اقتصادیعمومیکسب و کار ایرانی

خرید ویلچر پله رو دستی را از کدام سایت انجام دهیم؟

از مناطق خواستیم که در نگهداشت و تامین برق پل ها کمک کنند. اتفاقی که تا کنون افتاده این است که قسمتی از روشن سازی اضطراری را تامین کردیم و یک بخش هم نگهداشت پل هاست به طور مثال پله برقی میدان هفت تیر که چند روز بعد از راه اندازی مجدد برقش قطع شد این دیگر حوزه ما نیست چون موضوع برق و تعامل منطقه و شرکت تامین برق است. پله برقی میدان هفت تیر که چند روز بعد از راه اندازی مجدد برقش قطع شد، حوزه ما نیست چون موضوع برق و تعامل منطقه و شرکت تامین برق است. 86% پله ها روشن شده و حدود 10% خاموشی شناور داریم؛ به این معنا که قطعات این پل ها گاهی از 30 برند است و به شکل غیر اصولی طی این سال ها نگهداری شدندو در حال حاضر با مجموعه ای از مشکلات در حوزه پله های رو به رو هستیم . به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اکو ایران، رضا صیادی،مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران درباره گلایه های مردم درخصوص پلههای برقی توضیح داد: ۸۶ درصد پلهها روشن شده و حدود ۱۰ درصد خاموشی شناور داریم؛ به این معنا که قطعات این پلها از ۳۰ برند است و به شکل غیر اصولی طی این سالها نگهداری شدند و در حال حاضر با مجموعهای از مشکلات در حوزه پلهها رو به رو هستیم.

این نکته رو در نظر داشته باشید که آسانسوری که در محیط بیرون نصب میشه باید مقاومت بالایی در برابر تغییرات آب و هوایی داشته باشه و اصول نگهداری آسانسور رعایت شه. مکان ویلچر بر باید جایی باشه که فرد ناتوان به راحتی سوار و پیاده شه یعنی فرد ناتوان در صورت توانایی فردی، برای سوار و پیاده شدن به ویلچر بر نیاز به همراه نداشته باشه. در این حالت چند عدد وزنه سبک را بین پاهای خود بگذارید و بعد پای خود را خم کنید تا جایی که بتوانید باسن خود را حس کنید. برنامه هایی که از ابتدای سال تاکنون دنبال میکنیم ، فاز روشن سازی اضطراری این پلهاست، در فاز اول باید تا جایی که میتوانیم این پلها را با همه شرایطی که دارند، راه اندازی کنیم.

سالانه هزاران نفر برای دسترسی آسان به همه بخش های خانه خود و برگرداندن آسایش خیال به زندگیشان از صندلی های پله پیما که به نام بالا برهای پله ای هم شناخته می شوند،استفاده می نمایند. برخی مشکلاتی که در حوزه پله های برقی است به دلیل مدیریت یکپارچه ای است که نداریم و پله را راه می اندازیم و یکی دیگر برقش را قطع می کند و رسانه ها هم حق دارند سوال بپرسند ولی واقعا حوزه اختیار من نیست.

ویلچر پله پیما
ویلچر پله پیما

به همین علت هم است که آن ها با نام هایی نظیر بالابر فروشگاهی، خانگی، رستورانی و مغازه ای نامیده می شوند. اگر هدف آسانسور حمل ویلچر است، ممکن است بخواهید به جای آن برای صرفه جویی در فضا، آسانسور ویلچر پله پیما کوشا را در نظر بگیرید. برای کابین آسانسور ویلچر بر و پلت فرم ویلچر بر استانداردی تعریف شده که فروشندهای ویلچر بر ملزم به رعایتشون هستن.

آسانسور ویلچر بر شیبدار معمولا زمانی استفاده میشه که امکان نصب آسانسور عمودی وجود نداشته باشه و غلبه بر پلهها تنها از طریق حرکت کردن بر روی اونها امکان پذیر هست. به هر میزان که توانایی حرکت و عبور از موانع برای آنها بیشتر شود، روحیه و ذهن آنها نیز تقویت میشود. به عنوان مثال، در صورتی که مجموعهای از سنسورها زیر آسانسور نصب شده باشه، در صورت برخورد با موانع از حرکت متوقف میشه. اما این پله های اندک سد بزرگی بر راه افراد ناتوان در حرکت می باشند .قراردادن دستگاه ویلچر بالابر در جلوی درب این منازل، این مشکل را بر طرف نموده و ورود به داخل ساختمان را تسهیل می نماید.

دور تا دور محل استقرار و حرکت بالابر خانگی از کف چاهک تا انتهای سقف آخرین ایستگاه باید کاملا پوشیده شود. EPW بعضی ویلچرها از مدل های کوچک و قابل حمل، که می توانند تاشو شوند یا جدا شوند هستند، و بعضی ویلچرها با صندلی های کاملاً بزرگ و سنگین هستند (اغلب صندلی های توانبخشی نامیده می شوند).صندلی چرخدار یا صندلی چرخدار برقی می تواند استقلال و آزادی را برای کسانی که در حال حاضر به دیگران متکی هستند، به ارمغان آورد. هنگامی که تصمیم به خرید یک اسکوتر متحرک یا صندلی چرخدار برقی گرفتید، باید به گزینه هایی از جمله قیمت ویلچر برقی، سبک و اندازه آن، اینکه چقدر صندلی قابل حمل است و آیا به راحتی جابه جا می شود و قابل جمع جور و کوچک شدن است.ویلچر های سنتی و یا ساده برای حمل و نقل طراحی نشده بودند، و حمل آن بسیار دشوار بود. وی ادامه داد : طبیعی است از بین 502 یونیتی که در شهر تهران روی حدود 120 پل داریم 10% خاموشی شناور داشته باشیم.

اطلاعات بیشتر را از سایت https://kooshagroups.ir/ بخوانید.

دکمه بازگشت به بالا