آشنایی با خدمات موسسه پرداخت ارزی و دلاری پرداخت 724

با توجه به مشکلاتی که در خصوص پرداخت ها یا نقل و انتقالت ارزی و بین المللی برای ایرانیان وجود دارد ، یافتن روشی کم ریسک و مطمئن برای این امر بسیار ضروری است. بر همین اساس ، ایرانیان برای نقل و انتقالات وجوه ارزی یا بین المللی خود می توانند از شرکت ها یا موسسات واسط معتبر نظیر پرداخت724 کمک بگیرند.

ویژگی ها و خدمات پرداخت ارزی و دلاری پرداخت 724

موسسه دلاری پرداخت 724 بستری برای پرداخت های بین المللی و نقل و انتقالات ارزی است. می توانید به سادگی پرداخت های ارزی خود را انجام دهید ، درآمدهای ارزی تان را تبدیل به ریال نمایید ، از سایت های خارجی خریدی آنلاین داشته باشید و در آزمون های بین المللی شرکت کنید.

خدمات این شرکت شامل نرخ کارمزد پایین و پشتبانی عالی است. به طور کلی ، ویژگی های این شرکت شامل موارد زیر می باشند:

 • عدم وجود محدودیت برای پرداخت های بین المللی و نقد نمودن درآمدهای ارزی
 • ثبت و انجام سفارشات با سرعتی بالا و در کم ترین زمان ممکن
 • پشتیبانی 24 ساعته در تمام ایام هفته
 • ارائه خدمات با نرخ کارمزدهایی پایین
 • سرعت در تسویه حساب با مشتریان

PayPal |برنامه 724 برای ثبت چک |دانلود ۷۲۴ از بازار

برای آشنایی با خدمات موسسه پرداخت ارزی و دلاری پرداخت 724 برخی از موارد را ذکر نموده ایم:

 • پرداخت شهریه ی دانشگاه های خارجی
 • ریفاند شهریه دانشگاه
 • پرداخت هزینه خوابگاه
 • خرید ارزهای دیجیتال
 • پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه ها
 • پرداخت هزینه ی سفارت
 • شارژ پی پال
 • خرید گیفت کارت ها
 • شارژ مستر کارت و ویزا کارت
 • پرداخت هزینه آزمون ها
 • پرداخت هزینه مربوط به ارزیابی مدارک
 • امکان خرید از سایت های خارجی

و غیره.

پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی

پس از ارسال درخواست و اخذ پذیرش از دانشگاهی خارجی می بایست به فکر پرداخت شهریه دانشگاه مورد نظر بود. اما چگونه؟ برای پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی می توان از طریق یک حساب کاربری ارزی و بین المللی اقدام نمود.

به طور کلی ، شرکت های واسطه ی مختلفی به شما در ایجاد یک حساب ارزی و بین المللی کمک خواهند کرد. لذا ، می توان شهریه های دانشگاه های اروپایی ، آمریکایی ، کانادایی و غیره را از این طریق پرداخت نمود.

یکی از شرکت های پرداخت بین المللی ، موسسه پرداخت 724 است که پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی از این طریق به شکلی کاملا اصولی انجام می شود.

به طور کلی ، شرکت های واسطه و موسسه های پرداخت بین المللی به واسطه داشتن تجربه و حساب های معتبر ارزی به آسانی قادر به پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی می باشند.

حال ، روش های پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی به چه صورت هایی امکان پذیر است؟

پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی با مستر کارت

مستر کارت نوعی کارت اعتباری معتبر بین المللی است که پرداخت های الکترونیکی و آنلاین را تسهیل می کند. به طوری که ، در حدود 85 درصد از کالج های دولتی و خصوصی ایالات متحده کارت های اعتباری را برای شهریه می پذیرند.

اما به دلیل این که در ایران پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی به طور مستقیم از طریق مستر کارت ها امکان پذیر نیست ، لذا می بایست از شرکت های واسطه برای استفاده از این حساب ها کمک گرفت.

بنابراین ، با پرداخت کارمزد مربوطه و سپردن تهیه ی مستر کارت به شرکت ها یا موسسات پرداخت ارز بین المللی ، می توانید بسیار آسان شهریه دانشگاه را بپردازید.

اگر در دانشگاهی خارجی پذیرش شده اید ، به طور قطع آشنایی با خدمات موسسه پرداخت ارزی و دلاری پرداخت 724 می تواند به شما در پرداخت هزینه های دانشگاه کمک زیادی کند.

پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی با فلای وایر (Flywire)

فلای وایر یک روش پرداخت با استفاده ای راحت است که تجربه پرداخت ساده ای را به پرداخت کنندگان بین المللی ارائه می دهد و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های مؤسسات و پرداخت کنندگان می شود.

Flywire متعهد به بهبود تجربه پرداخت برای میلیون ها دانشجو و هزاران مؤسسه ، صرف نظر از موقعیت مکانی آن ها است. به طور کلی ، فلای وایر راهی امن ، راحت و مقرون به صرفه جهت نقل و انتقالات مالی بین المللی است و جابجایی وجوه را به صورت آنلاین امکان پذیر ساخته است. لذا ، دانشجویان از این روش می توانند برای پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی استفاده کنند.

فلای وایر ، می تواند ارز مورد نظرتان را به واحد پولی که به آن نیاز دارید تغییر دهد و سپس ، حساب های بانکی کشوری که مورد نظرتان است را معرفی خواهد کرد.

آشنایی با خدمات موسسه پرداخت ارزی و دلاری پرداخت 724 که روشی راحت و آسان برای پرداخت شهریه دانشگاه است ، می تواند در پرداخت شهریه از طریق فلای وایر به شما کمک کند.

پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی با پی پال

پی پال (PayPal) یک پلت فرم پرداخت به همراه یک وب سایت و یک برنامه تلفنی بوده که امکان پرداخت را از طریق انتقال پول آنلاین فراهم می سازد.

مشتریان PayPal با ایجاد یک اکانت و اتصال آن به یک حساب جاری یا یک کارت اعتباری و یا اتصال به هر دو می توانند پرداخت ها را انجام دهند. همچنین ، پی پال شامل کارت های اعتباری و نقدی با نام پی پال می باشد که با این کارت اعتباری می توان شهریه دانشگاه های خارجی را پرداخت نمود.

سرویس پی پال به عنوان قدرتمندترین و سریع ترین راه انتقال وجوه در دنیا شناخته شده و دانشجویان ایرانی می توانند برای استفاده از خدمات پی پال و پرداخت شهریه ، از شرکت های پرداخت بین المللی استفاده کنند.

پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی با گلوبال پی وسترن یونیون

گلوبال پی وسترن یونیون (Western Union GlobalPay) یک روش پرداخت الکترونیکی برای دانشجویان بین المللی است.

روش های پرداخت در گلوبال پی وسترن یونیون راحت است و شامل پلت فرمی چند زبانه (فرانسوی ، ماندارین ، کانتونی ، کره ای ، اندونزیایی ، انگلیسی ، اسپانیایی ، هندی ، ژاپنی و عربی) می باشد.

نرخ تبدیل ارز در گلوبال پی وسترن یونیون در مقایسه با فلای وایر بالاتر است و امکان استفاده از آن از طریق موسسات واسطه و یا خود دانشجو امکان پذیر می باشد. همچنین ، پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی با این روش امکان پیگیری دارد.

لازم به ذکر است موسسه پرداخت724 پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی را نیز انجام میدهد.

پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی با صرافی

مراجعه به صرافی ها از دیگر روش ها برای پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی است. صرافی ها دارای حساب های بین المللی هستند ، لذا می توانند خدمات پرداخت نظیر پرداخت شهریه دانشگاه ها را به ازای دریافت کارمزد بپردازند.

پرداخت اپلیکیشن فی

لذا ، پس از انتخاب دانشگاه و رشته مورد نظر خود می بایست مدارک مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه مورد نظرتان را به همراه فرم درخواست ارسال نمایید.

در این مرحله ، اساتید دانشگاه به بررسی درخواست و مدارکتان خواهند پرداخت و برای این مورد به پرداخت هزینه ای با عنوان اپلیکیشن فی نیاز می باشد. لذا ، اپلیکیشن فی برای بررسی صلاحیت تان جهت تحصیل در دانشگاه مورد نظر نیاز می باشد.

اپلیکیشن فی را می توان به صورت آنلاین (پی پال ، مستر کارت یا ویزا کارت) یا آفلاین (حواله بانکی) پرداخت نمود.

اما از آن جا که پرداخت اپلیکیشن فی برای متقاضیان ایرانی به صورت مستقیم امکان پذیر نیست ، لذا این افراد می توانند با کمک موسساتی واسطه نظیر موسسه ی پرداخت 724 جهت پرداخت اپلیکیشن فی اقدام نمایند.

خرید ارزهای دیجیتال

خرید ارزهای دیجیتال یا رمز ارزها از راه های مختلف نظیر کیف پول و صرافی ها ، شبکه های اجتماعی ، دستگاه های ATM (در ایران هنوز راه اندازی نشده) یا از افراد آشنا انجام می شود.

 • کیف پول

برخی از کیف پول ها امکان خرید یا فروش ارز دیجیتال را می دهندو اما از آن جا که برخی از کیف پول ها نیاز به کارمزدهای بالایی دارند ، لذا بسیاری از افراد برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال از این روش استفاده نمی کنند.

 • صرافی ها

صرافی ها به عنوان پلتفرم هایی آنلاین و واسط بین خریدار و فروشنده در نظر گرفته می شوند و امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را فراهم آورده اند. صرافی ها نیز در ازای ارائه خدمات کارمزد دریافت می کنند. صرافی ها یکی از بهترین و مطمئن ترین روش ها برای خرید ارزهای دیجیتال می باشند.

دستگاه های ATM (در ایران هنوز راه اندازی نشده اند): با خرید ارز دیجیتال از طریق دستگاه های ATM می توان ارز دیجیتال خریداری کرد و سپس آن را به کیف پول منتقل نمود. اما علاوه بر نیاز به پرداخت کارمزدهای بالا از این طریق ، امکان دسترسی به تمامی انواع ارزهای دیجیتال از طریق دستگاه ها ATM امکان پذیر نیست.

 • شبکه های اجتماعی

برخی از افراد در ازای دریافت مبلغ ، ارز دیجیتال به کیف پول تان منتقل می کنند. اما در این مورد نباید فریب افراد کلاهبردار را خورد.

 • افراد آشنا

بدین صورت می توان بدون نیاز به ثبت نام در صرافی ها ارز دیجیتال خریداری نمود. لذا ، شما در ازای دریافت ارز دیجیتال ، می بایست مبلغ مورد نیاز را به حساب شخص منتقل نماید. اما برای خرید بدین طریق ، باید فرد مورد نظر قابل اعتماد باشد.

اما به دلیل وجود مشکلات ، در حال حاضر امکان خرید مستقیم و دسترسی به بازار ارز دیجیتال برای ایرانیان وجود ندارد و یکی از روش های مطمئن برای خرید و فروش ارز دیجیتال ، اقدام از طریق موسسه پرداخت ارزی و دلاری پرداخت 724 می باشد.

پرداخت هزینه سفارت

اگر قصد مهاجرت به کشوری خارجی را داشته باشید ، حتما به شرایط دریافت ویزا نیز فکر کرده اید. به طور کلی ، متقاضیان ایرانی برای مهاجرت های تحصیلی ، کاری ، سرمایه گذاری و یا سفرهای توریستی به اخذ ویزا نیاز دارند.

موسسه پرداخت 724هزینه های سفارت شما عزیزان را پرداخت میکند؛ لذا کافیست ثبت سفارش خود را انجام دهید.

به طور کلی ، دریافت ویزا بسته به نوع ویزا و کشور مقصد می تواند شرایط متفاوتی داشته باشد. اما نقطه مشترک تمام ویزاها ، پرداخت هزینه ویزا است.

لذا ، متقاضیان می بایست در ابتدا وقت سفارت رزرو کنند و در زمان مشخص شده برای مصاحبه و انگشت نگاری به سفارت یا کنسولگری کشور مورد نظر مراجعه نمایند. دقت کنید که ، تعیین وقت سفارت و انجام مراحل مربوطه مستلزم پرداخت هزینه است.

برای تعیین وقت سفارت یا کنسوگری باید وارد سایت سفارت کشور مورد نظر شد و هزینه رزو وقت سفارت را پرداخت کرد که در صورت انجام درست این مراحل ، ایمیلی که در آن وقت مصاحبه مشخص شده برایتان ارسال می شود.

با این که تمام این کارها می تواند به نظر ساده آید ، اما بسیاری از افراد ، برای اطمینان از صحت انجام مراحل و مدارک ارسالی و صرفه جویی در وقت و هزینه ها ، سعی می کنند مسائل مهاجرتی شان را به متخصصین این امر نظیر وکلا و شرکت های مهاجرتی بسپارند.

شارژ پی پال

حساب پی پال که بدان کیف پول بانکی نیز گفته می شود ، امکان خرید از سایت های خارجی را فراهم می سازد.

 شارژ پی پال را می توان از طریق پرداخت های بین المللی و یا یک واسط انجام داد. جهت انجام شارژ حساب پی پال از طریق کردیت کارت ها نیاز به کردیت کارت است که جهت دریافت کردیت کارت باید حساب ارزی داشته باشید.

به طور کلی ، شرکت های واسطه پرداخت های بین المللی  مطمئن ترین روش برای پیگیری انتقالات و سایر مسائل ارزی و بین المللی هستند.

شرکت pardakht724 در زمینه شارژ پی پال، خرید و  فروش دلار پی پال، افتتاح حساب پی پال، خرید و فروش پرفکت مانی، وبمانی و … به شما عزیزان خدمات ارائه میدهد.

شارژ مستر کارت و ویزا کارت

مستر کارت و ویزا کارت ها به اشخاص امکان می دهند تا بتوانند از طریق وبسایت های خارجی خرید کنند و یا هزینه ی خدمات ، آزمون های مختلف ، رزروها و غیره را پرداخت نمایند.

اما شارژ مستر کارت و ویزا کارت به چه صورت است؟ با انتقال الکترونیکی وجه از بانک خود به ویزا یا مستر کارت می توان کارت های اعتباری را شارژ کرد. به طور کلی ، برخی از روش های شارژ مستر کارت و ویزا کارت به صورت زیر می باشند

 • واریز چک های حقوقی یا دیگر پرداخت ها به طور مستقیم به کارت
 • انتقال وجه از حساب جاری یا دیگر کارت ها

اما متاسفانه در حال حاضر امکان شارژ مستقیم مستر کارت یا ویزا کارت از طریق حساب بانکی برای ایرانیان وجود ندارد.

شرکت تراکنش دلاری پرداخت724 شارژ مسترکارت و ویزاکارت را برای شما عزیزان به خوبی انجام می‌دهد؛ بنابراین درصورت نیاز ثبت سفارش نمایید.

خرید گیفت کارت

گیفت کارت ، کدی با اعتباری مشخص است که شرکت ها و یا بانک ها صادر می کنند. از گیفت کارت ها برای خرید بازی ها ، برنامه ها ، موزیک ها و نیز خرید از فروشگاه هایی نظیر اپ استور می توان استفاده کرد.

با استفاده از کدی که بر روی گیفت کارت ها وجود دارد ، واریز اعتباری مجازی به حسابتان انجام خواهد شد که بدین ترتیب ، می توانید به صورت فیزیکی و یا مجازی خرید داشته باشید.

به طور کلی ، گیفت کارت ها از جمله روش های ایده آل جهت پرداخت بوده و در صورتی که شخص شرایط مورد نیاز برای افتتاح حساب و یا اخذ کارت بانکی را نداشته باشد ، می تواند از این کارت ها استفاده کرد.

گیفت کارت ها جایگزینی ایده آل برای کارت های اعتباری بوده و دارای تارخ انقضا نیستند. همچنین ، استفاده از گیفت کارت ها راحت و آسان است و در هنگام خرید با این کارت ها ، به وارد نمودن اطلاعات حساب نیازی نمی باشد.

اما ، تهیه گیفت کارت و حتی استفاده از آن در ایران با مشکلاتی رو به روست. به همین دلیل ، بهتر است برای خرید گیفت کارت از خدمات موسسه های واسط نظیر پرداخت 724 استفاده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا