اقتصادیکسب و کار ایرانی

کسب درآمد از سایت Smule اسمول

موسیقی در سرتاسر جهان و بین تمامی ملت ها عاشقان فراوان دارد. خوانندگی به عنوان یکی از شاخه های موسیقی، از جمله پر طرفدارترین شیوه های اجرای موسیقی است که در همه زبان ها و فرهنگ ها اجرا می شود.

خوانندگی از جمله رشته های هنری است که علاقه مندان بسیار دارد و به صورت آماتور و حرفه ای توسط مردم سراسر جهان، دنبال می گردد. حتما شما هم تعدادی آهنگ مورد علاقه دارید که با آن ها همخوانی و یا در تنهایی خود آن ها را زمزمه می کنید.

اینستاگرام |درآمد

اگر چنین است و یا دوست دارید خوانندگی را به صورتی حرفه ای تر دنبال کنید، اپلیکیشنی که امروز خدمت شما معرفی می کنیم را از دست ندهید.

 Smule: Sing Karaoke & Record Your Favorite

 Songs عنوان یک اپلیکیشن برای همخوانی و کارائوکه به صورت تکی یا دو نفره، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Smule توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. در این برنامه می توانید به موزیک بی کلام آهنگ های معروف دسترسی داشته و با آن ها به صورت زنده همخوانی کنید، امکان همخوانی به صورت دو نفره با کاربر های دیگر از سراسر جهان نیز میسر است.

 

اینستاگرام |درآمد

Smule چیست؟

برنامه ها همیشه بر اشتراک گذاری تأکید کرده اند. فیلم های YouTube از بهترین اجراها را ارائه کرده است. اما در این برنامه،  اگر کاربران می خواستند عملکردهای خود را به اشتراک بگذارند، مجبور بودند این کار را خود در برنامه ها انجام دهند یا به طور کلی از سایت Smule خارج شوند.

اکنون، با Smule Nation ، این شرکت می تواند بهترین عملکردها را در همه برنامه های خود برجسته کند. این وب سایت شامل بخشی از محبوب ترین موسیقی در سراسر شبکه و همچنین انتخاب های برگزیده شرکت است. اگر مجری مورد علاقه خود را پیدا کردید، می توانید برای مشاهده سایر اجراها از صفحه نمایه وی دیدن کرده و در هنگام افزودن محتوای جدید، آنها را دنبال کنید. در عین حال، آن مجریان برای کار خود در برنامه های مختلف حضور یکپارچه ای دارند و اگر می خواهند محتوا را به اشتراک بگذارند، اکنون می توانند فقط یک پیوند را به اشتراک بگذارند.

این برنامه برای آسان تر کردن کار شما، همگام با جلو رفتن آهنگ، شعر آن را هم نمایش می دهد. می توانید از خوانندگی خود فیلم بگیرید و با استفاده از افکت های صوتی و تصویری آن را زیبا تر کرده و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این برنامه بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که آثار خود را در آن به اشتراک می گذارند، می توانید آثار کاربران دیگر را نیز در این اپلیکیشن دنبال نمایید.

استفاده رایگان از سایت Smule

در اصل ، سایت Smule را می توان به طور دائم و بدون اشتراک VIP و بدون هیچ هزینه ای استفاده کرد. ایده اصلی Smule این است که ابتدا یک خواننده یک قطعه آوازی از یک آهنگ می خواند و سپس یک خواننده دوم آهنگ دوم را ادامه داده است.

محدودیتی که بدون اشتراک VIP دارید، این است که در کنار خوانندگان دیگر به عنوان خواننده دوم می خوانید. بدون اشتراک VIP ممکن نیست اولین خواننده ای باشید که آهنگ های خود را باز کرده یا آهنگها را به طور جداگانه بخوانید. این تنها با اشتراک VIP امکان پذیر است.

علاوه بر این، به عنوان یک کاربر VIP شما انتخاب بالاتری از تنظیمات جلوه دارید. با این حال، هر دو کاربر VIP با جلوه Super Studio و کاربر غیر VIP با جلوه Studio مهمترین طنین مشابه را دارند. کاربر VIP این امکان را دارد که آن را کمی دقیق تر تنظیم کند، اما این کاملاً ضروری نیست.

با این حال ، برای اصل اساسی سایت Smule ، مهم است که تعداد کافی کاربر وجود داشته باشد که در کنار سایر کاربران بخوانند. چندان جالب نیست، اگر یک خواننده ترانه ای را باز کند بدون اینکه خواننده دوم همراه آن آواز بخواند. بنابراین اگر هر خواننده ای آهنگ هایی را باز کند و اولین قطعه را بخواند، منطقی نخواهد بود. بنابراین ایده Smule زمانی مفید است که نه تنها کاربران پولی، بلکه تعداد بیشتری از کاربران رایگان نیز وجود داشته باشد. بنابراین از خواندن در Smule نترسید، حتی اگر هزینه اشتراک VIP گران به نظر برسد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Smule: Sing Karaoke & Record Your Favorite Songs  :

  • ‏اجرای کارائوکه رایگان با میلیون ها شعر و ترانه در هر زمان و مکان
  • می توانید به صورت زنده اجرا کنید و یا اجرای آفلاین و ضبط شده داشته باشید
  • امکان دانلود فیلم و صداها از طیق سایت smule video downloader
  • امکان اجرا به صورت یک نفره یا دو نفره به همراه رقص و بازی
  • دارای امکاناتی برای بهبود کیفیت صدا با استفاده از ابزار و افکت های استودیو
  • دارای ابزار تصحیح گام صدا که همزمان با اجرای شما، خوانندگی شما را بهتر می کند.
  • دارای انواع ابزار ها و افکت های تصویری برای ساخت کلیپ های حرفه ای و زیبا

امکان اشتراک گذاری کلیپ های ساخته شده در شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر، اینستاگرام و ….

  • امکان اجرای دوئت کارائوکه با ستارگان معروف مثل Shawn Mendes, Jason Derulo, Train, Nick Jonas, Charlie Puth, James Arthur, Jessie J
  • امکان شخصی سازی کامل صحفه پروفایل و پین کردن کارائوکه های محبوب
  • پشتیبانی از اکثر ژانر های موسیقی
دکمه بازگشت به بالا