عمومی

پیشگامی بانک ملت در مدیریت جدید سرعت گرفته است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک ملت، سید احسن خاندوزی در مراسم راه اندازی سه خدمت جدید بانک ملت با امضای ملت، بانک پلاس و BNPL که با حضور مدیرعامل، اعضا برگزار شد. . هیئت مدیره و مدیران ارشد تعدادی از بانک های وزارت اقتصاد و دارایی تکمیل شده است، وی خطاب به کارکنان بانک ملت که این خدمات را ارائه می دهند، گفت: خداوند خسته نباشید و ابراز خوشحالی کند. وی با ابراز خرسندی از این خدمات گفت: خوشبختانه تیم مدیریت و کارکنان بانک ملت زحمات زیادی کشیده اند که نتایج آن در عملکرد و ارائه است که شاهد این خدمت جدید بانک هستیم.

وی رونمایی از سه محصول جدید بانک ملت را اقدامی ضروری و قابل تقدیر خواند و ابراز امیدواری کرد که این خدمات با سرعت و فراگیری بیشتر در اختیار همگان قرار گیرد.

وزیر اقتصاد با اشاره به اهمیت هزینه مبادلات به عنوان اصل و اصل در نظام بانکی، تاکید کرد: متأسفانه در اقتصاد ایران شاهد هستیم که هزینه مبادلات بالاست و همه در اقتصاد کشور باید تلاش کنیم. سخت. زمان و هزینه و همچنین اصطکاک بالای سیستمی در مقابل هم قرار گرفته اند و هر چه این اصطکاک ها را کاهش دهیم در تحقق شعار سال تولید، دانش و اشتغال زایی نیز سهم بیشتری خواهیم داشت. کاهش اضطراب و فرسایش عاطفی فعالان اقتصادی.

به گفته وی، با طرح جدید رونمایی شده از سوی بانک ملت، کارمزد تراکنش‌های بلندمدت کوتاه‌تر می‌شود و فعالان اقتصادی تسهیلات بانکی را با هزینه کمتر، زمان کوتاه‌تر، تبادل اسناد کمتر و… دریافت می‌کنند.

وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه این خدمت یکی از خدماتی است که موجب رضایتمندی مردم و کارگران می شود، فعالیت اقتصادی را کمک و تسهیل کننده تولید دانست.

وی ابراز امیدواری کرد که بانک ملت که بانکی خوشنام است، همواره قابل اعتماد بوده و در مسیر پیشرفت قرار گرفته و با تیم مدیریتی جدید خود به پیشرفت سرعت بخشیده است، راه را برای تحقق آن باز کند. . بانکداری دیجیتال و در رقابت خلاقانه با سایر بخش ها، به تحقق اهداف دولت در این زمینه کمک کند.

خاندوزی با اشاره به ظرفیت بالای کشور در حوزه بانکداری دیجیتال، با ابراز تأسف از اینکه تا اجرای عملی این نوع بانکداری فاصله داریم، ادامه می دهد: داشتن زیرساخت قوی و جوانان باهوش در حوزه فناوری اطلاعات است. مهارت های خوبی که می توانیم استفاده کنیم در این زمینه حرفی برای گفتن داریم.

وی از بانک مرکزی خواست با تعیین اهداف کمی مشخص و مشوق‌های ویژه برای پیوستن بقیه بانک‌ها به این نهضت با سرعت بالا از بانک‌ها در حوزه بانکداری دیجیتال حمایت کند و از این رو همه خانواده‌ها و مردم از آن بهره‌مند شوند. تکامل عاطفی

وزیر اقتصاد انعقاد قرارداد الکترونیکی را یکی از مزیت های طرح جدید بانک ملت عنوان کرد و گفت: این مشکل تاثیرگذار است بازتاب بسیار خوبی در حقوق فعالان اقتصادی، ایجاد شفافیت در اقتصاد و عملکرد مجلس به اطمینان از فعالان اقتصادی در. جزئیات قرارداد بانکی و این اتفاق مبارکی بود.”

پیشگامی بانک ملت در مدیریت جدید شتاب گرفته است

رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت در سخنانی عملکرد 6 ماهه بانک ملت، رشد 117 درصدی تراز عملیاتی تلفیقی و انتقال 262 هزار میلیارد ریالی، رشد 321 درصدی سود خالص، رشد 144 درصدی را تشریح کرد. منابع حساب جاری، رشد 123 درصدی سپرده های بدون ایجاد سرمایه، رشد تا 19 درصدی سپرده های ارزی، رشد 243 درصدی ریالی، 100 درصدی بیمه داخلی، افزایش 78 درصدی درآمد کارمزد و 100 درصدی را افزایش داد. . رشد نقل و انتقالات ارزی از جمله دستاوردهای بانک ملت در این مدت است.

اعلام راه اندازی 3 محصول جدید بانک ملت در راستای سیاست دولت مبنی بر توسعه بانکداری الکترونیک و اجرای 3 ماده از استراتژی سیاستی وزارت اقتصاد در خصوص مزایای فناوری نوین، خدمات عمومی، عدم توسعه. . – ارائه ورشکستگی های خرد با ارائه نسخه الکترونیکی قرارداد با مشتری و تحول دیجیتالی را ذکر کرد و گفت: این سه محصول بر اساس بانکداری دیجیتال طراحی و اجرا می شوند.

مدیرعامل بانک ملت گفت: پلتفرم بانک پلاس با توجه به نیاز جامعه طراحی شده و با بستر سایر بانک ها تفاوت اساسی دارد، استفاده از امضای دیجیتال، دیگر نیازی به مراجعه به شعبه نیست. مراحل توسط خودتان انجام خواهد شد.

دولت آبادی سرویس بعدی را اکوسیستم BNPL می نامد که با تاکید بر انجام تسهیلات خرد و خرید واقعی طراحی شده است و به این ترتیب مشتری تسهیلات خرید را از بانک دریافت می کند که به حساب آن واریز می شود. فروشنده کالا یا خدمات.

وی ابراز امیدواری کرد با ارائه این خدمات ده ها هزار سفر به شعب بانک ملت حذف شده و خدمات بانکی در یک سامانه کامل به متقاضیان ارائه شود.

پیشگامی بانک ملت در مدیریت جدید شتاب گرفته است

دکمه بازگشت به بالا