علم و تکنولوژی

چگونگی فعالیت مراکز توانبخشی هلال احمر تشریح شد

رئیس اداره توانبخشی ماه سرخ از افتتاح سه مرکز توانبخشی در سه ماه گذشته و کمک 3 میلیاردی به مشتریان با کمک خیرین خبر داد.

به گزارش تکنونامه، دکتر پیامان موانگ دات در تشریح فعالیت های مرکز توانبخشی صلیب سرخ ماه سرخ گفت: وزیر بهداشت، درمان و توانبخشی صلیب سرخ از دستورات وزارت بهداشت پیروی می کند. بیش از 196 مرکز توانبخشی مانند ارتز و پروتز مرتبط با پروتز، تجهیزات کایروپراکتیک، همراه با فیزیوتراپی، کاردرمانی، شنوایی سنجی، بینایی سنجی و سایر بخش ها برای بیماران دارای معلولیت، سکته مغزی و قلب، بیماران پارکینسونی در بخش توانبخشی هلال احمر کمک می کنند. ارائه خدمات به بیماران.

وی با تاکید بر اینکه خدمات توانبخشی در این معاونت جزو خدمات درآمدزا نیست، گفت: خدمات توانبخشی در بخش خصوصی مورد استقبال قرار می گیرد، برای این منظور جمعیت ماه سرخ بر اساس اصل کاهش انسانی است. رنج و کمک اهداکنندگان.» این خدمات بدون توجه به درآمد آنها ادامه می یابد.

نامدار به نقش موثر خیرین و داوطلبان در ارائه خدمات توانبخشی به مردم اشاره کرد و گفت: وجود خیرین و داوطلبان برای کمک به آسیب دیدگان در سراسر کشور مهم است. بدون؛ خیرین بسیاری در ساخت، نوسازی و نوسازی پناهگاه ها نقش مهم و موثری داشته اند و در سه ماه گذشته سه پناهگاه با کمک خیرین در سراسر کشور افتتاح شده است تا تعداد پناهگاه های ماه سرخ افزایش یابد. در سراسر ایران به 199 مرکز.

رئیس ستاد احیای ماه سرخ با اشاره به دریافت وجه از خیرین گفت: در سه ماه گذشته بیش از 3 میلیارد کیپ به مشتریان و نیازمندان پروتز اهدا شده است. بیماران خود را به سلامتی خود بخندانند.” هر روز، همکاران ما در بخش توانبخشی ماه سرخ می شنوند.

نامدار از همکاری مردم و نیکوکاران با صلیب سرخ در گفتمان کرونا گفت و گفت: در گفتگوی کرونا بیش از 65 میلیارد تومان کمک نقدی به جمعیت هلال احمر برای تهیه غذا و توزیع مواد غذایی اهدا شده است. از هموطنان نیازمند هستند.

وی با اشاره به خدمات داوطلبان ماه سرخ در دوران شیوع کرونا، گفت: جوانان ماه سرخ در کنار سلامت دوستان جوان و ایرانی دوستان خود با مشارکت وزارت بهداشت می توانند بیش از 13 میلیون نفر را واکسینه کنند. اعلامیه

به گفته رئیس اداره اصلاحات ماه سرخ، ماه سرخ فرودگاه هایی را در سراسر کشور راه اندازی کرده است، هفت جمعیت هلال احمر به بیش از 80 هزار مشتری خدمات مفیدی ارائه کرده اند.

به گزارش نامدار، صلیب سرخ شعبه منحصر به فرد صلیب سرخ است که طبق قوانین فدراسیون جهانی صلیب سرخ و هلال احمر مرزی برای قربانیان وجود دارد. از نظر درآمد از نظر استقلال. ما در بیش از 20 کشور دنیا مراکز درمانی ایجاد کرده ایم و خدمات توانبخشی را ارائه می دهیم، درمان و تشخیص نیازمندان در این مراکز یکی از وظایف و افتخارات ما در خارج از کشور است.

طبق اطلاعات انجمن ماه سرخ؛ رئیس ستاد احیای ماه سرخ در پایان با تاکید بر اینکه حفظ سرمایه اجتماعی مردم اساس کار صلیب سرخ است، خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را می کند تا مانند ماه سرخ، زمان بهتری بر اساس صلح و آرامش ایجاد کند. واکسن فعالیت ها. ” ارائه دارو، ارائه خدمات پزشکی مستقل حوزه امداد، موید این موضوع است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا