عمومیکسب و کار ایرانی

کارت خوان مناسب سوپر مارکت ها و فروشگاه های کوچک

در محتوای موجود به بررسی موارد زیر می پردازیم:

معرفی 8 دستگاه کارتخوان مناسب برای دست فروش ها موضوع مورد بررسی  این مقاله است. تمامی دستگاه های کارتخوان دارای ویژگی هایی از جمله دارا بودن قابلیت متصل شدن به اینترنت و نگهداری و حفظ شارژ هستند. در ادامه مطلب به چند ویژگی کارتخوان می پردازیم:

 • زمان شارژ به صورت کامل
 • زمان حفظ و نگهداری شارژ
 • نوع کاربری آن (ثابت یا سیار)
 • صفحه نمایشگر
 • سرعت تراکنش
 • حافظه رم
 • وزن
 • رنگ
 • ابعاد
 • کلیدها
 • قابلیت اتصال به بلوتوث
 • قابلیت اتصال به اینترنت WiFi
 • تراکنش با NFC
 • بانک های متصل

کسب و کارها

دسته بندی مشاغل از روش اندازه آن ها صورت می گیرد. اندازه به معنی مقدار تراکنش ها، جمعیت مشتری و نوع محصول و خدمات ارائه شده می باشد. این سه دسته به صورت زیر می باشند:

کوچک: این دسته از مشاغل دارای مشتریان کمی می باشند. همچنین نوع تراکنش آن ها نیز به همین دلیل کم می باشد. خدمات و محصولات ارائه دهنده آن ها کوچک است. لازم به ذکر است که در اندازه گیری مشاغل، تعداد تراکنش اهمیتی ندارد بلکه مقدار تراکنش پر اهمیت است. به عنوان مثال می توان به سوپر مارکت داری اشاره نمود. در طی مدت زمان یک ماه مقدار ۶۰ میلیون تومان تراکنش انجام می دهد. در حالی که یک مصالح فروش می تواند این مقدار تراکنش را در یک روز انجام دهد.

نتیجه نشان می دهد که سوپر مارکت کسب و کار کوچکی می باشد. اگر یک کسب و کار دارای دو ویژگی از نوع کسب و کار باشد می توان آن را جزو دسته کسب و کار محسوب کرد. در مثال زده شده می توان گفت مصالح فروش جزو کسل و کار بزرگ می باشد. زیرا با اینکه مشتریان کمتری دارد اما در مقابل آن، اندازه محصول بزرگ و مقدار تراکنش بالایی دارد. از مشاغل کوچک می توان به مشاغلی همچون: آرایشگاه های زنانه و مردانه، سوپر مارکت ها، فروشگاه های موبایل و خدمات فنی ساختمان ها و…. اشاره نمود.

در ادامه معرفی 8 دستگاه کارتخوان مناسب برای دست فروش ها به معرفی کسب و کارهای میانه می پردازیم:

میانه: مشاغلی که جمعیت مشتریان و مقدار تراکنش ها و اندازه محصولات و خدمات ارائه شده آن ها متوسط باشد جزو این دسته قرار می گیرند.

همچنین مشاغل جزو این دسته عبارتند از: تولیدی های کارگاهی، فروشگاه های زنجیره ای، مشاغل خاصی که نسبت به تعداد مشتریانشان تراکنش های زیادی دارند‌. برای مثال: فروشگاه های ارزانکده. زیرا لباس ها و محصولات ارزانی دارند و به همین دلیل تعداد مشتریان بیشتری نیز دارند‌ و همین باعث بالا رفتن مقدار تراکنش آن ها می شود.

بزرگ: تجارت های بزرگی که تعداد مشتریان کمی دارند اما مقدار تراکنش زیادی دارند و محصولات و خدمات ارائه دهنده آن ها بزرگ است. کسب و کارهای بزرگ عبارتند از: آهن فروشان، مصالح فروشی های وسیع، صادر و وارد کنندگان شرکت های بزرگ و کارخانه های مشهور نام دار و بزرگ. شما مشتریان گرامی می بایستی به این سه دسته توجه نمایید و دسته خود را انتخاب کنید و سپس به دنبال خرید کارتخوان متناسب با دسته مشاغل خود بروید.

در ادامه محتوای معرفی 8 دستگاه کارتخوان مناسب برای دست فروش ها به دلیل مهم بودن کارت خوان مناسب با کسب و کار می پردازیم:

فکر کنید شما یک وانتی میوه فروش هستید و در سختی ها و گرمای آفتاب درحال انجام تراکنش و فروش میوه های خود با کارتخوان می باشید. در همین هنگام به دلیل تابیدن نور مستقیم خورشید به صفحه نمایشگر کارتخوانتان شما نمی توانید به صورت واضح صفحه نمایشگر را مشاهده نمایید و مجبورید دستان خود را بالای نمایشگر قرار دهید تا صفحه را ببینید.

زیرا شما در هنگام خرید و انتخاب کارتخوانتان، فقط به سیار بودن آن توجه کرده اید و به صفحه نمایشگر آن که اهمیت بالایی دارد توجهی نکرده اید و همین سهل انگاری باعث ایجاد مشکل برای شما شده است. این دسته کسب و کارها می بایستی کارتخوان هایی با صفحه نمایشگر جنس TFT سفید و سیاه انتخاب نمایند تا بتوانند در زیر نور آفتاب، به راحتی صفحه را رویت کنند.

Card reader suitable for supermarkets and small stores

 متناسب با دست فروش ها:

شما می توانید برای کسب اطلاعاتی همچون تعمیرات دستگاه کارتخوان، فروش دستگاه کارتخوان و فعالسازی دستگاه کارتخوان به سایت شرکت رامش تراکنش نیک پندار مراجعه نمایید.

نتیجه گیری محتوای معرفی 8 دستگاه کارتخوان مناسب برای دست فروش ها

تمام افراد برای خرید کارت خوان با توجه ویژگی های مختلف با توجه به کسب و کارشان می بایستی دستگاه مناسب را خریداری نمایند. توجه به ویژگی ها و کاربردها و عملکردهای دستگاه متناسب با کسب و کارتان، باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. پیشنهاد شرکت رامش تراکنش نیک پندار به شما خریداران گرامی این است که دستگاه های معتبر را خریداری نمایید و از فروشننده در ارتباط با ویژگی های دستگاه سوالاتی را بپرسید و اطلاعات کافی را کسب نمایید.

شما عزیزان می توانید کارت خوان های معتبر و مناسب با هر ویژگی و هر کسب و کار را از این شرکت خریداری خریداری نمایید.

همچنین می توانید با تماس حاصل کردن با پشتیبانی این شرکت و درخواست مشاوره از این شرکت، از تمامی اطلاعات کافی و مفید بهره مند شوید و به صورت آسوده دستگاهی را متناسب با شرایط خود، خریداری نمایید و با آن تراکنش های کسب و کارتان را انجام دهید. شرکت رامش تراکنش نیک پندار واقع در استان تهران و شهرستان قدس می باشد و شما عزیزان می توانید با مراجعه حضوری به این شرکت نیز، از پاسخگویی و خریدی مطمئن بهره گیری کنید. این شرکت یکی از محبوب ترین شرکت ها در حوزه خرید و فروش کارتخوان می باشد و با توجه به دارا بودن کادر و پشتیبانی مجرب و شکیبایی که دارد، مورد پسند عام شده است.

خرید دستگاه کارتخوان

مهم ترین دغدغه کسانی که به دنبال یک دستگاه کارتخوان مناسب می باشند، خرید دستگاه کارتخوان می باشد، چرا که خرید دستگاه کارتخوان مهم ترین و شاید سخت ترین کار در نظر اکثر افرادی است که قصد تهیه دستگاه کارتخوان را دارند.

خرید دستگاه کارتخوان باید از مراکز معتبر صورت گیرد چرا که دستگاه های کارتخوانی که خارج از مراکز معتبر و نمایندگی عرضه می شوند همواره دچار نقص می باشند و درست کار نمی کنند. اگر به فکر خرید دستگاه کارتخوان هستید و نمی دانید چگونه این کار را بکنید و بهترین دستگاه کارتخوان را برای دریافت انتخاب کنید با ما در این قسمت همراه باشید تا ما شما را در انتخاب بهترین دستگاه کارتخوان راهنمایی نماییم. معمولا افراد زیرک و کسانی که به دنبال بهترین کالا و نیز محصول می باشد قبل از خرید در رابطه با خرید پیشروی خود اطلاعاتی جمع آوری می کنند، برای مثال فردی که قصد خرید دستگاه کارتخوان را دارد، ابتدا در رابطه با انواع کارتخوانها و نیز ویژگیهای هریک اطلاعاتی را تهیه می کند و با تطابق دادن این اطلاعات با خواسته خود از دستگاه کارتخوان اقدام به خرید می کند.

بعد جمع آوری اطلاعات باید به دنبال مرکز معتبر و سرشناس در ارائه دستگاه های کارتخوان باشید، و با مراجعه به این مراکز و درخواست دستگاه کارتخوان مورد نظر خود اقدام به خرید نمایید. هنگام خرید دستگاه ابتدا از صحت کارکرد و درست بودن برنامه نصب شده بر روی کارتخوان اطمینان حاصل نمایید و دستگاه را بدون امتحان کردن تحویل نگیرید.

دکمه بازگشت به بالا