خرید مکمل بدنسازی از داروخانه یا فروشگاه مکمل پلاس

افزایش کشش مکانیکی سلولها، تورم سلولی در اثر جذب آب به این سلولها و کمک به افزایش وزن این بافتها از مهمترین تأثیرگذاریهای کراتین در بدن است. از طرفی کراتین باعث میشود کشش مکانیکی در این سلولها تا حد قابلتوجهی افزایش داشته باشد که کاملا در رشد عضلات تأثیرگذار است. جالب است بدانید حضور آب در سلولهای عضلانی کاملا در حجیمترشدن آنها موثر است. اینکه مصرف چه اندازه کراتین برای بدن شما لازم است، کاملا به شرایط جسمانی شما و همچنین فعالیتهای فیزیکی شما بستگی دارد. چه اندازه کراتین مصرف کنیم؟ ورزشکاران برای تحقق یافتن هر چه بهتر هدف خود باید از تمرینات سخت و سنگینی استفاده کنند، به همین منظور بدن باید انرژی مطلوبی برای پاسخگویی به نیازها داشته باشد. ویتامین های محلول در چربی، A,D,EوK هستند که در بافت چربی در بدن ذخیره می شوند و اگر بیشتر از حد نیاز بدن آن ها را مصرف کنید دچار مسمومیت می شوید، بنابراین ورزشکاران باید حسابی گوش به زنگ و مراقب باشند. چرا باید از مولتی ویتامین ها استفاده کرد؟

این بدین معناست شما زمانی تأثیرات چشمگیری را مشاهده خواهید کرد که هر روز کراتین را مصرف کنید و حتی یک روز را برای بهرهمندی از آن از دست ندهید. ازجمله نکاتی که باید درخصوص کراتین بدانید آن است که این ماده بهراحتی جذب عضلات نمیشود و بدن برای آنکه این مکملها را جذب و ذخیره کند، به زمان نیاز دارد. آنها دریافته اند که پروتئین وی حاوی ترکیب بی نظیری از تمامی سازنده های کلی اسیدهای آمینه با غلظت مناسب برای عملکرد بهینه در بدن می باشد. این مکمل به شما کمک می کند تا کالری و پروتئین بیشتری دریافت کنید. این اسید آمینه در شکل سنتزشده خود یک ماده تقویتکننده عملکرد است و به افزایش تولید آدنوزین تری فسفات (ATP) کمک میکند. همچنین، این ماده اعتیاد آور است و باعث دشواری در خوابیدن می شود. آب زیادی جذب عضلات شده و باعث بزرگتر شدن آنها می گردد. یکی از مهمترین تأثیرات کراتین در بدن آن است که باعث هیدراته شدن عضلات و بافت ماهیچه میشود که این مسئله مستقیما در افزایش وزن و حجم این سلولها موثر است. این دسته از پروتئینها برخلاف نوع وی، هضم آرامی دارند که موجب میشود که مدت زمان لازم برای منتقل شدن آنها از معده به عضلات، 7 ساعت باشد.

که باعث دستیابی به چنین اهدافی میشود؟ درواقع اثرگذاری کراتین و سایر مکملهای بدنسازی و دستیابی به اهداف در این زمانها بیشتر خواهد بود. این شرکت از 1995, فعال بوده و با تولید محصولات جدید و مهیج, نیازهای جمعیت در حال رشد علاقمندان تناسب اندام را برآورده می سازد. برای جلوگیری از خرید این نوع مکمل ها بهتر است پیش از خرید اینترنی به ویژگی های محصولات اصل دقت کنید. در اینجا 6 مکمل فوق العاده برای کاهش چربی های بدن را ارائه می نماییم. برخلاف آن گاهی افراد برخلاف نیازهای بدنی خود کراتین کمتری بهصورت طبیعی یا مکملها مصرف میکنند که با کمبودهایی در بدن آنها مواجه خواهد شد. درواقع عضلات از این کششها استفاده میکنند که حجیم، قوی و حرفهای باشند. به منظور عضله سازی در زمان استراحت و خواب استفاده از پروتئین موجود در شیر که کازئین نامیده میشود، موثر و مفید خواهد بود. مکمل BCAA باعث افزایش توده عضله در افراد ورزشکار شده و از تجزیه عضلات در طول ورزشهای سنگین جلوگیری میکند. در این بین مکملهایی هم وجود دارند که مصرف آنها برای ورزشکار خطرناک باشد.

لرزش دست ها که در برخی موارد آن را رعشه نیز می نامند عارضه ماندگاری نبوده و با پایین رفتن سطح سرمی دارو در خون و با برگشت بدن به حالت طبیعی به خودی خود از بین می رود. به دلیل ساختار متفاوت بیولوژیکی بدن زنان با مردان گاه مکملها میتوانند تاثیری متفاوت روی این گروه از مصرف کنندگان بگذارند. یکی از مکملهای کاهش وزن که در بدنسازی مورد استفاده قرار میگیرند، مکمل چربی سوز ورزشی ترکیبی میتوانند باشند. جالب است بدانید کراتین یکی از معدود مکملهای ورزشی و بدنسازی است که تحقیقات بسیاری درخصوص کارآیی آن انجام شده است. درواقع محققان در پی یافتن پاسخ این سوال بودهاند که کراتین قبل از تمرین موثرتر است یا بعد از آن؟ درواقع محققان در پی یافتن این سوال بودهاند که این مواد چگونه بیشتر اثرگذار خواهند بود؟ بههمین دلیل به گفته بسیاری از محققان و کارشناسان در این حوزه، کراتین با توانایی کنترل این مکانیسمها عملکرد مثبتی در این روند دارد. به همین دلیل باید بهترین زمانها را بشناسید که شانس جذب و ذخیرهسازی کراتین در بدن را افزایش دهید؛ بنابراین بسیاری از کارشناسان توصیه میکنند مکملهای کراتینه را تا چند هفته و بهصورت منظم مصرف کنند که درنهایت نتایج مطلوب آن را دریافت کنند.

منبع: خرید مکمل اصل از مکمل پلاس

دکمه بازگشت به بالا