علم و تکنولوژی

کنترل روی قیمت‌های دارویی با جدیت دنبال می‌شود

معاون مدیریت و توسعه منابع وزارت بهداشت، تمام تلاش خود را می کنیم تا مردم مراکز درمانی و درمانی مناطق مرزی و یا مناطق کم برخوردار سراسر کشور دچار کمبود دارو و مواد مصرفی نباشند. و طبق دستور مقام عالی وزارت قیمت دارو را به شدت کنترل خواهیم کرد برو.

به گزارش تکنونامهدکتر بهروز رحیمی بستر رشد و توسعه در حوزه علوم پزشکی در کشور را مناسب ترین بستر دانست و معتقد است رشته علوم پزشکی کشور دارای پتانسیل بالایی است و یکی از شاخص ترین ها در بین کشورهای جهان است. منطقه. .

وی در ادامه گفت: در مناطق مرزی مانند پیرانشهر این بیمارستان از امکانات و تجهیزات بسیار خوبی برخوردار است که می تواند گردشگران کشورهای همسایه را جذب کند.

آقای رحیمی همچنین خبر داد: معضل گردشگری سلامت می تواند باعث افزایش مبادلات ارزی در کل کشور شود و چرخه اقتصادی بخش بهداشت عمومی و درمان را به گردش درآورد و همچنین گفت: می توانیم از بیمارستان های مدرن در زمینه امکانات استفاده کنیم. و تجهیزات و کادر پزشکی سطح بالا که خدمت می کنند. اقصی نقاط کشور با جذب گردشگر سلامت در حال افزایش مبادلات با کشور هستند عکس.

معاون وزیر بهداشت با اشاره به اهمیت تامین دارو و مواد مصرفی در استان ها و شهرستان های مرزی گفت: تمام تلاش خود را می کند تا مردم در مرکز بهداشت کمبود دارو و مواد مصرفی نداشته باشند و بیماری های مرزی را درمان کنند. بر اساس دستورالعمل مقامات عالی وزارت، کنترل قیمت دارو به طور فعال اجرا می شود.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، آقای رحیمی در پایان با بیان اینکه حوزه سلامت بزرگترین و بزرگترین نظام اداری کشور است، گفت: نظام سلامت در هیچ کشوری موفق نخواهد بود مگر کار تیمی و تیمی. خرد جمعی.” و خدا را شاکریم که دولت فعلی، همه تصمیم گیران حوزه سلامت این اعتماد را دارند که تیمی کار کنند و همه راه ها را با هم طی کنیم.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا