عمومیکسب و کار ایرانی

درباره پروژه نیکان مروارید شهر چه میدانید؟

معرفی پروژه نیکان و ویژگی های آن

پروژه نیکان جزو پروژه های معتبر در شهرک مروارید شهر میباشد که توانسته جواز ساخت پروانه کسب نماید و هم اکنون در حال ساخت می باشد. این پروژه که کاربری آن تجاری مسکونی میباشد در زمینی به مساحت 19300 متر مربع توسط تعاونی ثمین اجرای دقیق درحال ساخت می باشد.

باتوجه به روند پیشرفت شهرک مرواریدشهر این پروژه در آینده ای نزدیک ارزش افزوده بسیار خوبی برای خریداران و سرمایه گذران آن خواهد داشت و از لحاظ سرمایه گذاری، از جمله پروژه هایی است که بسیاری از عوامل موثر بر قیمت یک ملک ارزشمند جهت سرمایه گذاری را دارد. پروژه نیکان دسترسی عالی و راحتی به بزرگراه های تهران-کرج، شهید همدانی و خرازی دارد همچنین ایستگاه مترو وردآورد در فاصله 1 کیلومتری پروژه قرارگرفته و درنتیجه رفت آمد برای ساکنین بسیار آسوده می باشد.

امتیاز پروژه نیکان |برج نیکان چیتگر |پروژه مسکونی نیکان

مشخصات پروژه نیکان

پروژه نیکان متشکل از 6 بلوک 14 طبقه میباشد که 9 طبقه آن مسکونی 1 طبقه لابی مشاعات و 4 طبقه پارکینگ انباری است. در هر طبقه برج 12 واحد مسکونی قراردارد. این پروژه در شهرک مروارید شهر ساخته شده است و به خاطر رقابت بالای موجود در این منطقه، از لحاظ کیفی در وضعیت بسیار بالایی ساخته می شود. متراژ واحدهای پروژه نیکان 70 تا 150 متر مربع میباشد. در قرارداد تمام واحدها متراژ بطور میانگین 100 متر مربع ذکر شده است. پروژه نیکان در کل 700 واحد مسکونی میباشد و توسط مسکن صدف اجرا میگردد.

رزومه تعاونی ثمین اجرای دقیق

شرکت تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق از تعاونی های اتحادیه نمونه رسا بوده و زیرمجموعه سازمان صنایع هوا و فضای وزارت دفاع است. تاسیس این تعاونی به سال 1370 برمیگردد ، رزومه این تعاونی تقریبا به ساخت 4 هزار واحد مسکونی میرسد که بخشی از آنها را شرح میدهیم:

 • ساخت برج های پارسیا در شمال دریاچه
 • ساخت در شهرک نفت اشرفی اصفهانی
 • ساخت پروژه تجاری اداری آرتمیس
 • ساخت بیش از ۱۴۰ واحد ویلایی در تنکابن

امکانات پروژه نیکان

 • سالن ورزشی مجهز
 • سالن چند منظوره اجتماعات
 • لابی مجلل و هتلینگ
 • فضای بازی کودکان
 • سیستم حفاظتی
 • کارواش اختصاصی
 • فضای سبز و محوطه سازی

پروژه نیکان در حال حاضر در مرحله اجرای فندانسیون قراردارد. زمان تحویل پروژه نیکان توسظ تعاونی برای نیمه دوم سال 1403 پیش بینی شده است .

تحلیل کارشناسی پروژه نیکان

این پروژه باتوجه به هزینه بسیار پایین زمین تراکم نسبت به پروژه های همجوار خودش و قیمت روز که در حدود متری 4.5 میلیون تومان میباشد، بسیار بصرفه تر بوده و اما نکته اصلی و قابل تامل در مورد پروژه نیکان اخذ جواز ساخت پروژه و شروع بکار پروژه و فعال بودن آن است. برای خریداران و سرمایه گذاران بازار مسکن اگر قصد خرید ملک در شهرک مروارید شهر را داشته باشند پروژه نیکان میتواند گزینه بسیار مناسبی باشد. برای خرید در پروژه نیکان درسته نیاز به پرداخت هزینه امتیاز است اما باتوجه به پیشرفت کار و داشتن جواز و هزینه پااین زمین تراکم کاملا منطقی و بصرفه بوده است .از جمله پروژه های معتبر که در نزدیکی این پروژه قرار دارند میتوان به پروژه کامرانیه، مهتاب 2، مروارید خیام و پروژه رومنس مروارید و پروژه افق فرتاک اشاره کرد.

نگاهی به پروژه نیکان

مروارید شهر یکی از معتبرترین پروژه های در حال ساخت با جواز ساخت، در شهرک مروارید شهر است. این پروژه دارای کاربری تجاری – مسکونی است. مجری تعاونی ثمین اجرای دقیق می باشد. این پروژه دارای دسترسی مناسب به اتوبان های حکیم، همت، آزادگان و تهران – کرج است. از دیگر نقاط قوت پروژه نیکان نزدیکی به ایران مال، دریاچه چیتگر و شهربازی می باشد. همچنین این پروژه تا مترو فاصله خیلی کمی دارد. تقریباً ۲ دقیقه با مترو وردآورد فاصله دارد.

محدوده شهرک مروارید شهر یکی از پر پتانسیل ترین مناطق تهران به شمار میرود و پروژه های بسیار زیادی در این منطقه در حال ساخت میباشد.این منطقه بدلیل گستردگی،آب و هوای عالی و دسترسی به مترو و مراکز خرید آینده بسیار درخشانی خواهد داشت.پروژه نیکان هم یکی از پروژه های خوشنام در این منطقه میباشد که توسط تعاونی اجرای دقیق با رزومه بسیار قابل قبول در حال ساخت است.از مزیت های این پروژه این است که این پروژه به اصطلاح از آب و گل درآمده و با دریافت مجوزات و اتمام گودبرداری اماده شروع پرقدرت خود میباشد.

امکانات پروژه نیکان

 • امکانات اعلامی از سوی تعاونی مربوطه به صورت زیر می باشد :
  پارکینگ اختصاصی میهمان
  لابی مجلل
  فضای سبز
  سالن اجتماعات
  و ….

توجه داشته باشید امکانات اعلامی از سوی هر تعاونی منوط به مکتوب بودن در قرارداد فی ما بین می باشد.

موقعیت مکانی پروژه نیکان

پروژه نیکان در محدوده مروارید شهر جنوبی واقع شده است. فاصله این پروژه تا مترو وردآورد 3 دقیقه می باشد و به اتوبانهای شهید همت، شهید همدانی و تهران-کرج دسترسی دارد. آن دسته از اعضای پروژه که بدون توجه به اطلاعیه های صادره از سوی تعاونی تا کنون نسبت به انعقاد قرارداد ساخت و پرداخت اقساط اقدام ننموده اند، دفترچه آنها از اعتبار ساقط خواهد شد. لذا باید در اسرع وقت برای تعیین تکلیف امتیاز خود به تعاونی مراجعه نمایند.

سوالات متداول

شرایط پیش فروش در منطقه 22 چه می باشد؟

دراین منطقه در ابتدا باید مشخص شود پروژه شما کدام یک از پروژه های منطقه 22 می باشد، برخی از پروژه های منطقه 22 به صورت قطعی و برخی اقساطی به فروش می رسند.

خرید آپارتمان در مروارید شهر به چه صورتی است؟

مروارید شهر یکی از مجموعه هایی می باشد که در چند سال اخیر بسیار پیشرفت داشته و در این شهر شما می توانید از واحد های آماده، خرید اقساطی و یا حتی خرید قطعی انجام دهید.

مروارید شهر در کجا قرار دارد؟

مروارید شهر یکی از شهرک هایی می باشد که در منطقه 22 واقع شده است و از جمله شهرک های بسیار عالی و معروف در این منطقه به شمار می آید چرا که در چند سال اخیر پیشرفت این پروژه بسیار زیاد بوده.

به نقل از: گــروه سـرمایه گذاری مرواریــد

دکمه بازگشت به بالا