علم و تکنولوژی

پیش‌بینی عجیب زاکربرگ از روند تکنولوژی در آینده

مدیرعامل مارک زاکربرگ متا وی در آخرین مصاحبه مطبوعاتی پیش بینی کرد که در 5 سال آینده شاهد این دیدار خواهید بود نماد هولوگرافیک خواهیم بود

او معتقد است با این روش، کاربران تجربه تعامل بهتر و عمیق تری در متاورس خواهند داشت.

مارک زاکربرگ امیدوار است که این روش های جدید تعامل می تواند توانمند باشد روابط انسانی کمک در محیط های کاری و غیر کاری. وی در ادامه گفت و گوی خود نیز اشاره کرد که دلیلی ندارد تا 5 سال آینده عینک واقعیت افزوده طبیعی می شود و برگزاری جلسات با هولوگرام به واقعیت تبدیل می شود.

پیش بینی های عجیب زاکربرگ در مورد روندهای آینده فناوری

آینده جلسات کاری با نمادهای هولوگرافیک

مارک زاکربرگ در این مصاحبه افزود که ارتباطات انسانی در جلسات بسیار مهم است. تکنولوژی پایه واقعیت مجازی و واقعیت افزوده می توانند فضای تعامل بهتر و کارآمدتری را فراهم کنند و در سال های آینده با فناوری های جدید تجربه بهتری در ایجاد این ارتباطات داشته باشیم.

مدیرعامل مارک زاکربرگ متا وی در آخرین مصاحبه مطبوعاتی خود پیش بینی کرد تا 5 سال آینده شاهد نشست هایی با آیکون های هولوگرافیک باشیم. او معتقد است با این روش، کاربران تجربه تعامل بهتر و عمیق تری در متاورس خواهند داشت.

مارک زاکربرگ امیدوار است که این روش های جدید تعامل بتواند به تقویت ارتباطات انسانی در محیط های کاری و غیر کاری کمک کند. وی در ادامه گفت و گوی خود نیز اشاره کرد که دلیلی ندارد تا 5 سال آینده عینک واقعیت افزوده طبیعی می شود و برگزاری جلسات با هولوگرام به واقعیت تبدیل می شود.

آقای مارک زاکربرگ در این مصاحبه افزود که: در این دیدار، روابط انسانی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. فناوری های مبتنی بر واقعیت مجازی و واقعیت افزوده می توانند فضای تعاملی بهتر و کارآمدتری را ارائه دهند و در سال های آینده با فناوری های جدید تجربه بهتری در ایجاد این ارتباطات داشته باشیم.

227227

دکمه بازگشت به بالا