عمومی

کمیته انضباطی بدون جانبداری رای می‌دهد/ اتفاق جدیدی در مورد استعفای سوریان رخ نداد

در گفتگو با آنا

دبیر فدراسیون کشتی گفت: اگر فدراسیون کشتی باید مشکل را به کمیته انضباطی بگذارد، چرا جلسه کمیته انضباطی برگزار کردیم؟

ابراهیم مهربان در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، برگزاری جلسه کمیته انضباطی را به دلیل بی تاکتیکی غلامی و از دست دادن شانس ایران برای قهرمانی زیر 23 سال جهان عنوان کرد. یک را انجام داده اند. همه جوانب را بدون تعصب مرور کنید. در این جلسه توجه کردیم که همه چیز را مورد بحث قرار دهیم و دوباره بررسی خواهیم کرد.

** مربی در سالن است

دبیر فدراسیون بوکس در پاسخ به این سوال که فدراسیون بوکس در هر موضوعی بوکسورهای لائوسی را مقصر می داند، گفت: چیزی نیست. حکم. متأسفانه وقتی سجاد غلامی مرا شکست داد، دو کشتی گیر ما در یک اتاق دیگر مسابقه گروهی داشتند. اتاق مسابقه جدا شد و مربیان برای تمرین کشتی گیران در یک اتاق جمع شدند. ما سالن دیگری به نام گرماب داریم که در آن کشتی گیران حضور دارند. وقتی این اتفاق افتاد پژمان سرپرست تیم و محسن کاوه مدیر فنی تیم ملی در اتاق مسابقه حضور داشتند و درگیر تمرین کشتی‌گیران و بررسی حریفان بودند.

** در مورد اجرای کمیته انضباطی مشکلی وجود ندارد

وی گفت: کمیته انضباطی تشکیل داده ایم تا حقی ضایع نشود. اگر بدون در نظر گرفتن همه جوانب تصمیم گرفتیم و سر کسی را قطع کردیم، چه نیازی به تشکیل کمیته انضباطی داریم؟ همه بازیکنان تیم ملی را ستاره خواهیم زد و جلسه ای برگزار نمی کنیم. در اتحادیه ما این بحث ها مطرح نمی شود. کمیته انضباطی فدراسیون کشتی ماهیت مستقلی دارد و بر اساس مستندات، رد صلاحیت سجاد غلامی را بررسی خواهد کرد و به زودی نتایج را اعلام خواهیم کرد. در اتحادیه مشکلی برای اجبار کمیته انضباطی وجود ندارد و پس از بررسی همه جوانب، بر اساس حق و انصاف رای صادر می کند.

** آمریکا برای ایران و سایر تیم ها ویزا نیاز دارد

مهربان در خصوص درخواست روادید کشتی گیران آمریکایی برای حضور در مسابقات جهانی کشتی اظهار کرد: در جام جهانی فدراسیون جهانی کشتی حضور داریم و جام جهانی زیرمجموعه فدراسیون جهانی کشتی است. البته این مسابقات به اندازه المپیک و قهرمانی جهان شناخته نمی شود اما به میزبانی آمریکا برگزار می شود. آنها همچنین موظف به ارائه روادید به تمام کشورهایی هستند که قرار است در این مسابقات شرکت کنند. تیم ایران هم برای حضور در این مسابقات دعوت شده و باید به تیم ما ویزا بدهند.

**هیچ رویداد جدیدی مربوط به سوری ها نیست

وی در خصوص استعفای سوریان گفت: اتفاق جدیدی نیفتاده است و اتحادیه با این استعفا مخالفت کرده اما مشکل جدیدی پیش نیامده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا