اقتصادیکسب و کار ایرانی

فواید کربوکسی تراپی صورت بدون تزریق + مزایا و هزینه

امروزه از متد های متفاوتی برای درمان و زیبایی پوست استفاده می شود. اما یکی از جدید ترین و کاربردی ترین این روش ها را می توان کربوکسی تراپی دانست. در واقع کربوکسی تراپی را می توان یکی از روش های اثربخش برای جوان سازی و زیبایی پوست بیان نمود که توسط بهترین پزشکان نیز تایید شده است.

در این روش برای جوان سازی پوست، رفع لک های صورت، برطرف کردن ترک های پوستی، رفع گودی زیر چشم، رفع جای زخم یا اسکار های باقی مانده از زخم، بهبود چین و چروک های صورت و… از گاز کربن دی اکسید استفاده می شود. در یک توضیح ساده تر یعنی این که کربن دی اکسید با استفاده از سرنگ های مخصوص به صورت مستقیم به نواحی مورد نظر تزریق می شود. همین عمل موجب بهبود وضعیت پوست می گردد.‌

علاوه بر آن بهتر است بدانید که کربوکسی تراپی برای نقاط مختلف بدن انجام می شود که از جمله این نقاط می ‌توان به پاها،  بازوها، باسن، صورت و گردن اشاره نمود. اما امروزه از کربوکسی تراپی برای لک صورت و همچنین ترک های پوستی بیشتر استفاده می شود. جالب است بدانید که انجام کربوکسی تراپی برای ترک پوستی و لک صورت را می ‌توان نوعی مزوتراپی دانست. با این تفاوت که برای درمان و بهبود وضعیت پوست به جای مواد مزو از گاز دی اکسید کربن استفاده خواهد شد.

در ادامه این مطلب قصد داریم که اطلاعات بیشتری در مورد کربوکسی تراپی برای لک صورت و همچنین کربوکسی تراپی برای ترک پوستی در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم با ما همراه باشید.

کربوکسی تراپی برای لک صورت:

یکی از رایج ترین مشکلات پوستی را می توان لکه های پوستی دانست که افراد زیادی با آن روبرو می شوند. این مشکل به دلایل متفاوتی مثل افزایش سن، بارداری، اشعه های مضر نور خورشید و … ایجاد می شود. وجود لکه های پوستی می تواند موجب کاهش شفافیت پوست گردد و با تحت تاثیر قرار دادن زیبایی چهره باعث کاهش زیبایی صورت شود. این لکه های پوستی برای بسیاری از افراد به عنوان یک دغدغه و مسئله مهم مطرح می ‌شوند. پس افرادزیادی برای رفع آن به دنبال راه حلی مناسب می باشند.

امروزه روش های درمانی متفاوتی برای درمان لکه های پوستی وجود دارد. اما استفاده از کربوکسی تراپی برای لک صورت را می توان یک روش ایمن و کاربردی دانست که در کوتاه ‌ترین زمان ممکن موجب حذف لکه ‌های پوستی و همین طور روشن تر شدن پوست می گردد. به طور کلی می ‌توان گفت کربن تراپی برای لک صورت به این روش انجام می شود. در واقع پزشک گاز دی اکسید کربن را در نواحی از پوست که دچار مشکل شده اند تزریق می کند. این موضوع باعث می گردد تا جریان خون در پوست افزایش پیدا کند. در نتیجه افزایش گردش خون باعث خواهد شد تا مواد غذایی مورد نیاز برای زیبای پوست در اختیار بافت قرار گیرد و پوست بهبود یابد.

البته انجام کربوکسی برای لک صورت مزایای دیگری نیز به همراه دارد که از جمله این مزایا می ‌توان به افزایش کلاژن سازی در پوست اشاره کرد. جالب است بدانید افزایش کلاژن سازی علاوه بر آن که باعث رفع لکه های پوستی می گردد می تواند به جوانسازی و زیبایی بیشتر پوست نیز کمک کند.

کربوکسی تراپی برای لک صورت

کربوکسی تراپی برای ترک پوستی:

کربوکسی تراپی علاوه بر آن که برای رفع لک های پوستی و جوانسازی آن مورد استفاده قرار می گیرد یک درمان عالی برای از بین بردن ترک های پوستی جدید و قدیم نیز می باشد. کربوکسی تراپی برای ترک پوستی نیز همچون کربوکسی تراپی برای لک صورت انجام می شود. یعنی این در نواحی که ترک های پوستی ایجاد شده است گاز دی اکسید کربن تزریق می شود و این موضوع موجب بهبود ترک ها خواهد شد. پس کربوکسی تراپی ترک پوستی نیز با افزایش خونرسانی موجب بهبود ترک های پوست می گردد.

در واقع انجام کربوکسی برای ترک پوستی باعث خواهد شد تا سلول های خونی در بافت افزایش پیدا کنند و ترک ها به مرور زمان ترمیم گردند. البته دقت داشته باشید که کربوکسی ترک پوستی را نمی ‌توان یک معجزه دانست. پس برای اثربخشی بیشتر، درمان در چند جلسه انجام می شود. در نتیجه برای درمان ترک های پوستی ایجاد شده در نواحی مختلف بدن مانند شکم، باید ابتدا تحت بررسی و معاینه پزشک قرار بگیرید. سپس تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام کربوکسی تراپی ترک شکم یا دیگر نواحی بدن مشخص می شود. بعد از آن شما می ‌توانید درمان را تحت نظر پزشک انجام دهید.

کربوکسی تراپی برای ترک پوستی

مدت ماندگاری کربوکسی تراپی ترک پوستی:

میزان ماندگاری کربوکسی تراپی ترک پوستی یا لک صورت به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از جمله این فاکتور ها می توان به میزان مهارت پزشک، جنس پوست بیمار، محل تزریق و همین طور سن شخص اشاره نمود. علاوه بر آن عوامل بیرونی نیز می ‌توانند بر روی ماندگاری کربوکسی تراپی برای لک صورت یا ترک پوستی نیز تاثیر گذار باشند. بنابراین بهتر است برای افزایش ماندگاری کربوکسی ترک پوستی و لک صورت از مصرف دخانیات یا مشروبات الکلی خودداری نمایید. اما به طور کلی می توان مدت ماندگاری کربوکسی تراپی ترک پوستی و لک صورت را حدود ۱ سال دانست. البته مدت ماندگاری اگر همراه با مراقبت های توصیه شده و همچنین ترمیم باشد، افزایش چشمگیری خواهد داشت.

مدت ماندگاری

هزینه کربوکسی تراپی:

هزینه کربوکسی تراپی به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا هزینه کربوکسی تراپی ترک پوست و هزینه کربوکسی تراپی برای لک صورت با یکدیگر متفاوت است. علاوه بر آن تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان، همچنین وسعت پوست، نوع مشکلات پوستی و… نیز می تواند در تعیین هزینه های نهایی تاثیر گذار باشد. البته شما می توانید برای دریافت هزینه کربوکسی تراپی ترک پوستی یا لک پوستی به کلینیک تخصصی لیلیان مراجعه نمایید و از مشاوره رایگان آن ها بهره مند شوید.

مزایای کربوکسی تراپی:

به طور کلی انجام کربوکسی تراپی برای لک صورت و همین طور انجام کربوکسی تراپی برای ترک پوستی مزایای زیادی دارد. به همین دلیل است که امروزه کربوکسی تراپی محبوبیت بسیاری در بین افراد مختلف پیدا کرده است. در نتیجه افراد زیادی در سراسر جهان برای رفع مشکلات پوستی خود از آن استفاده می کنند. در واقع کربوکسی تراپی یک روش ایمن و غیر تهاجمی به شمار می رود که طبق آزمایشات بالینی انجام شده به بهترین شکل ممکن موجب ترمیم، بهبود و همین طور بازسازی پوست می گردد. در ادامه چند مورد از مهم ترین مزایایی که موجب محبوبیت کربوکسی تراپی شده است را بیان می کنیم.

  • روشی ایمن و مطمعن
  • بدون درد و خون ریزی
  • بهبود مشکلات پوستی در کوتاه ترین زمان ممکن
  • بدون نیاز به ایجاد زخم یا برش
  • ماندگاری بالا در صورت تکمیل دوره درمان
مزایا

بهترین کلینیک برای کربوکسی تراپی:

کلینیک زیبایی لیلیان را می توان بهترین کلینیک جهت انجام کربوکسی تراپی برای لک صورت و همچنین کربوکسی تراپی برای ترک پوستی دانست. در واقع انجام کربوکسی تراپی در کلینیک تخصصی لیلیان توسط پزشک متخصص و با کمک تجهیزات پیشرفته و مدرن انجام می شود. به همین دلیل است که انجام کربوکسی تراپی پوست برای بیماران با رضایت کامل همراه می باشد. بنابراین افرادی که به دنبال انجام کربن تراپی برای لک صورت یا ترک های پوستی هستند می توانند با مراجعه به کلینیک لیلیان از خدمات تخصصی آن ها استفاده کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه برسند.

دکمه بازگشت به بالا