عمومی

چند توصیه برای ترغیب کودکان به استفاده از ماسک

کارشناسان توصیه می کنند اگر همه افراد 2 ساله در صورت عمومی از ماسک استفاده کنند ، اما این ممکن است برای بسیاری از کودکان آسان نباشد.

به گزارش تکنونامه ، اسرائیل استفاده از ماسک ها در صورت عدم وجود علائم بیماری ، افرادی را که مستعد ابتلا به عفونت کروناویروس هستند ، از انتقال ویروس به دیگران جلوگیری می کنند.

استفاده از ماسک بزرگسالان ممکن است ساده به نظر برسد ، اما برای کودکان می تواند دشوار و دلهره آور باشد.

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در استفاده از ماسک کودکان خود آورده شده است:

از پارچه های کودکان استفاده کنید:

اگر ماسک خود را می دوختید ، از پارچه مورد علاقه کودک خود استفاده کنید. برای تهیه ماسک می توانید از رنگ یا تصویر مورد علاقه خود در کارتون مورد علاقه کودک خود استفاده کنید. ماسکی که استفاده می کنید. ماسک های جراحی ممکن است برای کودکان نگران کننده به نظر برسد ، اما ماسک های رنگارنگ ممکن است جذابیت بیشتری داشته باشند.

از یک ماسک زیبا استفاده کنید:

ماسک های گلدوزی مانند شخصیت های کارتونی و ابرقهرمانان داستانی به نظر می رسد تا کودکان را به پوشیدن آنها ترغیب کند. این ماسک ها را می توان در کنار این لباس های شخصیتی برای کودکان فراهم کرد تا باعث جذابیت بیشتر کودکان شود.

ماسک های آرایشی:

قبل از تهیه ماسک با کودک خود صنایع دستی درست کنید. با استفاده از یک پارچه رنگی ، از کودک خود برای ساخت پارچه و اسباب بازی و قرار دادن ماسک استفاده کنید و به کودک خود اجازه دهید تا در طول تهیه ماسک شما را همراهی کند.

یک طراحی راحت برای ماسک ایجاد کنید:

پزشکان و پرستارانی که تمام روز ماسک می پوشند ، اغلب از درد گوش شکایت دارند. می توانید ماسک آنها را تغییر دهید تا مطمئن شوید فرزند شما این مشکل را ندارد. دختران با موهای بلند می توانند ماسک هایی در پشت مو یا گل های خود داشته باشند. همچنین می توانید دکمه هایی را به دستبند یا کلاه کودک خود اضافه کنید و یک ماسک در پشت آنها قرار دهید. برای اتصال ماسک به پشت سر نیز می توانید از دو سوزن استفاده کنید.

از یک کیت کودک دوستانه ماسک بگیرید:

برای تهیه ماسک می توانید از یکی از لباس های قدیمی کودک خود استفاده کنید یا از بانداژ یا بانداژ برای پوشاندن صورت وی استفاده کنید. برای پوشاندن ماسک از لباس هایی که برای کودک شما آشنا هستند استفاده کنید.

پایان متن

دکمه بازگشت به بالا