عمومیکسب و کار ایرانی

شیلا سبت ملکه زیبایی ۳۳ ساله بحرینی

ملکه زیبایی و مدل معروف ۳۳ ساله بحرینی از رونالدو خواستگاری کرده و از اینکه همسر دوم او شود مشکلی ندارد.

به گزارش 9 صبح؛ حضور رونالدو در انبوهی از اخبار و حواشی را هر روز روانه سایت‌ها و رسانه‌های کشور‌های عربی کرده است.

حالا در تازه‌ترین حاشیه‌های عجیب، شیلا سبت ملکه ۳۳ ساله بحرینی گفته است مایل است رونالدو را از نزدیک ببیند و مستقیما به او پیشنهاد بدهد.

این خانم که در مد هم فعال است و طرفداران زیادی دارد، می‌گوید: «من هیچ مشکلی برای ازدواج با ستاره پرتغالی فوتبال، ندارم. من اعتراف می‌کنم حتی اگر همسر دوم رونالدو هم بشوم با زندگی کنار یک زن دیگر مشکلی ندارم. من آرزو دارم همسر رونالدو باشم و امیدوارم به حقیقت بپیوندد

او البته برای این خواستگاری یک شرط عجیب گذاشته که رونالدو باید شود!

پیش از این یک خواننده زن مصری هم مدعی شده بود از جورجینا نامزد فعلی رونالدو زیباتر و شیرین‌تر است. و از او به دلیل عمل‌های زیبایی متعدد انتقاد کرد.

این چهره زن مشهور بین مردم عرب همچنین طعنه‌ای به شهرت جورجینا رودریگز زد و آن را بی‌ارزش دانست. چرا که به عقیده او این مدل آرژانتینی داشته‌های خود را مدیون کریستیانو رونالدو است.

گفتنی است جورجینا رودریگس اخیرا بعد از حضور کریستیانو رونالدو در عربستان به واسطه پوشیدن پیراهن النصر و رعایت در برخی مراسم‌های سنتی سعودی‌ها، محبوبیت زیادی بین جوانان عرب پیدا کرده است.

  • تو هم می‌تونی درآمد دلاری داشته باشی! فقط کافیه در صرافی نوبیتکس ثبت‌نام کنی تا از فرص

گفته می شود ملکه زیبایی بحرین در اقدامی جنجالی از ستاره پرتغالی النصر عربستان درخواست ازدواج کرده و صحبت های جنجالی را مطرح کرده است.در تازه ترین حاشیه نیوز  رخ داده برای کریستیانو     در عربستان ، شیلا سبت ملکه زیبایی ۳۳ ساله بحرینی در مصاحبه جنجالی خود گفته است مایل است رونالدو را از نزدیک ببیند و مستقیما به اوج پیشنهاد ازدواج بدهد. این زن مشهور که در صنعت مد هم فعال است و طرفداران زیادی دارد، می‌ گوید: «من هیچ مشکلی برای ازدواج با ستاره پرتغالی فوتبال، کریستیانو  ندارم. من اعتراف می کنم حتی اگر همسر دوم رونالدو هم بشوم با زندگی کنار جورجینا رودریگس مشکلی ندارم. من آرزو دارم همسر رونالدو باشم و امیدوارم به حقیقت بپیوندد

او البته برای این ازدواج یک شرط عجیب گذاشته که رونالدو باید مسلمان شود!

عکس شیلا سبت |ملکه زیبایی ایران

عذرخواهی متفاوت جورجینا

در چند روز گذشته جورجینا رودریگس پس از انتشار یک تصویر از فرزند کریستیانو رونالدو بسیار بازخواست شده است. ماجرای این انتقادات به پسر کوچک کریستیانو رونالدو مربوط است.

چندی پیش جورجینا تصویری را از بازی کردن ماتئو در کنار خواهرش در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد اما نکته بحث برانگیز این بود که پسر بازیکن اسبق باشگاه رئال مادرید پیراهن بارسلونا را به تن داشت و همین موضوع باعث عصبانیت هواداران مادریدی شد.

اما حالا جورجینا رودریگس به طرز نامحسوسی تصویری جدید را از ماتئو و اینبار با کیت باشگاه رئال مادرید را منتشر کرده است تا به نوعی هم بابت آن موضوع بحث برانگیز عذرخواهی کرده باشد و از طرفی به حواشی و حمالات هوادران عصبانی پایان دهد.

خواستگاری از رونالدو توسط زن عرب

حضور رونالدو در عربستان انبوهی از اخبار و حواشی را هر روز روانه سایت‌ها و رسانه‌های کشورهای عربی کرده است و شیلا سبت ملکه زیبایی ۳۳ ساله بحرینی به رونالدو علاقمند است.

پیش از این یک خواننده زن مصری هم مدعی شره بود از جورجینا نامزد فعلی رونالدو زیباتر و شیرین‌تر است و از او به دلیل عمل‌های زیبایی متعدد انتقاد کرد. این چهره زن مشهور بین مردم عرب همچنین طعنه‌ای به شهرت جورجینا رودریگز زد و آن را بی‌ارزش دانست چرا که به عقیده او این مدل آرژانتینی داشته‌های خود را مدیون کریستیانو رونالدو است.

گفتنی است جورجینا رودریگس اخیرا بعد از حضور کریستیانو رونالدو در عربستان به واسطه پوشیدن پیراهن النصر و رعایت حجاب در برخی مراسم‌های سنتی سعودی‌ها، محبوبیت زیادی بین جوانان عرب پیدا کرده است.

ت‌های بازار ارز دیجیتال جا نمونی.

 

دکمه بازگشت به بالا