناوری) و سایر دست اندرکاران و همچنین ستادهای انتخاباتی نامزد های محترم و طرفداران عزیزشان قدردانی می‌کنم.

هر دو دور اجرای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گیلان در سلامت و امنیت کامل برگزار شد؛ در مدت زمان کوتاه برای برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری بعد از شهادت آیت الله رئیسی عزیز، همه زیرساخت ها برای برگزاری انتخابات سالم مهیا شد و مشکلی در فرآیند برگزاری انتخابات ایجاد نشد.

بار دیگر یاد و خاطره شهید جمهور محترم و مغتنم آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی وهمراهان شهیدش را گرامی میداریم و خدا را شاکریم که خدمتگزار ملت شریف ایران بودیم، انشاالله بتوانیم در بخشهای مختلف در پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم شریف و شهیدپرور رو سفید باشیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا