علم و تکنولوژی

گسترش واکسیناسیون از عوامل مدیریت مطلوب موج ششم کرونا است

جلسه کمیته کاری کمیته ویژه مبارزات انتخاباتی رونا عصر چهارشنبه با حضور معاون رئیس جمهور برگزار شد.

به گزارش تکنونامه، محمد مخبر در این همایش با استناد به گزارشی از کاهش مراجعات و بستری شدن در بیمارستان ها به دلیل بیماری عروق ویروس کرونا، اقدامات انجام شده برای مدیریت بیماری های عروق ویروس کرونا قلب در ششمین پیک را ستود و افزود: یکی از دلایل مدیریت این بیماری است. . شرایط فعلی و مقاومت روزافزون مردم، رشد واکسن ها است که در ماه های اخیر موفقیت آمیز و سریع بوده است. با این حال، این بیماری باید به طور جدی توسط ستاد ملی کرونا کنترل و تایید شود.

در این دیدار رئیس جمهور، وزیر بهداشت، درمان و پزشکی، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد و اسرائیل به همراه سران هلال احمر صلیب سرخ حضور داشتند.

دکتر عین الهی افزود: با وجود ششمین پیک کرونا و محدودیت های اعمال شده، اوضاع به خوبی تحت کنترل است که نشان از پاسخ قابل قبول دولت به گسترش واکسیناسیون دارد.

در پاسخ به این گزارش، گزارشی از اجرای محدودیت های Omicron تحت شرایط ایمن سازی و مدیریت بیماری صلیب سرخ و همچنین توضیحی در مورد تردد مسافران از مرز کشور در آینده ارائه شد. تعطیلات نوروز.

رئیس دفتر درمان و ترویج میراث وزارت بهداشت نیز گزارشی از تشکیل کارگروه ویژه 19 بیماری در این دفتر و دریافت 72 پیشنهاد از سراسر کشور برای تبدیل به پروژه های تحقیقاتی ارائه کرد. مندی برای مقابله با کووید 19 در موج ششم توجه خود را به طب ایرانی معطوف کرد که طی آن ممکن است در روند بهبود وضعیت بیمار، شدت بیماری بهبود یابد.

در ادامه این جلسه، صدمین مجمع عمومی شورای ملی بیماری های عروق ویروس کرونا مطرح و مقرر شد این پیشنهادات برای تصمیم گیری نهایی در کنگره ملی بیماری های عروق ویروس کرونا قلب بررسی شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا