اقتصادیکسب و کار ایرانی

خرید وایلد کور بازی لیگ اف لجندز با کمترین قیمت

بازی جذاب لیگ اف لجندز wild Rift همان نسخه موبایل بازی لیگ اف لجندز اصلی است. این بازی در سبک  MOBA  (نبرد آنلاین چندنفره) توسط شرکت Riot Games عرضه شده است و شباهت بسیار زیادی به نسخه اصلی دارد. با اینحال در نسخه موبایل برخی بهینه‌سازی‌ها انجام شده است تا پلیرها با پلتفرم جدید راحت‌تر بازی کنند. شما در این بازی پس از انتخاب شخصیت وارد تیمی شش‌ نفره می‌شوید که با یک تیم دیگر مشغول نبرد است.

بازی جذاب لیگ اف لجندز wild Rift

گیم‌پلی بازی تفاوت خاصی با نسخه اصلی ندارد، اما اندازه نقشه کوچکتر است و زمان ریسپاون آن نیز نصف زمان موجود در کامپیوتر می‌باشد. همین موضوع باعث می‌شود تا برخلاف نسخه کامپیوتر که هر بازی حدود 45 دقیقه زمان می‌برد تنها در 15 تا 20 دقیقه بازی را به پایان برسانید. در نسخه موبایل لیگ اف لجندز مانند دیگر بازی‌های موبایل یک پول داخل بازی به نام وایلد کور نیز وجود دارد که به شما کمک می‌کند با خرید آیتم‌های مختلف سرعت پیشرفت خود در بازی را بالا ببرید. در این مطلب با خرید وایلد کور و ویژگی‌های این ارز درون بازی آشنا می‌شویم.

آشنایی با پول داخل بازی وایلد کور

وایلد کور ارز پریمیوم بازی لیگ اف لجندز وایلد ریفت است که به کاربران اجازه می‌دهد تجربه‌ای بهتر و متفاوت از بازی داشته باشند. این ارز معادل رایت پوینتز در نسخه کامپیوتر بازی لیگ اف لجندز است و با آن‌ می‌توان آیتم‌های مختلف داخل بازی را خریداری کرد. شما با استفاده از وایلد کور می‌توانید اسکین‌‌ها، قهرمان‌ها و آیتم‌های ظاهری گوناگون در داخل بازی را خریداری کنید. به عبارت دیگر با استفاده از وایلد کور می‌توانید برخی از آیتم‌ها که با بلو موتز (پول رایج دیگر بازی) قابل خریداری نیستند را تهیه کنید.

مزایای خرید وایلد کور در بازی لیگ اف لجندز

 • شما با خرید داشتن وایلد کور به برخی امکانات و قابلیت‌های بازی دسترسی خواهید داشت که کابران عادی از آن‌ها بی‌بهره هستند. از میان این موارد می‌توان به اسکین‌های خاص، قهرمان‌های جدید و جذاب و برخی آیتم‌های ظاهری اشاره کرد. شما با استفاده از وایلد کور می‌توانید کاراکتر محبوب خود را بیشتر شخصی‌سازی کنید. این کار با خرید آیتم‌ها و اسکین‌های گوناگون ممکن می‌شود و تجربه شما از نبرد را بهبود می‌بخشد. علاوه بر این با استفاده از وایلد کور نیاز شما به جمع‌آوری بلو موتز کاملا رفع می‌شود و می‌توانید زمان صرف شده برای جمع‌آوری آن را حذف کنید. داشتن وایلد کور به معنای بهره‌مند شدن از بتل‌پس نیز می‌باشد. شما با استفاده از بتل‌پس در پایان هر تسک یا مسابقه جوایزی را دریافت خواهید کرد. به طور کلی مزایای خرید وایلد کور عبارتند از:
 • شما با داشتن وایلد کور می‌توانید قهرمان‌های جدید که به تازگی وارد بازی شده‌اند را خریداری کنید. این قهرمان‌ها شانس موفقیت شما را بالاتر می‌برند و توانایی‌های بیشتری دارند
 • وایلد کور به شما امکان خرید اسکین‌های گوناگون را می‌دهد. شما با استفاده از این اسکین‌ها ظاهر قهرمان خود را شخصی‌سازی می‌کنید و چهره‌ای جذاب‌تر پیدا خواهید کرد. هر قهرمان در بازی اسکین‌های گوناگون دارد و سازندگان همیشه گزینه‌های بیشتر در اختیار پلیرها قرار می‌دهند. شما می‌توانید با مصرف وایلد کور به آسانی تمام اسکین‌ها موجود در بازی را خریداری کنید
راهنمای خرید وایلد کور لیگ اف لجندز
 • با استفاده از وایلد کور می‌توان به ایموت‌ها، آیکون‌ها و دیگر محتوای بصری داخل بازی دسترسی داشت. آیتم‌های درون بازی شامل افسون‌ها، آیتم‌‌های دفاعی، جادوها و … می‌شود. علاوه بر این شما می‌توانید آیتم رقص را برای قهرمان‌های خود بخرید
 • خرید وایلد کور به معنای حمایت و پشتیبانی از توسعه‌دهندگان بازی است. به این ترتیب شما امکان اضافه کردن امکانات و بخش‌های جدید به بازی را می‌دهید

راهنمای خرید وایلد کور لیگ اف لجندز

شما می‌توانید وایلد کور را با مراجعه به بخش استور در داخل بازی خریداری کنید. برای این منظور باید علامت مثبت در بالای صفحه را کلیک کنید. متاسفانه کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌های مالی و محدودیت‌های مختلف به این قابلیت دسترسی ندارند و باید با استفاده از روش‌های پیچیده‌تر برای خرید وایلد کور اقدام کنند. در حال حاضر شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت‌‌های داخلی برای خرید وایلد کور بازی لیگ اف لجندز اقدام کنید.

شما با خرید واید کور مقداری اضافی تحت عنوان پاداش نیز دریافت خواهید کرد. هرچقدر خرید شما بیشتر باشد پاداش شما نیز بیشتر خواهد بود. در زیر می‌توان لیست آپشن‌های موجود برای خرید وایلد کور و پاداش دریافتی را مشاهده کنید:

 • 375 وایلد کور (پاداشی تعلق نمی‌گیرد)
 • 650 وایلد کور (25+ پاداش)
 • 1350 وایلد کور (308+ پاداش)
 • 2100 وایلد کور (275+ پاداش)
 • 3600 وایلد کور (608+ پاداش)
 • 7500 وایلد کور (1342+ پاداش)

البته باید توجه داشت که همیشه برای خرید اسکین به وایلد کور احتیاج ندارید. شما می‌توانید گاهی با مراجعه به Poro Store اسکین رایگان را دریافت کنید. در این فروشگاه شما می‌توانید آیتم‌های ظاهری مانند ایموت‌ها و … را نیز خریداری کنید. البته در این حالت باید از Poro Coin که با شرکت در رویدادها یا ماموریت‌های روزانه یا هفتگی بدست می‌آید استفاده کنید.

خرید سکه بازی وایلد ریفت لیگ اف لجندز در آی گیم

فروشگاه آی گیم با داشتن نماد اعتماد این امکان را به شما می‌دهد تا از ایران وایلد کور موردنیاز خود را خریداری کنید. شما می‌توانید به مراجعه به این وبسایت انواع آیتم‌ها و پول‌های بازی، گیفت‌ کارت‌ها و اشتراک برنامه‌های مختلف را خریداری کنید. در این بین امکان خرید وایلد کور لیگ اف لجندز نیز وجود دارد و می‌توانید از این ارز درون بازی بهره‌مند شوید. خرید وایلد کور از فروشگاه آی گیم به روشی کاملا ایمن انجام می‌شود و پس از ثبت سفارش در کمترین زمان آن را دریافت خواهید کرد.

با خرید وایلد کور تمام نیازهای خود در لیگ اف لجندز را برطرف کنید

وایلد کور یکی‌ از عناصر سازنده بازی لیگ اف لجندز وایلد ریفت است که به افزایش هیجان بازی کمک می‌کند. شما با استفاده از وایلد کور می‌توانید انواع اسکین و قهرمان‌های گوناگون را خریداری کنید و به آیتم‌های گوناگون دسترسی داشته باشید. علاوه بر این برای شما تخفیف‌‎های ویژه در نظر گرفته می‌شود. نکته مهم دیگر تاثیر مثبت واید کور بر افزایش سرعت پیشرفت شما در بازی است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم این ارز درون بازی را از مجموعه معتبر آی گیم خریداری کنید.

منبع: آی گیم (https://igame.ir)، مرجع خرید پول درون بازی لیگ اف لجندز فوری و ارزان

دکمه بازگشت به بالا