عمومی

۷ فوت کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد طی ۲۴ ساعت

تکنونامه / کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه پزشکی یاسوج از 306 مورد مرگ ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

پرویز یزدان پناه گفت: “متأسفانه هفت نفر از یک استان از طاعون جان خود را از دست داده اند ، از جمله شش نفر در بویراحمد و یک نفر در چرام.”

وی افزود: در حال حاضر 418 بیمار مشکوک و قطعی بیماری شریانی در بیمارستان استان تحت معالجه قرار گرفته اند که از این تعداد 151 نفر مبتلا به بیماری عصبی قطعی و 30 نفر نیز در بخش های مراقبت ویژه تحت درمان قرار گرفته اند.

رئیس دانشگاه پزشکی دانشگاه یاسوج گفت: از تعداد بیماران قلبی کهگیلویه و بویراحمد ، 15500 نفر گزارش شده اند که بهبود یافته است.

یزدان پناه خاطرنشان می کند که امروز 470 نمونه از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج به دست آمده که 59٪ مثبت و 36٪ مربوط به کهگیلویه ، 26٪ بویراحمد ، 20٪ گچساران ، 6٪ دنا و 5٪ چارام بوده است.

وی گفت: کرونا یک بیماری ویروسی است که ما پیشرفت کرده ایم ، علائم آن شناسایی شده و بدون مداخله جدی مشکلات زیادی ایجاد خواهد کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه یاسوج گفت: تا زمانی که واکسنی برای بیماری خاص و م effectiveثر نباشد ، روش های موجود شامل نظارت بر لکه ، استفاده از بزاق ، نظارت از راه دور ، عدم حضور و غیاب است.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا