علم و تکنولوژی

چرخ تسلا سایبرتراک در آفرود از جای خود درآمد! /عکس

امیرمسعود عابدین: در تصاویر منتشر شده، چرخ عقب سمت راست خودرو زاویه‌ای عجیب به خود گرفته و از حالت عادی خود خارج شده است.

یک جستجوی آنلاین نشان می‌دهد که این مدل متعلق به تیونر Unplugged Performance مستقر در کالیفرنیا است که در حال حاضر روی یک سری ارتقاء برای سایبرتراک کار می‌کند. این حادثه در حین آزمایش توسعه در رویداد آفرود King of the Hammers در موهاو رخ داد و هیچ وسیله نقلیه دیگری درگیر آن نبود.

چرخ تسلا سایبرتراک در آفرود از جای خود درآمد! /عکس

برخی حدس می‌زنند که نیمه شفت عقب سایبرتراک شکسته شده است. این شرکت تیونر در پاسخ به سئوالات، گفت: وقتی اینطور دیوانگی می‌کنی همه چیز ممکن است خراب شود!

Unplugged Performance به جزئیات بیشتری در مورد آنچه رخ داده پرداخت. این شرکت نگران این خرابی نیست چرا که شکسته شدن این قطعات در King of the Hammers امری عادی هستند و تعمیرات آن در حال حاضر در حال انجام است. این تیونر اضافه کرد که آنها به فشار سخت پلتفرم سایبرتراک ادامه خواهند داد.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در تکنونامه مراجعه کنید.

227227

کارگروه خبری مطالب علمی پزشکی

علم پزشکی همچون پازلی است و هدفم این است که قطعات آن را به گونه‌ای تنظیم کنم که یک تصویر کامل و جذاب از سلامتی برای شما پدید آید. به عنوان نویسنده علمی و پزشکی این راهنمایی را با انگیزه و استعداد به شما ارائه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا