عمومی

20 روز تعطیلی به ضرر پرسپولیس تمام شد/ گل‌محمدی قبل از بازی باید برای مشکلات برنامه ریزی می‌کرد

فنونی زاده در گفتگو با آنا:

پیشکسوتان پرسپولیس گفتند: به نظر می رسد پرسپولیس هیچ برنامه ای مقابل تراکتور ندارد و هیچ برنامه و هدفی ندارد.

مرتضی فنونی زاده در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره باخت پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در هفته هفتم لیگ برتر اظهار کرد: تراکتور برای برد در این بازی آمده بود و خیلی با برنامه بازی کرد. آنها در خط دفاعی جمع شدند و فقط دو طرف باقی ماندند و پرسپولیس شانس کمی پیدا کرد. پرسپولیسی ها در این دیدار زیاد بازی نکردند، هرچند در مالکیت و گردش توپ عملکرد فوق العاده ای داشتند، اما این چیزها کمکی نکرد و به خاطر آن به تیم امتیاز ندادند.

پرسپولیس برنامه ای ندارد

وی افزود: تراکتورسازی در نیمه اول دو موقعیت خوب داشت، پرسپولیس در نیمه دوم به نظر برنامه ریزی چندانی نداشت. این نتیجه برای پرسپولیس بد است چون بازی های سخت تری در پیش داریم. هفته آینده یک مسابقه با رقیب سنتی خود سپون داریم. بازیکنان پرسپولیس باید بازی بدون تماشاگر را در آزادی تجربه کنند. تراکتورسازی 20 تا 25 دقیقه با 10 بازیکن بازی کرد اما در عین حال پرسپولیس برنامه و استراتژی نداشت، وقتی تیم حریف 10 نفره بود باید استراتژی عوض می شد اما متاسفانه پرسپولیس در این زمینه ضعیف بود. .

ترابی حال و حوصله زدن پنالتی را نداشت

فنونی زاده گفت: پرسپولیس فرصت خوبی را برای زدن پنالتی از دست داد. ترابی در این بازی عملکرد خوبی نداشت و حتی از روحیه خوبی هم برخوردار نبود. یک بازیکن اگر روحیه خوبی داشته باشد می تواند پنالتی را به گل تبدیل کند، معمولا هافبک ها و هافبک ها می توانند پنالتی ها را به خوبی بزنند. گل محمدی باید قبل از بازی این موارد را برنامه ریزی کند.

بازیکن بدن بسیار ضعیفی دارد

وی گفت: متأسفانه تعطیلات 20 روزه برای پرسپولیسی ها هزینه زیادی داشت. بازیکن در این بازی بدن ضعیفی دارد و نمی تواند بدود. شرایط بازی بعدی سخت شده، حالا هر 6 تیم بالای جدول از نظر امتیازی به ما نزدیک هستند. بازی هفته آینده مقابل سپون بسیار سخت است و 6 امتیاز در نظر گرفته شده است. امیدوارم بازیکنان در بازی بعدی شرایط بهتری داشته باشند.

انتهای پیام/4057/

دکمه بازگشت به بالا