آخرین قیمت خرید انواع درب ضد سرقت ترک اصل

ویژگی‌های درب ضد سرقت ترک اصل

درب ضد سرقت ایرانی باید به تناسب محل مورد استفاده با ویژگی‌های متفاوتی انتخاب گردند. درب‌های ساخت ترکیه به دلیل کیفیت بالا، بیشتر مناسب منازل و اماکن خصوصی است که کیفیت کار را در درجه اول قرار داده‌اند؛ نمونه‌ای از ویژگی‌های عالی چنین درب ضد سرقتی به شرح زیر است:

 • ایمنی بسیار بالا در مقابل سرقت و حوادث غیرمترقبه
 • سهولت در کاربرد و نصب
 • ظاهر بسیار زیبا و شیک
 • چهارچوب استاندارد و محکم

درب ضد سرقت |ساختمان |ورق فولادی

لولاهای درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت ترک نسبت به درب‌ ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت چینی دارای ویژگی‌های بهتر و باکیفیت‌تری است. این درب‌ها دارای چهار عدد لولا هستند و از قابلیت رگلاژ نیز برخوردار می‌باشند. این لولاها نسبت به لولاهای درب‌ ضد سرقت چینی قطورتر، مستحکم‌تر و باکیفیت‌تر هستند.

قفل درب ضد سرقت ترک اصل

بر روی درب ضد سرقت ترک اصل یک عدد چشمی و یک قفل شب بند نیز تعبیه شده است. سیستم قفل این نوع درب‌ها به این صورت است که با چرخاندن کلید، 8 عدد زبانه متحرک و ثابت به صورت همزمان در دو جهت مختلف وارد چهارچوب می‌شوند.

درب‌های ضد سرقت ترک دارای 3 کلید کارگری و 8 کلید اصلی کامپیوتری هستند؛ در هنگام ساخت‌وساز ساختمان‌ها می‌توان از کلید کارگری به جای کلیدهای اصلی قفل‌ها استفاده کرد.

همچنین، درب ضد سرقت ترک دارای قفل سرایداری و روزبند است که روزت‌هایی از جنس الماس دارد و امکان سوراخ کردن آن با دریل وجود ندارد.

عایق بودن

درب‌های ضد سرقت ترک عایق صدا، رطوبت و حرارت هستند و در برابر فشار و برش مقاوم می‌باشند. این درب‌ها هنگام زلزله و آتش‌سوزی مستحکم بوده و دارای اسکلت فلزی مستحکم شامل دو لایه روکش فلزی از جنس نورد سرد به ضخامت 1.5 میلی‌متر با رنگ و طرح چوب طبیعی هستند که بین آنها لایه پلی‌اورتان فشرده تزریق شده است.

رویه درب

در رویه درب ضد سرقت ترک، MDF به ضخامت 8 تا 10 میلی‌متر مورد استفاده قرار می‌گیرد که از روکش‌های PVC یا چوب طبیعی با طرح‌های متنوع ساخته می‌شوند.

چهارچوب

چهارچوب درب ضد سرقت اغلب از ورق فلزی 2 میلی‌متری فرم داده‌شده، ساخته می‌شود و کلیه قسمت‌های فلزی درب توسط رنگ کوره‌ای رنگ‌آمیزی می‌گردد. همچنین دور تا دور لنگه درب ترک یک نوار درزگیر برای جلوگیری از عبور گرد و غبار و صدا به داخل ساختمان تعبیه شده است.

بنابراین، ویژگی‌های اصلی یک درب ضد سرقت ترک اصل را می‌توان به این صورت نام برد:

 • کیفیت بسیار بالای متریال مورد استفاده
 • کیفیت بالای ساخت درب و چهارچوب
 • ابعاد استاندارد درب و چهار چوب
 • استفاده از 4 عدد لولا
 • استفاده از فلز سرتاسری میان دو رویه درب
 • استفاده از یراق‌آلات باکیفیت ترک
 • قفل شب بند و روز بند
 • دارای چشمی مناسب
 • دارای دو قفل جداگانه
 • دارای کلید کارگری و کلیدهای کامپیوتری قفل
 • روکش MDF یا PVC یا چوب طبیعی
 • عایق صدا، رطوبت، گرما و سرما
 • دارای مقاومت بالا در برابر آتش سوزی، زلزله و تخریب
 • مقاوم در برابر برش، فشار و استفاده از دیلم

مشخصات فنی درب ضد سرقت ترک

ضخامت چهارچوب درب ضد سرقت ترک اصل برابر 17 سانتی‌متر و قطر آن 1.4 میلی‌متر است. همچنین لنگه درب آن حدود 90 میلی‌متر ضخامت داشته و جنس پاشنه از ورق استیل ضد زنگ است.

ساختار داخلی درب ضد سرقت ترک نیز از ورق استیل یکپارچه با پل‌های استحکام‌دهنده تشکیل شده است.

هنگام خرید درب ضد سرقت ترک اصل، باید دقت داشته باشید که چهارچوب آن از فلزی با آلیاژ عالی باشد و در نقاط اتصال ورق‌ها جوش به صورت جزئی و مقطعی یا خال جوش نباشد و همچنین محل جوشکاری‌شده به صورت کامل و زنجیره باشد.

قفل‌های استفاده‌شده بر روی درب ضد سرقت ترک اغلب ساخت شرکت کاله ترکیه است که یکی از بهترین سازنده‌های قفل در جهان به شمار می‌رود.

دستگیره‌های درب ضد سرقت ترک اصل نیز از جنس استیل مقاوم است و قفل شب‌بند و چشمی درب‌ها نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

میان دو رویه درب ضد سرقت ترک یک ورق سرتاسری فولادی قرار دارد که اصلی‌ترین موضوع در تشخیص درب ضد سرقت ترک اصل و غیر اصل است. همچنین دور تا دور لنگه درب، آلومینیوم وکیوم شده است.

ابعاد درب ضد سرقت ترک

ابعاد درب ضد سرقت ترک به دو نوع تک لنگه و دو لنگه تقسیم می‌شود که اندازه استاندارد تک لنگه درب ترک برابر 110*210 سانتی‌متر و نوع دو لنگه آن برابر 180*217 سانتی‌متر است.

ابعاد استاندارد درب‌ها (پشت تا پشت چهارچوب) 210*113 سانتی‌متر است که بعد از نصب کاور، به 212*116 سانتی‌متر تبدیل می‌شود.

برندهای درب ضد سرقت ترکیه ای

درب ضد سرقت اعتبار

ازجمله برندهای شناخته‌شده درب ضد سرقت ترک؛ ITIBAR CELIK KAPI (درب ضد سرقت اعتبار) است. این شرکت با سابقه بیش از 10 ساله در زمینه تولید درب ضد سرقت نسبت به تولید سالانه 20000 درب اقدام می‌نماید.

درب ضد سرقت اعتبار دارای استاندارد TSE (Turkish Standard Europe) می‌باشد.

ویژگی‌های درب ضد سرقت ترک اعتبار به شرح جدول ذیل است:

اسکلت درب            دو ورق فولادی سرتاسری به همراه عایق پشم شیشه

چهارچوب               از نوع کشویی (رگلاژی) قابل تنظیم بین 14 تا 20 سانتی‌متر

قفل          قفل‌های مونو و قفل های چنگکی از بند کاله ترکیه

دارای یک قفل اصلی و یک قفل شب‌بندی

لولا          دارای 6 پین ثابت گاو صندوقی

روزت     از جنس آلیاژ سخت مقاوم در برابر سوراخ شدن

درب ضد سرقت ترک سور

درب ضد سرقت سور ترکیه از دیگر انواع شناخته‌شده این درهاست. این درب ضد سرقت ترکیه ای یکی از محکم‌ترین درب‌های ضد سرقت در دنیا است که موفق به کسب گواهی رسمی (certificate) ضد سرقت از کشور انگلستان شده است.

ازجمله ویژگی‌های درب ضد سرقت ترک سور به شرح زیر است:

اسکلت درب            دو لایه ورق فولادی مستحکم یکپارچه به ضخامت 1.5 میلی‌متر که بین آن‌ها فوم پلی‌اورتان فشرده تزریق شده است.

لنگه درب                ضخامت 7 سانتی‌متر

دور تا دور لنگه آلومینیوم وکیوم شده است.

چهارچوب               کشویی به قطر 2 میلی‌متر (قابل تنظیم بین 18 سانتی‌متر تا 24 سانتی‌متر)

قفل          قفل 14 زبانه مولتی لاک

قفل‌های کاله و داف عموماً بر روی این درب‌ها نصب می‌شود که ضمانت 5 ساله دارد.

دارای دو قفل: شب بند و اصلی

درزگیری                نوار دزدگیر دور تا دور لنگه جهت عایق صدا، گرد و غبار

لولا          6 عدد پین ثابت لولا

روزت     از جنس الماس (عدم امکان سوراخ شدن با دریل)

رویه        MDF با روکش‌های PVC یا چوب طبیعی

ابعاد درب                210 در 113

نصب      نصب درب ضد سرقت سور ترکیه بر روی فریم انتظار فلز

وزن        حدود 140 کیلوگرم

از دیگر برندهای مطرح درب ضد سرقت ترک می‌توان به درب ضد سرقت تونا TUNA AHSAP، درب ضد سرقت Efor و درب ضد سرقت اونور UNVER Celik Kapi اشاره کرد.

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل

قیمت درب ضد سرقت ترک در بازار ایران به موارد مختلفی بستگی دارد؛ مواردی مانند نوع و کیفیت یراق آلات، نوع قفل‌های درب (کلیدی یا هوشمند)، ابعاد درب، نوع روکش (استیل، MDF، PVC، چوب طبیعی یا مصنوعی)، روکش عایق (پشم سنگ نسوز، پلی اورتان و …)، میزان کنده‌کاری و برجستگی‌های روی درب و … .

عامل مهم دیگری که بر روی قیمت‌گذاری این نوع درب‌ها تأثیر مستقیم دارد، نوسان‌های ارزی است و به همین علت نمی‌توان قیمت ثابتی را برای درب‌های وارداتی اعلام کرد. اما نکته‌ای که وجود دارد این است که کیفیت بالای این درب‌ها، قیمت بالاتر آنها نسبت به درب‌های ضد سرقت ایرانی و چینی را توجیه می‌کند.

درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک

این نوع درب‌ها تولید داخل بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند؛ در حدی که کاملاً قابلیت رقابت با محصولات ترک را دارند.

درب‌ ضد سرقت ایرانی طرح ترک کاملاً شبیه به درب ساخت ترک است اما در درازمدت، کیفیت و ماندگاری درب ضد سرقت ترک حرف اول را در بازار می‌زند. یکی از دلایل کیفیت بالای درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک، واردات متریال و مواد اولیه درب‌ها از کشور ترکیه است.

در این درب‌ها از نظر ظاهری کاملاً شبیه تولیدات ترک است به صورتی‌که یک فرد غیرمتخصص به سختی می‌تواند تفاوت این دو را متوجه شود. ابعاد استاندارد این نوع درب‌ها در سایز تک لنگه 210*110 سانتی‌متر است.

در درب ضد سرقت طرح ترک از درزگیر برای جلوگیری از ورود گرد و غبار، انتقال صدا و سرما استفاده می‌شود.

یکی از ویژگی‌های مهم این درب‌ها نیز دارا بودن گارانتی و خدمات پس از فروش است که نباید به راحتی آن را نادیده گرفت. معمولاً یراق‌آلات استفاده‌شده در این درب‌ها نیز از کشور ترکیه وارد می‌شوند.

قیمت درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک

قیمت این نوع درب‌ها نسبت به نمونه ترک اصل ارزان‌تر و از نمونه چینی گران‌تر است؛ به همین دلیل سهم بیشتری از بازار ایران را در اختیار گرفته‌اند. همان‌طور که گفتیم درب‌ ضد سرقت ایرانی طرح ترک در داخل کشور ساخته می‌شود، اما بیشتر متریال و مواد اولیه ساخت آن از کشور ترکیه وارد می‌گردد.

بنابراین، دو اصل مهم در تعیین قیمت درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک، میزان و کیفیت فعالیت در داخل و همچنین نرخ ارز وارداتی می‌باشد. با این وجود به دلیل اینکه مراحل اصلی ساخت و مونتاژ درب‌ها در داخل کشور انجام می‌شوند، قیمت این نوع درب‌ها معمولاً بسیار باصرفه‌تر از درب‌های وارداتی اصل می‌باشد.

سخن آخر

صرف‌نظر از استانداردهای امنیتی مورد نیاز در انتخاب یک درب ضد سرقت ترک مناسب، ویژگی‌های دیگری به منظور ارتقای کیفیت لایه‌های بیرونی و درونی درب از جمله پوشش‌های ضد رطوبت و ضد اسید به منظور استفاده در مکان‌های مرطوب یا صنعتی، از نکات ضروری در هنگام خرید درب ضد سرقت محسوب می‌شوند؛ بنابراین یک انتخاب مناسب، بهترین و مرغوب‌ترین آن است. درب ضد سرقت ترک اصل می‌تواند انتخاب معقولی برای مشکل‌پسندان یا افرادی که خواهان کیفیت بالا هستند باشد.

فروش درب ضد سرقت ترک وارداتی

یکی از انواع درب ورودی ساختمان، درب ضد سرقت ترک می باشد. اما باید بدانید این درب ها به دلیل قیمت بالا دیگر مثل سابق ارزش خرید ندارند. شما می توانید به جای درب های ترک از درب های ایرانی خریداری نمایید. درب ضد سرقت ایرانی دارای کیفیتی مشابه درب های ترک هستند اما با قیمتی ارزان تر. درب های ضد سرقت ایرانی در طرح ها و مدل های مختلف با کیفیت بسیار بالا تولید و در بازار موجود می باشند.

درب ضد سرقت ترک اصل

درب ضد سرقت ترک اصل توسط کشور ترکیه وارد ایران می شود بی شک در ضد سرقت ترک یکی از انواع درب های ضد سرقتی است که دارای کیفیت و قیمت بالا با متریال اصلی می باشد و همین کیفیت باعث شده که بیشتر افراد از درب ضد سرقت ترک به عنوان گزینه اصلی استفاده نمایند. درب های ترک وارداتی از باکیفیت ترین و گران ترین محصولات بازار ایران می باشند.

درب ضد سرقت ترک اصل عایق صدا، رطوبت و حرارت هستند، در برابر برش و فشار مقاوم بوده، در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی مستحکم هستند و همچنین دارای اسکلت فلزی قوی شامل دو لایه روکش فلزی می باشد که از جنس نورد سرد به ضخامت ۱.۵ میلی متر با رنگ و طرح چوب طبیعی است که ما بین ‌آنها لایه پلی اورتان فشرده تزریق شده است.

چهارچوب این درب ها پیش ساخته بوده و از ورق به ضخامت ۱.۵ میلیمتر و عرض ۷ سانتی متر با پایه مقاوم ضد زنگ از جنس استینلس استیل ساخته می شود و معمولاً بخش داخل لنگه در ضد سرقت از ورق فلزی مقاوم استفاده می شود تا نفوذ به داخل ساختمان را غیرممکن کرده و یا به تأخیر بیندازد. درب ضد سرقت ترمووود یکی از جدید ترین مدل های در ضد سرقت می باشد.

توصیه می شود به جای خرید درب های ترک با قیمت بالا از محصولات ایرانی، که از لحاظ کیفیت با مدل های مشابه ترک قابل رقابت هستند خریداری نمایید.

نکته در مورد خرید درب ضد سرقت ترک

درب های ضد سرقت ترک دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند اما به دلیل بالا بودن قیمت ارز و در نتیجه قیمت بالای این درب ها توصیه می شود درب ضد سرقت ایرانی را جایگزین برای خرید این درب ها قرار دهید. قیمت درب ضد سرقت ایرانی از درب ترک کمتر است اما به لحاظ کیفیت کاملا قابل رقابت با درب ترک می باشند. درب ضد سرقت ترک وارداتی از مدل هایی که در داخل ایران مونتاژ می شوند گران تر است اما به طور کلی نمی توان گفت دارای کیفیت بالاتر نیز هستند. برای استفاده از خدمات نصب درب ضد سرقت هم می توانید با ما تماس بگیرید.

انواع درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت ترک به دو دسته تقسیم می شوند :

 • درب ضد سرقت ترک وارداتی
 • درب ضد سرقت ترک تولید داخل

بازشوی مفید درب های ضد سرقت ترک در حدود ۱۰۰سانتی  متر می باشد و استاندارد سایز چارچوب درب های ضد سرقت ترک ۱۱۵ در ۲۱۵ سانتی متر می باشد و ورق فولادی داخل درب های ترک نیز در بازه ۰,۹ تا ۱.۵ میلیمتر می باشد.

 لولاهای درب های ضد سرقت ترک از سمت داخل قابل مشاهده بوده و کاملا قابل تشخیص هستند و در چهارچوب درب ضدسرقت ترک اختلاف قابل مشاهده ای بین سطوح بیرونی و لنگه درب قابل مشاهده است. درب ضد سرقت ترک معمولا با دو نوع روکش ام دی اف و پی وی سی در بازار می باشد.

در ضد سرقت مرغوب عایق صدا و حرارت هستند. این درب ها در برابر فشار مقاوم اند و عایق رطوبت نیز هستند. در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی، مقاوم می باشند. انواعی از این درب ها که از پشم سنگ نسوز در ساخت آنها استفاده شده است، “درب ضد حریق” هم هستند.

درب های تولید داخل و وارداتی از نظر کیفیت یکسان هستند و این درب ها در برابر عوامل ذکر شده مقاومت یکسان دارند.

درب ضد سرقت فلزی ترک

درب های فلزی در بازار به عنوان درب ارزان و بی کیفیت شناخته شده اند. اما باید بدانید آن درب های ارزان مربوط به مدل های چینی می باشد و درب فلزی باکیفیت ایرانی و ترک از محصولات مقاوم بازار به شمار می روند. این درب ها دارای رویه های فلزی بوده و تنها ایراد این درب ها عدم تنوع در این مدل ها می باشد. محصولات درب ضد سرقت فلزی را می توانید در صفحه مربوطه مشاهده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا