علم و تکنولوژیکسب و کار ایرانی

دریافت لایسنس رایگان 3CX (دریافت لایسنس از نماینده رسمی 3cx)

سیستم تلفنی 3CX یک سیستم تلفنی ویپ (voip) حرفه ای است که بر پایه هر 2 پلتفرم ویندوز و لینوکس ساخته شده و قابلیت های حیرت انگیزی دارد. نرم افزار 3CX از 3 نوع لایسنس مختلف پشتیبانی می کند که یکی از آن ها لایسنس رایگان 3CX است که به صورت حرفه ای (Pro) در بازه زمانی 2 ماهه فعال می شود و تمام قابلیت های سیستم تلفنی 3CX در آن فعال است و بدون محدودیت می توان استفاده کرد.

پس از دانلود 3CX می توانید لایسنس رایگان 3CX را دریافت کنید و بر روی سرور 3CX فعال نمایید. هر لایسنس 3CX قابلیت فعال سازی فقط روی یک سرور به صورت همزمان را دارد و لایسنس رایگان 3CX نیز از این قاعده مستثنی نیست. بعد از فعال سازی لایسنس رایگان 3CX بر روی یک سرور امکان جایگزینی آن با یک لایسنس رایگان دیگر وجود ندارد و پس از آن فقط می توان با لایسنس 3CX از نوع Pro یا Enterprise آن را جایگزین کرد.

3CX |تغییر زنگ 3cx |تنظیمات 3cx phone

خرید لایسنس 3CX

سیستم تلفنی 3CX در نسخه تجاری خود از 2 نوع لایسنس پشتیبانی می کند که لایسنس Pro و لایسنس Enterprise هستند. هر دو لایسنس 3CX تقریبا تمام قابلیت های سیستم تلفنی 3CX را در خود دارند و تنها تفاوت آن ها در نسخه بکاپ Live  یا همان High Availability و ظرفیت ویدیو کنفرانس و سیاست پخش تماس ها در صف های تماس است.

لایسنس 3CX فقط به صورت یکساله عرضه می شود. اما امکان خرید آن برای چندین سال متوالی وجود دارد. مثلا میتوان با پرداخت یکجای هزینه 5 سال ، برای خرید لایسنس 3CX اقدام کنید. شرکت 3CX برای آن دسته از افرادی که پس از دانلود 3CX علاقه مند به تست کامل و حرفه ای آن هستند یک مدل لایسنس رایگان 3CX در نظر گرفته است که به کمک آن می توان تمام قابلیت های سیستم تلفنی را تست کرد.

لایسنس رایگان 3CX

3CX |تغییر زنگ 3cx |تنظیمات 3cx phone

لایسنس رایگان 3CX یک لایسنس 2 ماهه از نوع لایسنس های Pro است که در آن تمام قابلیت های 3CX فعال است و در هر حجمی می توان آن را تهیه کرد. برای دریافت لایسنس رایگان 3CX پس از دانلود 3CX باید به سایت 3CX مراجعه کرده و اقدام به ثبت نام از طریق ایمیل خود نمایید. سپس اطلاعات لایسنس رایگان 3CX به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

برای دریافت لایسنس 3CX جهت تست در ظرفیت های بالا نیز باید از طریق نمایندگی 3CX اقدام کنید. نمایندگی 3CX می تواند برای شما لایسنس رایگان 3CX با هر ظرفیت مورد نظر تهیه کرده و جهت تست به شما تحویل دهد. شرکت آوای نوید یام نمایندگی 3CX در ایران است که از سال 1388 نمایندگی رسمی این محصول در ایران را در اختیار دارد و تنها نمایندگی طلایی (Gold) 3CX در ایران است.

در صورت نیاز به دریافت لایسنس رایگان 3CX می توانید از طریق وبسایت آوای نوید یام اقدام نموده و پس از ثبت اطلاعات شرکت و تماس اقدام به دریافت لایسنس 3CX نمایید. لایسنس رایگان 3CX پس از گذشت مدت زمان دمو ، به صورت خودکار از کار خواهد افتاد و امکان جایگزینی آن با یک لایسنس رایگان 3CX دیگر وجود ندارد. پس در صورتی که از لایسنس رایگان 3CX استفاده می کنید حتما قبل از پایان یافتن دوره تست ، اقدام به خرید لایسنس 3CX از نمایندگی 3CX در ایران نمایید.

دانلود 3CX

برای دانلود آخرین نسخه سیستم تلفنی 3CX یا کلاینت 3CX می توانید به وب سایت رسمی نمایندگی 3CX در ایران مراجعه کرده و اقدام به دانلود آخرین نسخه نرم افزار ها نمایید. همچنین می توانید پس از ثبت نام در سایت 3CX و دریافت لایسنس رایگان 3CX ، از طریق ایمیل ارسال شده به شما ، لینک های دانلود نرم افزار 3CX را دریافت کرده و اقدام به دانلود  (https://psyum.tel/download-3cx/) 3CX نمایید.

نرم افزار 3CX در دو نسخه ویندوزی و لینوکسی قابل دانلود و نصب است. برای نصب نرم افزار 3CX بر روی ویندوز پیشنهاد می شود از ویندوز سرور 2022 استفاده شود و برای نصب بر روی لینوکس نیز باید از فایل ISO اختصاصی سیستم تلفنی 3CX برای نصب استفاده کنید. نرم افزار 3CX نسخه کلاینت هم دارد که هم برای کلاینت های ویندوزی و هم برای کلاینت های اندروید و iOS قابل نصب و استفاده است. پس از نصب سیستم تلفنی 3CX می توانید نرم افزار 3CX متناسب با پلتفرم خود را دانلود کرده و پس از نصب اقدام به پیکربندی داخلی خود در سرور 3CX نمایید.

آموزش 3CX

در صورتی که قصد یادگیری سیستم تلفنی 3CX را دارید می توانید از طریق وبسایت رسمی نمایندگی 3CX در ایران ( آوای نوید یام ) اقدام به دریافت آموزش ها و مطالب آموزشی نمایید. در وبسایت آوای نوید یام (نماینده 3CX در ایران) می توانید پس از دانلود 3CX و دریافت لایسنس رایگان 3CX ، مطالب آموزش 3CX را به ترتیب مشاهده کرده و سیستم تلفنی 3CX را یاد بگیرید.

 

منبع: آوای نوید یام

دکمه بازگشت به بالا