علم و تکنولوژی

۴ ویژگی شگفت انگیز و متفاوت آیفون ۱۴ + تصاویر

ارتباط از طریق ماهواره

گزارش بلومبرگ، یکی از ویژگی های متفاوت آیفون 14 که ظاهراً توسط اپل در دست توسعه است، امکان ارسال پیام در شرایط اضطراری یا گزارش وضعیت اضطراری در محیطی بدون مدیریت مخابراتی است. اتصال ماهواره ای آره.

گزارش های اولیه در مورد این ویژگی حاکی از آن است که این سری آیفون 13 میزبان فناوری پیشرفته خواهد بود، اما این امکان در نهایت به واقعیت تبدیل نشد.

4 ویژگی شگفت انگیز و متفاوت آیفون 14 + تصویر

به گفته یک منبع خوب، اپل در واقع قصد دارد این ویژگی را در مراسم معرفی آیفون 14 معرفی کند.این منبع همچنین ادعا می کند که اپل این فناوری را با همکاری گلوبال استار توسعه داده است. در نسل جدید آیفون پیاده سازی شده است.

سیستم مدیریت دما پیشرفته

مینگ چی کو، تحلیلگر معروف اپل در گزارشی مفصل از توسعه اولیه مک بوک پرو. 14 و 16 اینچ او همچنین به آیفون رده بالای سال اشاره کرد 2022 آنها مجهز به سیستم اتاق بخار برای مدیریت دمای تجهیزات خواهند بود.

4 ویژگی شگفت انگیز و متفاوت آیفون 14 + تصویر

کو در ادامه گفت که اپل به طور فعال راه حل هایی را برای استفاده از این فناوری آزمایش می کند و این فناوری در حال حاضر در بسیاری از گوشی های اندرویدی محبوب مانند گوشی های سامسونگ گلکسی یا گوشی های بازی استفاده می شود.

فضای ذخیره سازی 2 ترابایت

با عرضه مدل آیفون 13 پرو این است که اپل فضای ذخیره سازی را فراهم می کند 1 ترابایت از هم اکنون و در آستانه عرضه نسخه پرو سری 14، شایعات تایید نشده حاکی از آن است که این حافظه در نسخه جدید ارتقا می یابد و 2 ترابایت رسید.

اگر این پیش بینی ها درست باشد، این بیشترین فضای ذخیره سازی مورد استفاده در مدل های آیفون خواهد بود.

4 ویژگی شگفت انگیز و متفاوت آیفون 14 + تصویر

اگرچه فضای ذخیره سازی 2 ترابایتی می تواند امکان نصب برنامه ها و بازی های بی شمار را تضمین کند و همچنین می توانید عکس ها و فیلم های تقریبا نامحدودی را در داخل آن ذخیره کنید، اما این شایعه بخصوص یک سال پس از عرضه نسخه 1 دور از ذهن به نظر می رسد. ترابایت

پشتیبانی از Wi-Fi 6E

همانطور که احتمالا می دانید، آخرین آیفون ها، مک ها و آی پدهای اپل وای فای 6 پشتیبانی متفاوت Wi-Fi 6E این آخرین استاندارد Wi-Fi نیست.

4 ویژگی شگفت انگیز و متفاوت آیفون 14 + تصویر

استاندارد 6E در زمینه Wi-Fi می تواند علاوه بر ارائه سرعت بالا، عملکرد بهتری را در هنگام استفاده فشرده ارائه دهد. اگرچه این ویژگی احتمالی در سری آیفون 13 ظاهر نشد، اما بر خلاف ادعاها، گمان می رود که این گزینه همچنان برای سری آیفون 14 روی میز باشد.

4141

دکمه بازگشت به بالا