عمومیکسب و کار ایرانی

جت اسکی کیش کجاست؟

جت اسکی کیش چیست؟

جت اسکی کیش را می‌توان قایق تندروی یک یا دو نفره‌ای دانست که راندن آن به سختی قایق نیست و هر کسی می‌تواند آن را براند. برای راندن قایق‌ها حتما باید دوره‌های آموزشی زیادی را بگذرانید اما جت اسکی در کیش نیاز به هیچ دوره آموزشی ندارد. مربیان حرفه‌ای و مجرب در کلوپ‌های تفریحی جزیره کیش تمام آنچه باید در مورد راندن این وسیله بدانید را گوشزد می‌کنند. کلوپ‌ها در کنار این وسیله تجهیزات مختلفی در اختیارتان می‌گذارند تا امنیت‌تان در حین تفریح را حفظ کنند.

با جت اسکی کیش می‌توانید روی موج‌های دریا حرکت کنید و لذت ببرید. جت اسکی را می‌توان یک تفریح آرامش بخش و درعین حال هیجان‌آور دانست. شما با این وسیله می‌توانید سرعت‌تان را روی سطح دریا کم کنید و از آرامش دریا بهره‌مند شوید، همینطور می‌توانید سرعت‌تان را زیاد کنید و آدرنالین خون‌تان را بالا ببرید.

برای اجاره جت اسکی کیش باید به کلوپ‌های جت اسکی در این جزیره بروید. این کلوپ‌ها هر کدام رختکن و کمدهای مخصوصی دارند که قبل از سوار شدن در این وسیله می‌توانید لباس‌های اضافه خود را در این کمدها بگذارید. دوش‌های حمام نیز در این مراکز وجود دارد تا چنانچه در زمان خوشگذرانی بدن‌تان شنی و کثیف شدن، بتوانید بدن‌تان را تمیز کنید. برای کرایه جت اسکی کیش می‌توانید به اسکله یا ساحل جت اسکی کیش بروید. امکان اجاره جت اسکی در ساحل سیمرغ؛ اسکله تفریحی کیش، اسکله مرجان، و اسکله دامون امکان‌پذیر است.

قیمت جت اسکی کیش

قیمت جت اسکی کیش برای هر نفر بر اساس زمان استفاده از وسیله تعیین می‌شود. البته نوع جت اسکی‌ها هم با هم متفاوت هستند. آن‌ها از نظر قدرت به سه دسته 700، 1400 و 1700 CC تقسیم می‌شوند و هزینه کرایه این وسیله بر اساس میزان قدرت تعیین می‌شود. اینکه چند نفر می‌توانند روی جت اسکی بنشینند هم از عوامل تاثیرگذار روی قیمت کرایه این وسیله است.

شرایط اجاره جت اسکی کیش

برای اینکه لذت سواری بر جت اسکی را تجربه کنید، باید به برخی شرایط توجه کنید. اول اینکه حتما لباس مناسبی با خود ببرید تا مبادا در حین تفریح لباس‌تان برایتان مشکلی ایجاد کنید. توجه به این نکته مخصوصا برای خانم‌ها که لباس‌هایی بلندتر از آقایان دارند، اهمیت دارد. آقایان در جت اسکی‌سواری نسبت به خانم‌ها راحت‌تر هستند. آن‌ها می‌توانند حتی مایوهای پاچه بلند را در حین سواری بر این وسیله بپوشند تا کاملا راحت باشند و از تفریح‌شان لذت بیشتری ببرند. برای خانم‌ها هم بادگیرهایی وجود دارد که می‌توانند زمان سوار شدن در جت اسکی از آن‌ها استفاده کنند تا مبادا موقع راندن این وسیله آب دریا روی لباس هایشان بریزد و خیس شوند.

شما نمی‌‌توانید به صورت گروهی جت اسکی‌ها را اجاره کنید. احتمال تصادف، زمانی که با دوستان‌تان در حال جت اسکی‌سواری هستید زیاد است. اتفاقات ناگواری در گذشته به دلیل استفاده همزمان از جت اسکی‌ها رخ داد و به همین دلیل یکی از مهمترین شرایط اجاره جت اسکی کیش حالا اجاره به صورت انفرادی است. وزن شما در استفاده از جت اسکی بسیار اهمیت دارد. اگر وزن زیادی دارید، باید تنها سوار این وسیله شوید در غیر این صورت می‌توانید با یک نفر دیگر از دوستان‌تان سوار جت اسکی شوید و خوش‌گذرانی کنید. قبل از سوار شدن در جت اسکی حتما وسایلی که همراه‌تان است (ساعت، گوشی، دستبند، عینک و …) را به عزیزان‌تان بدهید تا مبادا در حین تفریح در دریا بیفتند.

چنانچه یک بار از جت اسکی بیفتید مسئولین اجازه سواری را دوباره به شما می‌دهند، اما اگر برای بار دوم از روی این وسیله بیفتید، دیگر اجازه جت اسکی‌سواری ندارید. اگر سرعت جت اسکی را زیاد می‌کنید، برای راندن بهتر می‌تواند از جای خود یعنی روی صندلی بلند شوید. همچنین افزایش سرعت جت اسکی مشکلاتی مثل شکستن مهرهای کمر را در پی دارد، پس تا می‌توانید با سرعت آهسته و مناسب جت اسکی را برانید.

قوانین استفاده از جت اسکی کیش

  • بیشتر از دو نفر حق سوار شدن در جت اسکی را ندارند
  • قبل از استفاده از جت اسکی باید قراردادی که کلوپ‌های تفریحی به شما می‌دهند را امضا کنید
  • افراد بالای 20 سال می‌توانند تنها سوار جت اسکی کیش شوند و افراد زیر 20 سال باید حتما در کنار یک همراه‌ از این وسیله استفاده کنند.
  • جت اسکی سواری فقط در محدوده مشخص امکان‌پذیر است. شما نباید بیشتر از 100 متر از اسکله دور شوید
  • جت اسکی را باید فقط در سرعت مشخصی برانید که از قبل به شما می‌گویند.
  • پوشیدن جلیقه نجات در حین جت اسکی‌سواری الزامی است
  • نباید حرکات نامناسب با جت اسکی انجام دهید. مثلا حرکات آکروباتیک با جت اسکی ممنوع است چون ممکن است وسیله واژگون شود
  • هر چند سواری به صورت همزمان با دوستان‌تان ممنوع است اما با این حال اگر جت اسکی دیگری در دریا وجود داشت، نباید با آن مسابقه بگذارید. همچنین در حین نزدیک شدن به آن باید سرعت‌تان را کم کنید. شما باید حداقل با دیگر جت اسکی‌ها فاصله 100 متری را رعایت کنید
  • در صورتی که جت اسکی دیگری را در حال واژگونی دیدید، اگر مهارت کافی در کم به افراد ندارید، بهتر است سریعا این موضوع را به مسئولین مربوطه گزارش دهید. شما می‌توانید جت اسکی را برای بازه‌های زمانی متفاوتی کرایه کنید. کمترین زمان 15 دقیقه و بیشتر زمان هم 60 دقیقه است.

رزرو هتل‌های نزدیک جت اسکی کیش با تخفیف

اگر می‌خواهید در طول سفر خود لذت سواری در جت اسکی کیش را مدام تجربه کنید یا می‌خواهید دسترسی‌تان به این وسیله راحت باشد و در سریع‌ترین زمان به کلوپ‌های جت اسکی برسید، باید هتل‌های نزدیک به مکان‌های اجاره این وسیله را برای اقامت انتخاب کنید. در ادامه نزدیک‌ترین به مراکز جت اسکی را معرفی می‌کنیم. یادتان نرود که برای رزرو هرکدام از این هتل‌ها از سایت یوتراوز، تخفیف خوبی می‌گیرید. کافی است روی نام هتل مورد نظرتان کلیک کنید و قیمت‌ها را مقایسه کنید!

دکمه بازگشت به بالا