عمومی

با وجود تهران چرا سکونت در اندیشه هم پیشرفت زیادی داشته است؟

چرا تهران اینقدر شلوغه؟ مطمئناً هیچکس از هوای شلوغ و آلوده تهران لذت نمی برد یا علاقه ای ندارد که ساعت ها و وقت خود را برای مدت طولانی در ترافیک هدر دهد یا اینکه چرا از زندگی در ویلا یا در آب و هوای مطبوع خود و به قیمت هایی که اکنون ما هستیم دست بکشند. ببینید که او به سرعت در حال حرکت است و رشد می کند تا مشکلات و سختی ها را روی خود تحمل کند.

در تهران، اگر شغل پردرآمدی ندارید، ممکن است فقط بتوانید در یک آپارتمان کوچک زندگی کنید، اما دلیلی برای رفتن به تهران وجود دارد و دلیل آن هم امکانات بسیار متفاوتی است که در این شهر وجود دارد.

دانشگاه به فرصت های شغلی فراوان، امکانات تفریحی منحصر به فرد و فرصت های تجاری مجلل و محبوب واقع در این شهرستان است.

اما مهمترین دلیل بحث فرصت های تجاری است زیرا تهران یک شهر بزرگ اقتصادی است فرصت ها، ایده ها و مشاغل زیادی برای یافتن شغل و ارتقای شغلی برای مشاغل و تخصص های مختلف از شرکت ها و مراکز آموزشی بزرگ برای یادگیری تخصص ها و بازار کار گسترده ای وجود دارد. رسیدن به شغل و هدف مورد نظر در تهران آسانتر است.

اما با توجه به رشد بسیار بالای تورم در سالهای اخیر هزینه و رویای خانه دار شدن را سخت کرد از طرفی تهران بخشه زیادی از ظرفیت های خود را تکمیل کرد به همین خاطر افزایش بی رویه جمعیت پیامد هایه شدیدی شامل آلودگی هوا ، ترافیک و غیره را بوجود آورد

مهم ترین مزیت های اندیشه :

یکی از نکات مثبت در اندیشه ایده ساخت و ساز اصولی و مدرن در این شهر میباشد ، و قیمت مناسب برای خریداران این ساختمان ها است، خانه ها و آپارتمان ها با قیمت های بسیار مناسب به فروش میرسد ، و امکانات مختلف با ساختمان های لوکس با آخرین دانش مهندسی بکار میرود .

اگر آپارتمان نشینی برایتان سخت شد یا آلودگی هوای تهران به دلیل بیماری یا کهولت سن شما را آزار می دهد، می توانید با خرید ویلا با سرمایه کمتر از تهران ، در اندیشه زندگی راحت تری و بهتری را تجربه کنید.

شهر جدید اندیشه در 3 کیلومتری شمال شرقی شهریار قرار دارد که همانطور که گفتیم شهر جدید اندیشه به منظور مدیریت جمعیت در تهران و کرج با هدف کنترل جمعیت در پایتخت آغاز به کار کرد.

 یکی از مهم ترین مزیت های اندیشه دسترسی آسان به تهران و کرج، آب و هوای عالی و شهرسازی مدرن این شهر است و با توجه به قیمت مناسب خانه ها و امکانات عالی، مکان بسیار مناسبی برای زندگی است. در زیر با جزئیات بیشتر توضیح خواهد داد.

اندیشه در غرب تهران، در نزدیکی استان البرز واقع شده است. این شهر از نظر تقسیمات کشوری جزء تهران بزرگ است  ، و به بخش مرکزی شهر تقسیم می شود.

فاصله اندیشه به اطراف :

فاصله شهر اندیشه تا شهریار 3 کیلومتری شمال غربی شهر شهریار و 7 کیلومتری جنوب شرقی کرج تا تهران حدود 30 کیلومتر است. شهرستان اندیشه در قسمت جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد و سرزمین نسبتاً وسیعی دارد ، و برای چشم انداز سرمایه گذاری و پیشرفت هم عالی میباشد .

اگر به خاطر شغل و کارتان مجبورید هر روز به تهران بروید و به دلیل هزینه های بالای خرید و اجاره خانه یا مشکلات تهران مانند هوا به فکر اجاره یا خرید خانه در حومه تهران هستید. آلودگی در تهران، زندگی در شهرک اندیشه بهترین است.

این گزینه ای است که سفر خود را راحت کرده و از نرخ ها و امکانات مناسب شهر جدید اندیچه استفاده کنید و صاحب خانه های بسیار خوبی در این شهر شوید. این فاصله از غرب به نیم فاصله 30 کیلومتری تا میدان آزادی می رسد.

داشتن امکانات فوق العاده در زمینه های مختلف علمی، ورزشی ، پزشکی، رفاهی ، و  … مانند: مدارس، انجمن ها  ، سالن های ورزشی، مدارس ابتدائی ، راهنمایی ، دبیرستان ،دانشگاها ، مهد کودک ، بیمارستان ، رستوران های بزرگ ، استخر و مجتمع های مختلف تفریحی بسیار در اندیشه وجود دارد  .

امکانات برای رشد و پیشرفت شغلی ، خرید مغازه و راه اندازی کسب و کار و شغل در اندیشه بسیار فراروان است . به طور کلی شما تمام لوازم و موارد لازم را در شهر اندیشه دارید ، از لحاظ امنیتی وجود پاسگاه ها و نیروهای انتظامی امنیت را در این شهر برای مردم برقرار کرده است ، به غیر از این امکانات شهری و رفاهی و اقتصادی چه چیزی در مورد اندیشه فکرتان را در گیر کرده است که در اندیشه فراهم است یا خیر از ما بپرسید تا پاسخ سوالاتتان را بدهیم .

بهار  و تابستان فصل خیلی خوبی است برای کسانیک در اندیشه زندگی میکنند و آنچنان گرمایه شدید نیس ، البته ناگفته نماند که در مناطق معدودی مانند شرق اندیشه به دلیل وجود معادن شن و ماسه ، گاهاً به دلیل بوی بد کارخانه آسفالت گرد و غبار وجود داشته باشد که بسیار نادر است و ممکن است موضوع خیلی دردناکی نباشد، که شهروندان این مناطق را کلافه کند اما این موضوع در این مناطق هست که قبل از خرید آپارتمان در اندیشه باید این موارد را از مشاور املاک استعلام کنید تا این موارد شمارا ناراحت نکند .

بهترین منطقه یا فاز اندیشه ‌فاز ۳ شهر جدید اندیشه میباشد ، فاز سوم اندیشه  با محبوبیت و شهرت فراوانی که دارد به نگین اندیشه معروف است، اکثر مردم اندیشه را با این فاز می شناسند. فاز سه  در مرکز شهر اندیشه قرار دارد و دسترسی آسانی به سایر مناطق دارد، بنابراین اگر بخواهید از امکانات بیشتری در شهرزیبای  اندیشه استفاده کنید و یا راحت تر به تهران یا هر جای دیگری  سفر کنید، بهتر است در این فاز ساکن شوید زیرا دسترسی به اطرافتان بسیار راحت تر خواهد بود ، و ترافیک کمتری را تحمل خواهید کرد همچنین راحت تر میتوانید از امکانات دیگر مناطق اندیشه استفاده کنید .

فاز سوم شهر اندیشه شامل امکانات بهداشتی و تجاری، ساخت و ساز مدرن و ورزشی، استخرهای سرپوشیده و روباز است.

مجتمع تجاری نگارستان در این مرحله قرار دارد که اکثر خانه ها ویلایی در مرحله سوم هستند و مجلل ترین و گران ترین خانه های ویلایی را در نظر گرفته اند. نکته دیگر در مورد این مرحله این است که بافت شهری این مرحله حاوی جدیدترین و بهترین زیرساخت های شهری است.

دکمه بازگشت به بالا