کسب و کار ایرانی

اینورتر پنتاکس چیست؟

اینورتر پنتاکس چیست؟

ایتالیا در تولید انواع تجهیزات صنعتی برقی و الکترونیکی مانند الکتروموتور، پمپ آب، اینورتر و … شهرت جهانی دارد که یکی از این تجهیزات اینورتر پنتاکس می باشد. پنتاکس یکی از تولیدکنندگان تجهیزات صنعتی است که محصولات آن در سراسر جهان شناخته شده است.

اینورتر پنتاکس برای نصب و استفاده در انواع موتورهای AC کاربرد دارد. پمپ های صنعتی و سایر انواع تجهیزات صنعتی. طراحی ماژولار و انعطاف پذیر اینورتر پنتاکس امکان استفاده از این کنترل از راه دور را در صنایع مختلف می دهد.

اینورترهای پنتاکس در بسیاری از صنایع از جمله مواد شیمیایی، مواد غذایی، نساجی، پلاستیک، فلزات، مواد معدنی، نفت، سیمان، آب و فاضلاب استفاده می شوند و نقش مهمی در کنترل صنعتی و صرفه جویی در مصرف انرژی دارند. درایوهای پنتاکس با جدیدترین نرم افزارها و پارامترهای کامل، انواع الکتروموتورها را در بسیاری از کاربردهای صنعتی ساده و پیچیده با گشتاور بسیار بالا و کنترل دقیق سرعت کنترل می کنند. از کاربردهای رایج این محصول می توان به کنترل فشار آب و کنترل دور موتور (تک فاز و سه فاز) اشاره کرد. برای خرید اینورتر پنتاکس میتوانید به ثامن مراجعه کنید.

مشخصات فنی اینورتر پنتاکس

همانطور که گفته شد اینورتر در بسیاری از صنایع کاربرد دارد و کاربردهای گسترده ای دارد. به همین دلیل پنتاکس این محصولات عملکردی را طراحی و تولید کرده است که نقش مهمی در صرفه جویی در مصرف انرژی و مدیریت فرآیند دارند.

کنترلر سرعت موتور Pentax سری DSI 400 یک اینورتر کنترل بردار مدرن است که با راندمان و امکانات بالا طراحی و ساخته شده است. پرتاب و کنترل با دقت بالا. اینورترهای گشتاور قدرتمند و قابل اعتماد Pentax به عنوان کنترل حلقه باز و بسته با استفاده از رمزگذار برای بسیاری از کاربردهای صنعتی استفاده می شود. شامل انواع ماشین آلات صنعتی، بسته بندی مواد غذایی، جرثقیل، آسانسور، آسیاب، انواع کمپرسور و نوار نقاله که در حالت کنترل برداری استفاده می شوند، همچنین استفاده از اسکالر کنترلی V/F برای کنترل انواع پمپ ها تامین آب برق، بوستر پمپ، تهویه مطبوع و فن در صنعت استفاده می شود.

انواع اینورترهای پنتاکس

اینورتر پنتاکس انواع مختلفی دارد که در سایزها و فریم های مختلف تولید می شوند. برای استفاده در تجهیزات مختلف باید در انتخاب نوع آن دقت کنیم تا از نظر کارایی و کارایی آن مشکلی پیش نیاید.

1- اینورتر Pentax DSI 400

کنترل دور موتور پنتاکس یا اینورتر پنتاکس مدل DSI 400 قابلیت به حرکت درآوردن الکتروموتورهای تک فاز تا 4 کیلو وات را دارد که برای اینورترهای پنتاکس که به صورت تک فاز به سه فاز قابل استفاده هستند مفید است. – فاز. کارآموزی. ترانسفورماتورهای فاز در کارگاه هایی که به برق سه فاز دسترسی ندارند. علاوه بر این، اینورترهای سه فاز پنتاکس قابلیت استفاده از موتورهای الکتریکی تا توان 400 کیلووات را دارند.

اینورتر پنتاکس چیست؟
اینورتر پنتاکس چیست؟

2- اینورتر Pentax DSI 200

اینورتر Pentak DSI200 یک اینورتر کنترل برداری است که برای کاربردهای ساده و عمومی طراحی و ساخته شده است. این اینورترها در انواع کاربردها مانند سیستم پمپ و فن، بوستر پمپ، تسمه نقاله و ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی و بسته بندی کاربرد دارند. سری DSI 200 دارای حالت های کنترل وکتور و V/F می باشد که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مزیت های اصلی مبدل Pentak DSI 200 ابعاد کوچک و نصب آسان آن است.

اینورتر پنتاکس چه کاربردهایی دارد؟!

قبلاً گفتیم که پنتاکس در انواع تجهیزات صنعتی و خانگی کاربرد فراوانی دارد. کاربردها در صنایع و دستگاه های مختلف شامل اینورتر پمپ، اینورتر بوستر پمپ، اینورتر فن و هواکش، اینورتر کمپرسور، اینورتر تسمه نقاله، اینورتر بالابر، صنعت سیمان، صنایع شیمیایی، صنعت پلاستیک، صنعت نساجی، صنعت پتروشیمی، صنعت آب نشان داده شده در خارج می باشد. . . فاضلاب و صنایع غذایی ذکر شده است.

دکمه بازگشت به بالا