عمومیکسب و کار ایرانی

عیب یابی جاروبرقی بوش

بررسی علل خراب شدن جاروبرقی بوش BOSCH

جاروبرقی یکی از مهم ترین و ضروری ترین لوازم خانگی برقی می باشد.. زیرا اگر جاروبرقی وجود نداشته باشد نظافت منزل نیز به راحتی انجام نمی شود. به همین علت مراقبت و نگهداری جاروبرقی نیز امر مهمی است. جاروبرقی بوش یکی از آشنا ترین برند ها و باکیفیت ترین جاروبرقی های موجود در بازار می باشد. اما در صورت عدم نگهداری درست و مراقبت از جاروبرقی بوش نیز ممکن است خراب شود. بنابراین در صورت خراب شدن جاروبرقی بوش نیاز است در سریع ترین زمان به تعمیر آن پرداخت.

خراب شدن جاروبرقی بوش BOSCH در مواقعی که نمی توان از جاروبرقی به درستی مراقب کرد و روی آن فشار آورد اتفاق می افتد که در این صورت به طور قطع یکی از قطعات جاروبرقی بوش دچار مشکل شده است و نیازمند تعمیر و یا تعویض می باشد.

بنابراین توصیه می گردد با نمایندگی تماس حاصل نمایید.

لذا در ادامه به برخی از دلایل خراب شدن جاروبرقی بوش اشاره می نماییم.

ژاو سرویس و نمایندگی بوش می باشد که بر تمامی خدمات و تعمیرات خود ضمانت 365 روزه دارد..

مرکز تعمیرات ژاو سرویس دارای کادر حرفه ای تعمیر در سراسر تهران می باشد. بنابراین در هر کجای تهران که باشید می توانید با کارشناسان ژاو سرویس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تعمیرات نیز بهره مند شوید.

دلایل خراب شدن جاروبرقی بوش چیست؟

اطلاع از علل خراب شدن جاروبرقی بوش نیز در تعمیرات جاروبرقی بوش بسیار تاثیر گذار است. بنابراین در صورت خراب شدن جاروبرقی بوش در ابتدا باید علت خرابی جاروبرقی را پیدا نمایید و در صورت عدم دانش در تعمیرات جاروبرقی با کارشناسان تعمیر ژاو سرویس تماس بگیرید. در ادامه به بررسی برخی از دلایل خرابی جاروبرقی بوش می پردازیم.

 • استفاده مداوم بدون استراحت از جاروبرقی بوش Bosch
 • خالی نکردن به موقع کیسه یا پاکت جاروبرقی بوش
 • طرز استفاده نامناسب از جاروبرقی بوش
 • تمیز نکردن فیلتر ها و برس جاروبرقی بوش
 • نگهداری در جایگاه نامناسب
 • جارو کشیدن اشیا بزرگ و انسداد لوله جاروبرقی بوش

انجام مداوم هرگونه از موارد بالا باعث خراب شدن جاروبرقی بوش و نیازمندی آن به تعمیرات می شود. بنابراین سعی کنید از جاروبرقی خود به صورت صحیح استفاده نمایید و فیلتر ها و کیسه آن را تمیز نمایید. زیرا کثیف بودن فیلتر های جاروبرقی و یا قرار گرفتن شی های بزرگ منجر به انسداد لوله جاروبرقی و فشار آمدن بر روی موتور جاروبرقی و در نهایت خراب شدن جاروبرقی می شود.

علل تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH چیست؟

تعمیرات جاروبرقی بوش به دلیل خراب شدن جاروبرقی بوش و برخی از قطعات جاروبرقی می باشد. اما خراب شدن قطعات جاروبرقی منجر به ایجاد مشکلاتی در جاروبرقی بوش می شود که باید این مشکلات را رفع نمود. در ادامه به برخی از این مشکلات در جاروبرقی بوش اشاره می کنیم.

 1. جاروبرقی بوش روشن نمی شود : یکی از دلایل تعمیرات جاروبرقی بوش روشن نشدن این جاروبرقی است. بنابراین باید بدانید که روشن نشدن جاروبرقی بوش به دلیل خراب شدن موتور و یا سوختن قطعات جاروبرقی می باشد که برای تعمیر و تعویض قطعات باید با تعمیرکاران جاروبرقی بوش تماس بگیرید.
 2. جاروبرقی بوش مکش ندارد : نداشتن مکش جاروبرقی باعث خراب شدن جاروبرقی بوش می شود و باید در اولین فرصت حتما مورد تعمیر قرار گیرد. چند تا از دلایل کم شدن مکش جاروبرقی بوش انسداد لوله های تلسکوپی و خرطومی ، فشار آمدن بر روی موتور جاروبرقی ، پر شدن کیسه جاروبرقی و پاره شدن لوله خرطومی می باشد که در صورت وجود این مشکلات مکش جاروبرقی بوش کم خواهد شد.
 3. جاروبرقی بوش صدای بلندی می دهد : در صورت ایجاد صدای غیر طبیعی و بلند تر از جاروبرقی بوش باید با تعمیر کاران جاروبرقی تماس حاصل نمایید.
 4. جاروبرقی بوش بوی سوختگی می دهد : بوی سوختگی جاروبرقی بوش یکی از نشانه های خراب شدن جاروبرقی بوش و نیاز به تعمیر صددرصد آن می باشد. بنابراین در صورت وجود بوی سوختگی از جاروبرقی بدانید که یکی از قطعات جاروبرقی مانند موتور آن سوخته است و باید حتما مورد تعمیر قرار گیرد.
 5. جاروبرقی بوش در حین کار خاموش می شود : خاموش شدن یهویی جاروبرقی بوش نشانه از نیم سوز شدن قطعات و یا جاروبرقی می باشد که با تعویض و تعمیر آن قطعه جاروبرقی کاملا سالم می شود.

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای جاروبرقی شما ایجاد شده است. بهتر است در اولین فرصت آن را تعمیر نمایید زیرا عدم تعمیر قطعات جاروبرقی منجر به خراب شدن قطعات دیگر جاروبرقی بوش می شود. همچنین باید در تعمیرات از قطعات اصلی جاروبرقی بوش جهت بالا بردن عمر جاروبرقی و کیفیت کار آن استفاده شود در غیر این صورت ممکن است مجدد جاروبرقی شما خراب شود.

برترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش

در صورت خراب شدن جاروبرقی بوش حتما به مراجعه و یا تماس حاصل نمایید. زیرا مراکز تعمیرات غیر معتبر ممکن است از قطعات غیر اصلی در تعمیرات جاروبرقی استفاده نمایید و منجر به خراب تر شدن جاروبرقی و کاهش عمر آن شوند.

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش با استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات ، تعمیر جاروبرقی بوش را به مدت 365 روز تضمین می کند و در سراسر تهران خدمات ارائه می دهد. بنابراین در صورت خرابی در جاروبرقی بوش با کارشناسان ماهر ژاو سرویس تماس حاصل نمایید و مشکلات جاروبرقی خود را در میان بگذارید. ژاو سرویس در همان روز پاسخگوی شما خواهد بود.

در صورت خراب شدن جاروبرقی بوش چه کنیم؟

در صورت خراب شدن جاروبرقی بوش در ابتدا عیب یابی نمایید و سیم برق و پریز برق را بررسی کنید و پس از آن اگر جاروبرقی بوش باز هم روشن نشد با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش تماس بگیرید.

لذا باید اذعان داشت..

بسیار مهم است که به تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH پرداخته و از خرابی و اشکال بر این دستگاه غافل نشد زیرا ممکن است با نادیده گرفتن این اشکال میزان شدت و جدیت خرابی جاروبرقی بوش به مراتب بیش از قبل گشته و استفاده از دستگاه جاروبرقی را با مشکل مواجه نماید..بنابراین توصیه می گردد در اولین فرصت به هنگام مشاهده خرابی دستگاه با برترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش یعنی ژاو سرویس تماس حاصل نموده و به خدمات تعمیراتی ژاو سرویس اعتماد نمایند..

تعمیر جاروبرقی در منزل |تعمیر جاروبرقی سطلی |تعمیر جاروبرقی نقشه سیم کشی جاروبرقی

تنها کافیست با ژاو سرویس تماس حاصل گردد.

علل بهره مندی از خدمات تعمیرات جاروبرقی ژاو سرویس چیست؟

ژاو سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش با استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات ، تعمیر جاروبرقی بوش را به مدت 365 روز تضمین می کند و در سراسر تهران خدمات ارائه می دهد و دارای برترین متخصصان تعمیر جاروبرقی می باشد.. بنابراین در صورت خرابی در جاروبرقی بوش با کارشناسان ماهر ژاو سرویس تماس حاصل نمایید و مشکلات جاروبرقی خود را در میان بگذارید. ژاو سرویس در همان روز پاسخگوی شما خواهد بود.

در صورت روشن نشدن جاروبرقی بوش چه باید کرد؟

در صورت روشن نشدن جاروبرقی بوش می توانید در ابتدا پریز برق را بررسی کنید و اگر مشکل از آن نبود با تعمیرکاران ژاو سرویس تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات جاروبرقی بوش چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه های دقیق تعمیرات جاروبرقی بوش با ژاو سرویس تماس بگیرید. زیرا هزینه تعمیرات جاروبرقی مختلف است و بستگی به میزان خرابی جاروبرقی و قطعات استفاده شده در تعمیرات را دارد.

جهت تماس با نماینده بوش کلیک کنید

دکمه بازگشت به بالا