عمومیکسب و کار ایرانی

بهترین پاد برای ترک سیگار

پاد سیستم چیست؟

پاد سیستم در حقیقت یک ویپ کوچک است که دارای یک مخزن کوچک برای پر کردن جویس و یک باتری کوچک است. کارکرد پاد سیستم بدین صورت است که این دستگاه به کمک جریان الکتریکی ماده ای مخصوص حاوی گلیسیرین گیاهی را به همراه مقداری نیکوتین تبخیر می کند و به هنگام استفاده از آن، ترکیبی خوشایند از بخار و نیکوتین وارد بدن ما می شود.

پاد سیستم ها انواع مختلفی دارند و برای دسته بندی آنها به سه مولفه اصلی توجه می شود:

  • اندازه
  • ظرفیت مخزن
  • عمر باتری

شیوه کام دهی پاد سیستم ها عمدتا به صورت اتوماتیک و در برخی مدل ها به صورت دکمه ای است. حال که با کارکرد پاد سیستم آشنا شدید ممکن است سوالاتی از این قبیل در ذهن تان شکل بگیرد:

  • چرا پاد سیستم ها برخلاف سیگار های الکترونیک جایگزین بهتری هستند؟
  • پاد سیستم در مقایسه با سیگار چه مزایایی دارد؟
  • چرا باید از پاد سیستم به جای سیگار استفاده کرد؟

اکنون می خواهیم در ادامه مقاله به شکل جامع و مختصر به سوالات شما پاسخ بدهیم. کافیست تا انتهای مقاله همراهمان باشید و هر گونه سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ویپ چند تماس حاصل کنید.

چرا پاد سیستم ها جایگزین بهتری نسبت به سیگار های الکترونیکی هستند؟

به لحاظ شبیه سازی حس سیگار کشیدن و همچنین رساندن نیکوتین، پاد سیستم ها یک سر و گردن بالاتر از سیگار های الکترونیکی هستند! اما اگر بخواهیم پاد سیستم را با ویپ مقایسه کنیم، پاد سیستم ها به پای تنظیمات پیشرفته ویپ ها نمی رسند. گرچه برخی از مدل های پاد سیستم ها نیز وجود دارد که تقریبا تمامی امکانات و قابلیت های ویپ را دارند، اما مسلما دارای قدرت کمتری نسبت به ویپ هستند.

مزیتی که پاد سیستم ها دارند، طراحی و کارکرد ساده آنهاست. معمولا ویپ ها برای افرادی که به تازگی تصمیم به ترک سیگار گرفته اند و در زمینه کار با ویپ چندان حرفه ای نیستند می تواند انتخاب مناسبی باشد. داشتن قابلیت های پیشرفته و پیچیده ویپ می تواند ویپر را دچار سردرگمی کند. به همین دلیل است که پاد سیستم ها طرفدار و خواهان بیشتری نسبت به ویپ دارند و می توانند به خوبی پاسخگوی نیاز افراد باشند. حتی پاد سیستم در میان افراد غیر سیگاری نیز کم طرفدار ندارد!

ویپ تلیما کوئست لاست ویپ – thelema quest lost vape

یک ویپ قدرتمند ۲۰۰ واتی که یکی از پرچمداران Lost Vape به حساب می آید و می تواند حجم بسیار زیادی از بخار برای شما داشته باشد. این ویپ متعلق به خانواده Quest است و نسخه بهبود یافته مدل های قبلی است. این ویپ از آلیاژ روی ساخته شده و بدنه ای بادوام دارد. ۱۵۰ گرم وزن دارد و وسیله ای با ظاهری جذاب به حساب می آید. نمایشگر این دستگاه تمام رنگی بوده و اطلاعات کاملی از دستگاه در اختیار شما قرار می دهد. این اطلاعات شامل قدرت دستگاه، تنظیمات کاربر برای دستگاه، نوع کویل، مقدار باتری، شمارنده پاف و غیره است. کارتریج این دستگاه دارای ظرفیت ۵ میلی لیتر بوده و از استاندارد ۸۱۰ بهره می برد که امکان خرید مخزن را به صورت جداگانه از سایر برندها فراهم می کند. thelema quest با انواع کویل های UB Lost Vape سازگار است.

بهترین پاد سیستم ۲۰۲۲ |بهترین پاد سیستم ۲۰۲۳ |بهترین پاد سیستم دنیا

بهترین سیگار الکترونیکی ۲۰۲۳

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، سیگار های الکترونیکی در مدل های مختلف توسط کمپانی ها زیادی تولید می شوند که هر کدام از آن ها مزیت رقابتی خاص خودشان را دارند. خیلی از افراد شاید از خود سؤال کنند که بهترین سیگار الکترونیک یا بهترین ویپ کدام است و چه شرکتی آن را تولید می‌کند.

بسته به نیازی که دارید و همچنین بسته به بودجه ای که قرار است به این محصول اختصاص دهید، دست شما در خرید ویپ پاد گیک ویپ بوست باز است. ما در بالا بهترین برند ویپ و از میان محصولات آن ها بهترین ویپ یا بهترین سیگار الکترونیکی هر کمپانی را به شما معرفی کردیم که بتوانیم به شما کمک کنیم خرید بهتری داشته باشید

فروشگاه ویپ به شما تضمین قیمت ویپ می دهد؛ این به این معناست که شما می توانید با مقایسه قیمت ویپ ها با یکدیگر مناسب ترین را برای خود انتخاب کنید.

دکمه بازگشت به بالا