عمومیکسب و کار ایرانی

راهنمای دریافت تخفیف ویژه هتل های کیش

راهنمای دریافت تخفیف ویژه هتل های کیش

جزیره کیش به یکی از پرطرفدارترین جاذبه‌های گردشگری در کشور تبدیل شده است و این باعث شده که اشتیاق افراد برای سفر به جزیره کیش افزایش پیدا کند.مطمئناً شما هم درباره تفریحات هیجان انگیزی که در کیش است شنیده‌اید و دلتان خواسته برای یک بار هم که شده به این جزیره زیبا سفر کنید.

بهترین هتل های کیش |رزرو هتل کیش علی بابا |رزرو هتل های کیش

با توجه به اینکه هزینه‌های سفر روز به روز بالا می‌رود، اکثر افراد به دنبال این هستند که با هزینه کم بتوانند از تور کیش و تفریحات مهیج آن استفاده کنند.

حتما برایتان این سوال پیش می‌آید که چگونه می‌توان با هزینه کم به جزیره کیش سفر کرد؟

باید بگویم که مهم‌ترین هزینه‌ای که شما برای سفر به جزیره کیش باید پرداخت کنید محل اقامت شما یا همان هتل است.

اگر بتوانید هتلی با قیمت مناسب پیدا کنید یا از تخفیفاتی که به مناسب‌های مختلف هتل‌های کیش قرار می‌دهند استفاده کنید هزینه‌های شما بسیار کم می‌شود. در ادامه همراه ما باشید تا نحوه دریافت تخفیف‌ هتل‌های کیش را با شما در میان بگذاریم.

زمان سفر خود را درست انتخاب کنید

یکی از بهترین فصل‌هایی که شما می‌توانید از تخفیف‌ هتل‌های کیش استفاده کنید زمانی است که استقبال افراد از سفر به جزیره کیش کاهش پیدا می‌کند، چرا که در این زمان هتل‌ها تخفیف‌های ویژه‌ای قرار می‌دهند تا بتوانند اتاق‌های خالی خود را رزرو دهند.

بهترین فصلی که شما می‌توانید از این تخفیف‌ها استفاده کنید اواخر بهار تا پایان تابستان است چرا که این فصل‌ها هوا در جزیره کیش گرم بوده و افراد کمتر به جزیره سفر می‌کنند.

علاوه بر هتل در این دوره از تخفیف‌های تابستانی که مراکز خرید کیش نیز قرار می‌دهند می‌توانید استفاده کنید.

یکی از مواردی که با توجه به آن می‌توانید هتل‌ها را قیمت کمتر رزرو کنید در وسط هفته است چرا که در این روزها نسبت به آخر هفته‌ها هزینه رزرو هتل‌ها نسبتاً کم می‌شود.

هتل‌های ارزان دقیقه 90 را رزرو کنید!

اگر قدرت ریسک پذیری بالایی دارید پیشنهاد می‌کنم تورهای خود را در لحظه آخر رزرو کنید چرا که آژانس‌های مسافرتی برای اینکه ظرفیت مسافرانشان تکمیل شود بلیط‌های خود را به قیمت کمتری ارائه می‌دهند و در این زمان فرصت خوبی خواهد بود تا شما بتوانید این تورها را با قیمت‌های پایین‌تری رزرو کنید.

البته این را در نظر داشته باشید اگر خرید خود را در دقیقه 90 بیندازید ممکن است که نتوانید بلیط خود را برای همان روز دریافت کنید و ممکن است که پرواز را از دست دهید.

رزرو هتل از آژانس‌های مسافرتی

با رزرو هتل از آژانس‌های مسافرتی می‌توانید تا حدودی در هزینه سفر خود صرفه جویی کنید، آژانس‌های مسافرتی هزینه‌های کمتری نسبت به نرخ برد هتل از شما دریافت می‌کنند حتی گاهی این قیمت‌ها تا نصف قیمت نیز کاهش پیدا می‌کند.

شما این هتل‌ها را از آژانس‌های مسافرتی به صورت تور یا هتل می‌توانید رزرو کنید، اکثر این آژانس‌ها در کنار رزرو تور امکاناتی را نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند.

این تخفیف‌ها می‌تواند شامل صبحانه رایگان، ناهار یا شام رایگان به صورت سلف سرویس یا منوی انتخابی باشد که هزینه‌های خورد و خوراک شما را در سفر تا حدود زیادی پایین می‌آورد.

علاوه بر این در داخل اتاق‌ها نیز امکانات رایگانی در برخی هتل‌ها برای شما در نظر گرفته شده مانند آب و چای رایگان که شما را از خرید در جزیره بی‌نیاز می‌کند.

ترانسفر نیز برای اینکه شما را از فرودگاه تا هتل همراهی کند به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می‌شود و این برای اینکه در شروع سفر به راحتی خود را به هتل برسانید می‌تواند خبر خوبی باشد.

برخی از آژانس‌ها تفریحات کیش را به صورت رایگان یا با تخفیفات ویژه به همراه تورهای خود به مسافران ارائه می‌دهند که این تخفیف‌ها نیز می‌تواند در کاهش هزینه‌های سفر شما بسیار موثر باشد.

عضو باشگاه مشتریان شوید و از امتیازهای خود استفاده کنید!

برخی از سایت و آژانس‌های مسافرتی باشگاه مشتریان دارند که شما می‌توانید با هر بار رزرو از آن سایت در باشگاه مشتریان امتیاز کسب کنید.

هر چه امتیاز شما بیشتر باشد تخفیف‌های بیشتری برای رزرو هتل می‌توانید دریافت کنید.

نکته آخر

اینکه قبل از سفر برنامه ریزی و مدیریت درستی داشته باشید و کمی تحقیق می‌کنید می‌توانید از تخفیف‌های باورنکردنی که هتل‌ها در اختیار مسافران خود قرار می‌دهند استفاده کنید.

همانطور که در بالا گفتیم اگر بتوانید هتلی با قیمت مناسب پیدا کنید می‌توانید در هزینه‌های سفر خود صرفه جویی کنید، با این تخفیف‌ها از کیفیت سفر شما کم نمی‌شود و شما می‌توانید در کنار استفاده از بهترین امکانات اقامت در هتل‌های لوکس جزیره را نیز تجربه کنید.

دکمه بازگشت به بالا