لاغر شدن با دستگاه سرخ کن بدون روغن فیلیپس

سرخ کن بدون روغن فیلیپس از محصولات کاربردی و با کیفیتی است که در حال حاضر بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است. یکی از مزایای مهم و اصلی این محصول پختن غذا بدون روغن و یا با استفاده از روغن بسیار کم می باشد که در کاهش وزن بسیار موثر می باشد. در ادامه مشخصات و نحوه کارایی سرخ کن فیلیپس را بیان می کنیم. با ما همراه باشید.

مشخصات سرخ کن فیلیپس و نحوه کار کردن آن

سرخ کن فیلیپس از لوازم کاربردی و پرطرفدار آشپزخانه است و برای تهیه و پختن انواع غذاهای سرخ کردنی کاربرد دارد. این محصول انواع غذاهای سرخ کردنی را بدون استفاده از روغن و بسیار ترد و با کیفیت در زمانی کوتاه آماده می کند. ظاهر مواد غذایی سرخ شده مانند سیب زمینی یا گوشت در سرخ کن بدون روغن فیلیپس شبیه به تهیه کردن آنها درون روغن است. مواد غذایی در این دستگاه طبق واکنش شیمیایی به نام میلارد انجام می شود. در حضور گرمای دستگاه واکنشی بین یک اسید آمینه و یک قند کاهنده اتفاق می افتد و این واکنش رنگ ظاهری غذا را تغییر می دهد و همچنین در پخت و طعم آن هم بسیار موثر می باشد.

بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس |سرخ کن بدون روغن فیلیپس خوبه؟ |سرخ کن بدون روغن فیلیپس قیمت
مشخصات سرخ کن بدون روغن فیلیپس

غذاهایی مانند سیب زمینی، مرغ و گوشت به دلیل روغن زیادی که برای سرخ شدن آنها استفاده می شود کالری و چربی زیادی دارند و برای سلامتی افراد مضر هستند. تهیه همین غذاها در سرخ کن فیلیپس بدون استفاده از روغن و یا تنها با اضافه کردن یک قاشق غذاخوری روغن انجام می شود و برای افرادی که به سلامتی و وزن خود اهمیت می دهند یک کالای بی نظیر است. پیشنهاد میکنیم مقاله راهنمای طرز استفاده از سرخ کن و طرز درست کردن غذا با سرخ کن را مطالعه کنید.

کاهش وزن با سرخ کن بدون روغن فیلیپس

میزان کالری و چربی غذاهایی که به روش های سنتی سرخ می شوند بسیار زیاد بوده و باعث افزایش وزن می شوند. از عوامل مهمی که باعث چاقی بیش از حد در افراد می شود مصرف غذاهایی با چربی زیاد می باشد. داشتن یک رژیم غذایی مناسب و همچنین مصرف مواد غذایی کم کالری و کم چربی باعث کاهش وزن اصولی می شود.

استفاده از سرخ کن فیلیپس باعث کاهش وزن می شود زیرا مواد غذایی تنها با یک قاشق روغن سرخ می شوند. از دیگر ویژگی های سرخ کن بدون روغن فیلیپس کاهش ترکیبات مواد غذایی است که به سلامت افراد بسیار کمک می کند.

ترکیب مضری که در مواد غذایی کربوهیدرات دار وجود دارد و هنگام پخت غذا با حرارت های خیلی زیاد ایجاد می شود آکریل آمید است. طبق تحقیقات و گفته های کارشناسان آکریل آمید یک ترکیب مضر است که افزایش ابتلا به سرطان را در افراد افزایش می دهد. به دلیل اینکه مواد غذایی در سرخ کن فیلیپس با حرارت مناسب و با استفاده از روغن بسیار کم سرخ می شود از ایجاد ترکیب اکریل آمید جلوگیری می کند و غذایی با کالری پایین و سالم آماده می شود.

بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس |سرخ کن بدون روغن فیلیپس خوبه؟ |سرخ کن بدون روغن فیلیپس قیمت
لاغر شدن با دستگاه سرخ کن بدون روغن فیلیپس.

ویژگی و مزایای سرخ کن های فیلیپس

همان طور که گفتیم استفاده از سرخ کن فیلیپس برای تهیه غذا مزایای بسیاری دارد و در کاهش وزن بسیار مفید واقع می شود.

نحوه پخت غذا در این دستگاه بدون استفاده از حرارت روغن زیاد است. مواد غذایی با گرمای یکنواختی که دستگاه سرخ کن تولید می کند آماده می شوند. به دلیل وجود هوای گرم یکنواخت در سرخ کن فیلیپس تمام قسمت های مواد غذایی به صورت مساوی پخته می شوند و علاوه بر حالت تردی که دارند آبدار هم هستند. مواد غذایی که با این روش آماده می شوند بسیار سالم و کم کالری هستند.

خرید یکی از مدل های سرخ کن بدون روغن فیلیپس برای افرادی که به دنبال رژیم غذایی سالم و کم کالری هستند تا وزن خود را کاهش دهند و یا ثابت نگه دارند بهترین محصول می باشد.

به دلیل استفاده بسیار کم از روغن در این دستگاه، افراد می توانند برای داشتن غذایی فوق العاده سالم و مقوی از روغن های با کیفیتی مانند روغن کنجد، زیتون و… استفاده کنند.

غذاهایی مانند سیب زمینی، فیله مرغ سرخ شده، انواع استیک و… جزو غذاهای محبوب در بین اکثر افراد هستند که به طور معمول برای تهیه آنها از روغن فراوان استفاده می شود. تمامی این غذاهای پرطرفدار را میتوانید با کمترین میزان روغن و پایین ترین میزان کالری در دستگاه سرخ کن فیلیپس آماده کنید. با توجه به مزایای گفته شده این کالا تاثیر زیادی در کاهش وزن افراد دارد و همچنین در سلامت آنها بسیار موثر می باشد.

سرخ کن های بدون روغن کمترین میزان مصرف انرژی را هنگام پخت مواد غذایی مصرف می کند. سرخ کن های بدون روغن علاوه بر سرخ کردن برای گریل مواد غذایی یا حتی خشک کردن میوه هم عملکرد فوق العاده ای دارند.

با خرید این محصول غذاهای سالم و کم کالری در کوتاه ترین زمان ممکن آماده می شوند. پختن غذا به صورت مداوم با انواع دستگاه سرخ کن به کاهش وزن و لاغری بسیار کمک می کند. پختن انواع سبزیجات و گوشت در زمان کم با سرخ کن یک وعده کامل و سالم را تشکیل می دهد.

دکمه بازگشت به بالا