اقتصادیکسب و کار ایرانی

چگونه تولد همسرمان را جشن بگیریم؟

چگونه برای همسرمان جشن تولد عاشقانه بگیریم؟

چطور تولد همسر را رمانتیک برگزار کنیم؟ رمانتیک ترین کادو تولد همسر و تم تولد عاشقانه چگونه است؟ چطور تم تولد عاشقانه بچینیم؟ در ادامه این مطلب عکس هایی از تم تولد عاشقانه ببینید. یکی از روزهای جذاب در زندگی زوج‌ها، تولد است. این تاریخ، بهترین زمان برای نشان دادن عشق و علاقه، به طرف مقابل است.

انتخاب تم تولد عاشقانه، می‌تواند بهترین گزینه برای برگزاری یک شب به‌یاد‌ماندنی باشد. سعی کنید با دقت، تمام جزییات و علایق همسرتان را درنظر بگیرید و به بهترین شکل ممکن، آن‌ها را در چیدمان بگنجانید. این فوق‌العاده‌ترین کاری است، که او را هیجان‌زده می‌کند.

برای تدارک تم تولد عاشقانه، دست‌تان باز است. می‌توانید از شمع، گل، لوازم تزیینی، بادکنک، نامه‌های عاشقانه و هرچیزی که، علاقه و هیجان همسرتان را برمی‌انگیزد، استفاده کنید. تمام زحماتی که برای این جشن می‌کشید، اثر فوق‌العاده‌ای در ذهن همسرتان خواهد داشت. به‌دلیل همین‌ اهمیت، تمام نکاتی که برای تدارک رمانتیک ترین تم تولد عاشقانه باید بدانید را، جمع‌آوری کرده‌ایم.

چطور با تابلو عشق تم تولد عاشقانه بچینیم؟ رمانتیک ترین تم تولد عاشقانه چگونه است؟ برای چیدن تم تولد عاشقانه چه نکاتی را رعایت کنیم؟ پاسخ تمامی این سوالات را در ادامه میخوانید. پس همراه ما باشید.

انتخاب تم تولد عاشقانه

عشق، همیشه حرف اول یک زندگی هیجان‌انگیز است؛ پس برای تقویت آن، زمان کافی اختصاص دهید. سعی کنید، برای روزهای خاصی مثل تولد، برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشته‌ باشید. این روزها، بهترین فرصت برای تامین حس عشق و توجه به همسرتان است. هرچه برای چنین روزهایی، بیشتر تلاش کنید؛ اثرات فوق‌العاده آن‌ را، در زندگی مشترک احساس می‌کنید. اثبات عشق و توجه، در همه انسان‌ها معجزه می‌کند. تم تولد عاشقانه، معمولا کمی متفاوت‌تر از تم‌ های تولدی است که تاکنون دیده‌اید. در این تم، از نشانه‌های خاصی استفاده می‌شود، که بیانگر احساس و عشق است. فضایی رمانتیک و فوق‌العاده، که عکس‌های یادگاری جذابی از آن به یادگار می‌ماند.

انتخاب رنگ مناسب تم تولد عاشقانه

یکی از مهم‌ترین تصمیماتی که باید بگیرید، انتخاب رنگ کلی دکوراسیون تم تولد است. زمانی که رنگ یا رنگ‌های موردعلاقه شریک زندگی‌تان را انتخاب کنید، به‌راحتی می‌توانید، سایر لوازم را جهت داشتن رمانتیک ترین تم تولد عاشقانه، تهیه کنید. رنگ، یکی از اصلی‌ترین انتخاب‌ها، قبل از تدارکات جشن تولد است. سعی کنید، رنگی انتخاب کنید، که در همسرتان حس فوق‌العاده‌ای ایجاد می‌کند. رنگ موردعلاقه، بهترین انتخاب برای این مواقع است.

تهیه لوازم تولد عاشقانه

تهیه لوازم، گام اصلی قبل از چیدن تم تولد عاشقانه است. سعی کنید با تمرکز، تمام لوازمی که نیاز دارید را یادداشت کنید. تهیه لیست خرید، کمک زیادی به پیش‌روی این پروژه می‌کند. لوازمی که ممکن است علاقه‌مند به تهیه آن باشید شامل، گل، بادکنک، شمع و کیک تولد است. سعی کنید چک لیست کاملی از کارهای پیش از تولد تهیه کنید، تا همه آن‌ها را به‌موقع انجام دهید. شاید براساس شناختی که از همسرتان دارید، بدانید که به چه چیزهای خاصی، علاقه‌مند است. در این‌صورت می‌توانید، در دیزاین تم تولد عاشقانه، این لوازم را نیز تهیه کنید. حتما دیدن چنین لوازمی، حس بی‌نظیری در همسرتان ایجاد می‌کند.

ویژگی‌های بهترین تولد عاشقانه برای همسر

اگر بخواهیم بهترین تم تولد عاشقانه را توصیف کنیم، غیرممکن است. درواقع، واژه ((بهترین)) برای هر شخص، با هر ویژگی سلیقه‌ای و شخصیتی، متفاوت است. اما ویژگی بهترین تم عاشقانه، مشخص است. این تم، باید نمایان‌گر عشق و علاقه‌تان باشد. لازم است تلاش کنید تا نشانه‌ای از خاطرات شاد همسرتان و علایق او، در تم تولد، وجود داشته‌باشد.

سعی کنید، به ریزترین موضوعات و علایق‌اش توجه کنید. زمانی می‌توانید بهترین تم را، برای همسرتان تدارک ببینید، که به علایق او آگاه باشید. بی‌شک، تم تولد عاشقانه موفق، طرحی است که حس توجه، محبت، خاطرات شیرین و عشق را تداعی کند. اگر موفق شدید چنین تمی تدارک ببینید، روزهای عاشقانه و رمانتیکی درپیش‌ خواهید داشت.

انتخاب کیک تولد عاشقانه برای همسر

کیک تولد، قسمت شیرین ماجرا است. با انتخاب تم تولد عاشقانه، لازم است کیک تولد را نیز، هماهنگ با آن سفارش دهید. هارمونی رنگ، برای چنین کیک تولدی، بسیار اهمیت دارد. سعی کنید، حتما در انتخاب طرح کیک، این موضوع را مدنظر داشته‌ باشید.

برای انتخاب طرح کیک تولد نیز، بهتر است، به علاقه‌مندی‌های همسرتان توجه کنید. اگر همسرتان علاقه زیادی به شغل یا رشته تخصصی‌اش دارد، این طرح‌ها بسیار مناسب کیک تولد است. اگر کیک طرح‌دار مدنظرتان نبود، می‌توانید از کیک‌های فانتزی ساده، به‌همراه چند عکس کوچک و فانتزی، استفاده کنید تا تناسب رنگی کیک با تم را حفظ کنید.

تزیین هدیه همسر متناسب با تم تولد عاشقانه

یکی از بخش‌های جذاب جشن تولد، هدیه‌های آن است. در خرید هدیه، چیزی که اهمیت دارد، توجه به علایق فرد است. شاید یک هدیه بسیار کوچک که همسرتان به آن نیاز دارد، بسیار ارزشمندتر از هدیه‌های لوکس و خاص باشد. پس در این مورد، اصلا خودتان را تحت فشار قرارندهید و در حد توان‌تان هزینه کنید. اما نکته‌ای که باید به آن دقت کنید، تزیین هدیه است. تزیین کادو تولد، متناسب با تم تولد عاشقانه، بسیار مهم است. سعی کنید، خلاقیت به‌ خرج دهید و بهترین دیزاین را متناسب با طرح و رنگ تم تولد همسرتان، اجرا کنید.

یادداشت عاشقانه فراموش نشود!

یکی از به‌یادماندنی‌ترین چیزهایی‌که، علاوهبر عکس‌ها به یادگار می‌ماند، نوشته‌ها و یادداشت‌هایی است که در این مواقع به یکدیگر هدیه می‌دهید. سعی کنید، با تمام احساس، نوشته‌ای زیبا، برای همسرتان بنویسید و در بخشی از دیزاین تولد، جای دهید. مطمئن باشید، تاثیر این نوشته عاشقانه، به‌ اندازه کل تولدی است که گرفته‌اید. پس فراموش نکنید که چنین فرصت‌هایی برای ابراز علاقه، بسیار طلایی است. به هدف بزنید و از عشق و علاقه‌ای که به او دارید، بنویسید و جشن تولدش را تکمیل کنید. در ادامه، ایده‌هایی برای رمانتیک ترین تم تولد عاشقانه را مشاهده می‌کنید.

برای ایجاد شادی، نشاط و عشق در خانه‌تان، حتما از این فرصت‌ها استفاده کنید. رمانتیک ترین تم تولد عاشقانه، نیازی به هزینه‌های گزاف برای اجرا ندارد. با لوازم ساده‌ای که در خانه دارید و کمی خلاقیت، می‌توانید بهترین تم تولد عاشقانه را خلق کنید. پس دست‌ به‌ کار شوید. بالبینگ چهره نیز هزینه اندکی خواهد داشت و یک هدیه بسیار زیبا و لاکچری خواهد بود.

بهترین هدیه برای همسر چیست؟ ۲۸ ایده هدیه تولد برای همسر در سال ۱۴۰۱

۱- گل‌های زیبا که خانم‌ها را خوشحال می‌کند

شک ندارم گاهی همسر شما هم از بی‌توجهی‌هایتان گله کند. در این مواقع خریدن یک شاخه گل همه‌ی کدورت‌ها را از بین می‌برد. خریدن هدیه تولد برای همسر هم از آن دسته از موقعیت‌هایی است که یک گل زیبا آن را زیباتر می‌کند. اصلا بگذارید یک سوال بپرسم:

آیا کسی هست خبر نداشته‌باشد که گل رز قرمز نشان دهنده‌ی عشق است؟

شما هم که هدف‌تان از هدیه‌ دادن همین است، پس چی بهتر از یک شاخه گل زیبا و یا یک سبد گل؟

این که همسر شما چه گلی را دوست دارد و یا به چه رنگ‌هایی علاقه دارد با شماست. معمولا خانم‌ها از هر نوع گلی به عنوان هدیه تولد استقبال می‌کنند.

انتخاب گلی که همسر شما بیش‌تر دوست دارد به جذاب‌تر شدن هدیه‌تان کمک می‌کند. در خرید هدیه تولد برای همسر عزیزتان یک شاخه گل و یا چند شاخه را از یاد نبرید.

۶ نوع از گل‌های مورد علاقه‌ی خانم‌ها را می‌شناسید؟

رز           کاملیا       نرگس

یاس         ارکیده      نیلوفر سفید

همینطور شما می‌توانید برای خانم‌هایی که نگهداری گل در خانه را دوست دارند، گلدان هدیه ببرید. برچسب دیواری طرح گل یکی از آن هدیه‌هایی است که طرفدار زیاد دارد. کاکتوس هم در سال‌های اخیر طرفداران مخصوص به خودش را دارد. پس می‌توانید روی این گزینه هم فکر کنید.

۲- گردنبند با طرح اختصاصی

شک ندارم همسر شما هم زیورآلات را دوست دارد. تنوع زیورآلات و احساس ظرافت بی‌نظیرشان کمک می‌کند، خانم‌ها زیباتر شوند. زیورآلات حتی می‌توانند تیپ را هم کامل‌تر کنند. مشتریان آقا معمولا از این موضوع ناراحت‌اند که چطور در بین این همه انتخاب گزینه‌ای خاص را به همسر خود هدیه بدهند؟

مدام می‌پرسند نکند این گردنبند هم شبیه همانی باشد که خانم من به گردن می‌اندازد. نکند گوشواره‌ای که می‌خرم شب‌ها موقع خواب بشکند؟ یا نه اصلا نکند چون طرح مورد علاقه‌ی من با همسرم فرق دارد از انتخاب من راضی نباشد؟

گردنبند با عکس همسر شما کمک می‌کند از این قبیل نگرانی‌ها نداشته‌باشید. چون هر خانمی از دیدن عکس خودش خوشحال می‌شود.

    ۱. ساخت با عکس انتخابی: گردنبند لیانا گردنبندی متفاوت است که عکس انتخابی شما بر روی آن طراحی شده است.

    ۲. طراحی خلاقانه: هر بار که گردنبند روبروی آفتاب گرفته‌شود عکس هم نمایان می‌شود و هر بار دوباره سوپرایز می‌شوید.

    ۳. امکان ساخت با عکسی به جز عکس چهره: بعضی‌ها دوست دارند گردنبندی مخصوص با عکس خودشان و یا با عکس ارزوهایشان بر گردن داشته‌باشند.

    ۴. امکان نمایش توجه: با خرید چنین گردنبندی به همسر خود ثابت می‌کنید که برای خریدتان وقت گذاشتید چون که می‌خواستید سوپرایزش کنید و برق شادی را در چشمانش ببینید.

اگر دوست دارید بیشتر از گردنبند لیانا بدانید حتما به بخش معرفی گردنبند لیانا، گردنبند رویا سر بزنید. لیانا گردنبندی شیشه‌ای است. ما از شما یک عکس برای ساخت لیانا می‌گیریم. این گردنبند با قرار گرفتن لایه‌های رنگ روی همدیگر طراحی می‌شود. ساز و کار ساخت گردنبند لیانا آسان نیست، اما به شادی همسر شما می‌ارزد.

۴ مزیت مهم گردنبند که بهتر است بدانید …

    ۱- به صرفه است: همیشه نمی‌توانیم هدیه‌های گران بخریم. بعضی اوقات خرید طلا مشکل می‌شود، اما در عین حال دوست داریم همسرمان را خیلی خوشحال کنیم.

    ۲- متفاوت است: خانم‌ها از اینکه نسبت به دیگران فرق داشته باشند خوشحال می‌شوند. هرچند همه‌ی ما با هم متفاوتیم و بیشتر تفاوت‌ها به نگرشمان برمی‌گردد، اما این فرصت را به همسرتان بدهید تا احساس خاص بودن بیشتری را تجربه کند.

برای همین هم گردنبند را به عنوان هدیه بیادماندنی برای همسر معرفی می‌کنیم.

     ۳- هنر دست هنرمندان ایرانیست: هنر منبعی از ذوق و انرژیست. کارهای هنری، خیلی به چشم افراد هنر دوست می‌نشیند.

    ۴- اگر دنبال خرید اینترنتی هدیه تولد همسر هستید، صد در صد این محصول به کار شما می‌آید. تیم کادوساز مدت زیادیست که فروش اینترنتی دارد و در بهترین زمان ممکن و بدون هیچ خسارتی محصول شما به دستتان می‌رسد.

۳- خرید هدیه تولد برای همسر، لوازم آرایشی و بهداشتی

این روزها خانم‌ها بیش از گذشته علاقه دارند تا به پوست، مو و زیبایی خود برسند. افزایش آمار خرید لوازم بهداشتی کاملا گواه این علاقه است. ایران بعد از عربستان دومین کشور پر مصرف لوازم آرایشی در خاورمیانه است. حالا که این روزها تب و تاب لوازم آرایشی داغ است، حتما به همسر خود سفارش کنید تا از محصولات بهداشتی استفاده کند. شما خودتان هم می‌توانید در خرید هدیه برای همسر، این گزینه را انتخاب کنید.

سوال‌هایی که بهتر است قبل از خرید لوازم آرایشی به عنوان هدیه تولد برای همسر بپرسید:

     همسرتان آرایش کردن را دوست دارد یا نه؟ اگر نه به دیگر کادو تولد های معرفی شده در این پست توجه کنید.

    از چه مارک‌هایی استفاده می‌کند؟ چون گاهی بعضی از مارک‌ها در خانم‌ها حساسیت ایجاد می‌کنند.

    کدام یک از لوازم آرایشی کیفش در حال تمام شدن است؟ چی از یک انتخاب هوشمندانه بهتر؟!!

جواب سوال‌های بالا به شما در خرید هدیه های تولد برای همسرتان کمک می‌کند.

بهتر است لوازم آرایشی را به همسر خود هدیه دهید که تست حیوانی ندارند.

۴- لوازم جانبی موبایل، هدیه تولد کاربردی برای همسر

این روزها استفاده از تکنولوژی روز به روز بیشتر می‌شود. در صورت داشتن بودجه کافی هدیه دادن موبایل، لوازم جانبی، لپ تاپ و دیگر تکنولوژی‌های روزی به همسر توصیه می‌شود. اگر همسر شما هم مدت‌هاست از دست گوشی خود ناراضی است و یا قاب تلفن همراهش از رنگ و رو رفته‌‍است، قدر فرصت را بدانید.

در اینجور مواقع با خریدن هدیه‌ای که او حسابی به آن نیاز دارد به خوشحالی هر چه بیشترش کمک می‌کنید. آن وقت شما از یک همسر معمولی به همسری باهوش تبدیل می‌شوید و چی از این بهتر؟

لوازم جانبی‌ای که می‌توانید به همسر خود هدیه دهید:

شارژر بی سیم        هندزفری با کیفیت هدفون     قاب موبایل

گیره نگهدارنده موبایل            استیکر لپ تاپ با طرح سفارشی            فلش         هارد

یک پیشنهاد ویژه برای خرید هدیه تولد همسر

 قاب ست بخرید! شاید فکر کنید نه بابا این کارها بچه‌گانه است، اما نه، اگر قاب ستی بخرید که با علایق هر دوی شما همخوان است اتفاقا ترکیب جالبی می‌شود. حتی می‌توانید صرفا رنگ قاب‌هایتان را ست کنید. مثلا قاب گوشی شما آبی پررنگ باشد و قاب گوشی همسرتان آبی کم‌رنگ.

۵- جعبه موسیقی، هدیه به مناسبت تولد همسر

هر وقت کسی از من می‌پرسد هدیه برای همسر چی بخرم، هدیه‌های هنری را پیشنهاد می‌کنم. هدیه‌های هنری کسالت غروب‌های خانه را از بین می‌برند. یک لحظه تصور کنید که چقدر زیباست همسرتان بعد از سر کار با تنها چرخاندن یک قطعه در آوای موسیقی مورد علاقه‌اش غرق شود.

شاید هم قرار است عطر قرمه سبزی با نوای موسیقی تلفیق شود و خانه به فضایی آرامش‌بخش‎‌تر تبدیل شود. اینطور نیست؟ در هر صورت این هدیه حس و حالی نو و دیدنی به خانه‌تان اضافه می‌کند.

چرا جعبه موسیقی هدیه‌ای دوست داشتنی است؟

 • جعبه‌های موسیقی ارامش بخش، دوست داشتنی و خاص هستند.
 • اگر شما و همسرتان خاطره زیبایی از یک آهنگ دارید، جعبه موسیقی آن آهنگ را با عشق هدیه دهید.
 • خیلی وقت‌ها می‌توانید کنار هم بنشینید و به آهنگ ملایم این جعبه‌ها گوش بدهید و همزمان از روزی که گذراندید صحبت کنید.

دقت کنید که شاید این هدیه به روحیه خانم‌ها با هر سن و سالی نخورد. اگر همسر شما بین ۱۹ تا ۳۰ سال سن دارد و روحیه‌ای احساساتی دارد این انتخاب، انتخاب مناسبی است.

۶- تابلوهای سه بعدی، پیشنهاد خرید هدیه تولد برای همسر کادوساز

عروس خانم‌ها معمولا بیش از هر چیز به اتاق خواب دو نفره‌شان توجه می‌کنند. این که پرده چه رنگی باشد، رنگ روتختی چطور باشد، آیا آباژور بخرد یا نه از دغدغه‌های ذهنی هر خانمی است. خانم‌های باسلیقه‌تر همیشه دوست دارند وسایل شخصی بیش‌تری به اتاق خواب اضافه کنند.

وسایلی که یادآور بهترین روزهای زندگی است. تماشای بهترین روزها قبل از خواب و در طول روز کمک می‌کند سطح انرژی بالا بماند. اگر دوست دارید همسرتان را حسابی خوشحال کنید بهتر است تابلویی بخرید که از سه تا از بهترین عکس‌های شما ساخته‌شده‌اند. همان عکس‌هایی که هیچوقت تکراری نمی‌شوند. همان هایی که یک نگاه کافی است تا صدبار بیش از گذشته عاشق همدیگر شوید.

چرا تابلوی سه بعدی هدیه جذاب برای همسرمان است؟

     ۱– انتخاب هوشمندانه: تابلوهای سفارشی دقیقا نیازسنجی و علاقه سنجی شده‌اند. یعنی آنچه را هدیه می‌دهید که طرف مقابلتان حتما دوست دارد. منظورم چیست؟

قبل از سفارش اینترنتی تابلوی کادوساز از شما سه طرح دلخواه دریافت می‌کنیم این طرح‌ها همان عکس‌های مورد علاقه‌ی همسر شماست. شادی او از دیدن سه عکس‌ مورد علاقه‌اش در تابلوی مخصوص به خودش دیدنی است، نه؟

۲- صرفه‌جویی در هزینه: شما با خرید تابلو سه بعدی درواقع سه تابلو خریداری کرده‌اید: نکته خاص این تابلوها امکان نمایش سه عکس به صورت همزمان است.

    ۳- هدیه اختصاصی و فردی: تابلوهای سفارشی را نمی‌شود دوباره به کسی هدیه داد. این یک مزیت فوق العاده‌است.

من مردان زیادی را می‌شناسم که وسیله‌ای برای همسرشان می‌خرند و خانم سریع عوض می‌کند! خب ایرادی ندارد ولی گاها دوست داریم هدیه‌ای که خریدیم به همان شکل ماندگار شود.

نکاتی در نصب تابلوها بر روی دیوار:

 فرقی هم ندارد که تابلوی سه بعدی خریده‌باشید یا تابلوی دیگری، از این نکات استفاده کنید و اگر دوست داشتید این صفحه را بوک مارک کنید تا بعدها کمکتان کند. در نصب تابلو به همسرتان کمک کنید و نکات زیر را در نظر داشته باشید:

۱- ارتفاع مناسب: تابلو را در ارتفاع مناسبی نصب کنید. تابلوها باید جایی نصب شوند که کاملا در راستای چشمان فردی با قدِ حدودا ۱۶۵ تا ۱۷۲ سانتی‌متر قرار گیرند و فرد بدون اینکه زیاد سرش را به بالا یا پایین خم کند، بتواند تابلو را تماشا کند.

۲- اندازه مناسب: تابلو را درست به اندازه پهنای مبل خود انتخاب نکنید! اگر قرار است تابلو روی دیوار بالای مبل یا طاقچه‌ی شومینه نصب شود، ابعاد آن باید به‌اندازه‌ی سه‌چهارم پهنای مبل یا طاقچه باشد.

۳-رعایت فاصله: برای نصب تابلو در بالای مبل حتما باید فاصله ی ۱۵ تا ۲۵ سانتی متری را برای نصب رعایت کنید. یعنی تابلوی شما باید به این اندازه از بالای مبل فاصله داشته‌باشد و روی دیوار قرار بگیرد.

هرچند استفاده از متر کار را برایتان آسان‌تر می‌کند اما با چشم هم می‌شود تخمین بزنید.

۷- کتاب، مجله

کتاب‌ها کمک می‌کنند زندگی بهتری داشته‌باشیم. اگر همسر شما خانم کتاب‌خوانی است، مرد خوشبختی هستید. خیلی‌ها فکر می‌کنند خانم‌ها فقط با هدیه‌های خاصی مثل طلا خوشحال می‌شوند، اما هستند خانم‌هایی که با هدیه‌هایی مثل گل، تابلو سه بعدی، کتاب و جاشمعی هم خوشحال بشوند. اگر می‌خواهید کتاب را به عنوان هدیه برای همسرتان انتخاب کنید، حتما مدتی را به کشف علایق او بگذرانید.

۴ توصیه خیلی مهم در خرید کتاب خوب به عنوان کادو تولد همسر!

     ۱- با تیزهوشی نویسنده‌های موردعلاقه‌اش را شناسایی کنید.

    ۲- خلاصه کتاب‌ها را در اینترنت بخوانید تا درست‌تر انتخاب کنید.

    ۳- دسته بندی دلخواه او را بیابید. بعضی‌ها از خواندن کتاب‌های انگیزشی لذت می‌برند بعضی دیگر از کتاب‌های علمی و …

    ۴- چند کتاب کوتاه با دسته بندی مختلف بخرید. اگر دقیقا سلیقه‌ی کتاب همسرتان را نمی‌دانید باکس کتاب درست کنید. اینطوری احتمال اینکه از یکی از کتاب‌ها خیلی خوشش بیاید بالا می‌رود.

۸- لوازم تحریر، خرید هدیه برای همسر

معمولا خانم‌ها از داشتن لوازم تحریر لذت می‌برند. بعضی از خانم‌ها عادت دارند در تقویم‌ها و دفترها خاطره بنویسند. بعضی هم دوست دارند تا وسایل رنگارنگ را در دکور کتابخانه کنار هم بچینند. عده‌ای از داشتن کلکسیون خودکار لذت می‌برند، عده‌ای هم انواع و اقسام مدادهای رنگی را در جامدادی‌شان نگه می‌دارند.

منظورت از لوازم تحریر چیست؟ مگر می‌شود خودکار بیک هدیه داد؟

برای کسی که بیک دوست دارد، بله! اما نه یکی، چندتا.? در پایین دیگر هدیه‌هایی از دسته بندی لوازم تحریر را پیشنهاد می‌دهم.

    ۱- لوازم خوشنویسی: این هدیه برای خانم‌های خوش نویس خیلی جذاب است.

    ۲- روان نویس: روان نویس‌ها را برای خانم‌هایی که نوشتن را دوست دارند، پیشنهاد می‌کنم.

    ۳- دفتر رنگ آمیزی و مداد رنگی: بعنوان خرید هدیه تولد برای همسر این پیشنهاد را به شما می‌دهم. خیلی از خانم‌ها از داشتن مدادرنگی برای خودشان لذت می‌برند. رنگ آمیزی کردن خلاقیت را افزایش می‌دهد و آرامش را مهمان قلب همسر مهربان شما می‌کند.

۹- ساعت سه بعدی، خرید اینترنتی هدیه تولد برای همسر

بارها شده که خانم‌ها موقع آشپزی از این ناراحت بشوند که چرا آشپزخانه‌شان ساعت ندارد. چرا که برای پختن بسیاری از وعده‌های غذایی نیاز به داشتن زمان‌بندی مناسب است. ممکن است همسر شما برای رسیدن به برنامه‌هایی که دارد مدام دنبال ساعت بگردد. خانم‌هایی که برای خواندن زبان‌های خارجه برنامه‌ریزی می‌کنند معمولا خیلی با این مشکل مواجه می‌شوند که با دور گذاشتن تلفن همراه از زمان بی‌خبرند.

شاید هم همسر شما در محل کار خود به ساعت احتیاج داشته‌باشد. رسیدن به کارها بدون داشتن ساعتی خاص عملا غیر ممکن است.

خرید ساعت به خودی خود کاری سختی نیست. مشکل زمانی پیش میاید که بخواهیم برای مراسم مهمی مثل سالگرد و یا کادو تولد هدیه‌ی این چنینی بخریم. در چنین مواقعی علاوه بر این که کاربردی بودن این ساعت مهم است، این که انتخابی خاص داشته‌باشیم هم مهم می‌شود.

ساعت ست سه بعدی کادوساز هم مناسب محل کارند و هم منزل. هدیه‌ای که تمام اعضای خانواده را خوشحال می‌کند. این ساعت‌ها با طراحی سه بعدی، پس از نصب بر روی دیوار حجم‌دار و متفاوت به نظر می‌رسند.

-می‌شه ساعت را به عنوان هدیه تولد برای همسر هم خرید؟

 بله، چرا که نه؟ مگر قرار نیست با خرید هدیه همسرمان را خوشحال کنیم؟

پس چی بهتر از وسیله‌ای که هم کاربردی است، هم شیک، هم جای زیادی نگیرد و هم خانه‌ی دونفره یا چند نفره‌تان را زیباتر کند؟

اگر شک دارید که می‌شود ساعت را که وسیله‌ای مختص به خانه است را هدیه دهید، می‌توانید در کنار آن تابلوی سه بعدی‌ای از عکس‌های زیبای همسرتان با شما و یا بچه‌ها را هم تهیه کنید.

نکاتی در مورد نصب ساعت دیواری کادوساز:

هرچند می‌توانید هر سوالی را که داشتید از تیم کادوساز بپرسید اما در اینجا هم به رایج‌ترین سوالات ممکن پرداخته‌ایم.

    – کجا نصبش کنیم؟ مهم‌ترین موضوع در نصب ساعت دیواری، داشتن دید کامل از تمام نقاط و زاویه‌هاست. مثلا در پذیرایی، می‌توانید در صورت داشتن کاناپه، پشت آن را برای گذاشتن ساعت خود انتخاب کنید.

    – حتما باید روی دیوار آویزان بشه؟ اگر اهل خلاقیتید که حتما هستید! به جای قرار دادن یک آینه بر روی میز کنسول، گذاشتن ساعت دیواری را امتحان کنید.

۹- گیم بورد،‌ پیشنهاد خرید هدیه تولد برای همسر

یک تیر و چند نشان! گیم بورد از آن دست هدیه‌های هیجان انگیزی است که بعضی از خانم‌ها خیلی دوست دارند. به خصوص اگر همسر شما به بازی‌های فکری علاقه نشان می‌دهد، این هدیه جذاب را از او دریغ نکنید. تازه گیم بورد نه تنها هدیه‌ای برای همسرتان می‌شود بلکه برای خودتان و مهمان‌ها هم کاربردی است!

بازی‌های جذابی وجود دارند که یک روز کسل کننده را تبدیل به هیجان می‌کنند. اگر همسر شما هم ماجراجو، اهل هیجان و تکاپو است بازی‌های برد گیم را فراموش نکنید.

چند تا از بهترین بردگیم‌ها برای انتخاب هدیه

۱- اسکربل              ۲- مونوپولی

۳- کاتان ۴- ریسک

۵- متحدین و متفقین                ۶- سرنخ

۱۰- هدیه برای همسر، جاشمعی لیان

همسر شما هم عاشق آرامش و زیبایی شب است؟ داشتن خلوتی هر چند کوتاه در شب را می‌پرستد؟ پس حتما هدیه‌ای که مربوط به شب و آرامشش باشد را دوست دارد. جاشمعی لیان از آن دست هدیه‌هایی است که آرامش خانم‌ها را بیشتر می‌کند. این جاشمعی اختصاصی با طرح مورد علاقه شما ساخته می‌شود. بیش از ۹۰ درصد از آقایانی که این هدیه را برای همسرشان انتخاب می‌کنند معتقدند بیشتر از تفکرشان توجه همسر عزیزشان را جلب کرده‌است. این هدیه اگر با عکس عاشقانه و دو نفره‌ای سفارش داده‌شود حتی جذاب‌تر هم هست. تصور کنید مدام بتوانید یکی از خاطراتتان را مرور کنید، خیلی می‌چسبد. اینطور نیست؟

آیا واقعا جاشمعی هدیه مناسبی برای همسرم است؟

    ۱- یک روز عادی را تبدیل به یک روز عاشقانه و دل انگیز می‌کنید.

    ۲- خوب است که گاهی چراغ‌ها را خاموش کنیم، به یک نقطه محدود بنگریم و از جهان پرتکاپویی که گاهی ناامن می‌شود برای دقایقی فرار کنیم. چه بهتر که همه‌ی این‌ها دو نفره باشد و قلب هر دو نفر شما آرام شود.

    ۳- زیر نور شمع حرف زدن از رویاها، برنامه‌ها، خاطراتی خوبی که سپری کردید، مشکلاتی که دو نفره حل شده و … خیلی می‌چسبد.

    ۴- اگر تازگی مشکلی با همسرتان داشته‌اید. غمگین شده و دنبال راه حل هستید، روشن کردن شمع، کنار زدن پرده‌ها، دیدن ماه، گرفتن دستانش و صحبت از اینکه چقدر دوستش دارید را پیشنهاد می‌کنم.

    ۵- چند وقت از اولین باری که به چشمانش خیره شدید و از اعماق وجود احساس خوشبختی کردید، گذشته؟ شمع فضای اندکی را روشن می‌کند و تمرکز بر چشمان همسرتان راحت‌تر می‌شود.

    ۶- بچه‌ها عاشق روشن کردن شمع هستند. اگر بچه‌های کوچک دارید، لذت خوشحالی چند نفره را تجربه کنید.

۱۱- عطر و ادکلن بعنوان خرید هدیه تولد برای همسر

عطر از آن دست هدیه‌هایی است که یاد آدم را حسابی همراه خودش نگه می‌دارد. هر بار که خانم شما از عطر مورد علاقه‌اش استفاده کند انگار شما را نزدیک به خود دارد. انتخاب عطری خوب که با علایق همسر عزیزتان همخوان است، نه تنها حال دلش را خوب می‌کند، بلکه همیشه و همه جا یاد شما را به خاطرش می‌آورد. خیلی از آقایان می‌پرسند برای تولد نامزدم چی بخرم؟ یکی از پیشنهادهای اولیه ما عطرها هستند. دقت کنید که عطرها انواع مختلفی دارند، مثل:

 • عطر گرم
 • عطر سرد
 • عطرهای کلاسیک
 • عطرهای مدرن
 • عطر با رایحه‌ی گل‌ها و میوه‌ها و ..

۱۲- شال و روسری، کادو به نامزد خانم

خانم‌ها معمولا برای ست کردن شال و مانتوهایشان مشکل دارند. این که کدام شال به کدام لباس می‌آید یک وقت‌هایی از انتخاب نام فرزند مشکل‌تر است!? با زیادتر شدن شال‌های خانم‌ها این انتخاب هم ساده‌تر می‌شود. پس حتما به این کادوی مناسبتی برای همسر هم فکر کنید.

در انتخاب این کادو به همسر خانم به ۲ نکته زیر توجه کنید:

 • به ترندها توجه کنید. این روزها مغازه‌های شیک بیشتر از چه طرحی در دکورهایشان استفاده می‌کنند؟!
 • به سلیقه فردی او توجه کنید. معمولا از چه رنگ‌هایی برای خرید شال و روسری استفاده می‌کند؟!

۱۳- لباس، خرید هدیه تولد برای همسر که کاربردی است

همسرتان عاشق لباس است، نیست؟ خب پس وقتش رسیده کمی کاراگاه بازی دربیاورید، سراغ کمد لباس‌هایش بروید و سایز دقیق و مدل مورد علاقه‌اش را یادداشت کنید.

 • یادتان نرود اینکه خانم ها چه رنگی دوست دارند هم نکته‌ی مهمی است و یا اینکه چه رنگی به ان‌ها می‌آید.
 • با انتخاب درست رنگ می‌شود عکس‌های خوبی هم از همسرتان بگیرید.

انتخاب لباس مناسب برای هدیه به همسر:

 • اگر همسر شما لاغر است به لباس‌های پف‌دار و طرح‌دار فکر کنید.
 • اگر همسر شما کمی چاق است به لباس‌های راه راه فکر کنید. دامن‌های بلندتر به این خانم‌ها بیش‌تر می‌آید.

۱۴- تنقلات، هدیه تولد مناسب برای همسر شکمو?

اگر همسرتان حسابی شکمو است پس بهتر است برایش چیزهای خوراکی و هیجان انگیز بخرید. شاید کمتر دیده‌باشیم کسی چنین هدیه‌ای به همسرش بدهد اما مگر مهم خوشحالی او نیست؟ اگر دوست دارید این هدیه حالت جدی‌تری به خودش بگیرد می‌توانید از باکس هدیه استفاده کنید و تما خوراکی‌های خوشمزه را در این باکس قرار دهید.

خوراکی‌هایی که می‌شود هدیه داد:

مخلوط آلبالو و زغال اخته      مخلوط میوه خشک                 شیشه بزرگ دراژه شیشه بزرگ پاستیل                شیشه اریس که یک شیرینی خوشمزه است.

خرید هدیه تولد برای همسر آقا با ۱۴ پیشنهاد عالی!!

خریدن هدیه برای مردها معمولا سخت است. مثل خانم‌ها نیستند که لباس‌هایشان مدل‌های مختلف داشته‌باشد. نه می‌شود زیورآلات خرید و نه می‌شود به فکر خریدن اکسسوری‌های زیبا بود. خلاصه واقعا ذهن آدم مشغول می‌شود. پیشنهادهای زیر به شما خانم زیبا کمک می‌کنند بهترین هدیه را برای همسرتان خریداری کنید:

۱- تابلوی سه بعدی

خیلی از خانم‌ها حواسشان فقط به خودشان است. البته که شک ندارم شما از این دست خانم‌ها نیستید. مثلا وقتی بحث عکس گرفتن از همدیگر پیش می‌آید بعضی خانم‌ها فقط به فکر خودشان هستند. این که عکس خودشان خوب دربیاید، ژست خوبی بگیرند، لبخندشان قرینه باشد و هزاران هزار جزئیات ریز و بزرگ دیگر.

اگر شما دوست دارید به همسرتان توجه ویژه‌ای کنید حتما عکس‌های خوب از او بگیرید. در نهایت هم می‌توانید برای مناسبت‌های مهم هدیه‌ای فراموش نشدنی مانند تابلوی سه بعدی بگیرید. تابلویی که از سه تا از بهترین عکس‌های این عزیز تهیه شده‌است و حسابی خوشحالش می‌کند.

 • توجه به علایق و احساسات همسرمان: خانم‌ها همیشه از مردان می‌خواهند حواس جمع باشند و به احساساتشان توجه کنند، حالا نوبت شماست که به احساسات او توجه کنید. همه دل داریم، مگر نه؟
 • داشتن خرید راحت‌تر: اگر از چرخ زدن در خیابان‌ها برای خرید تولد همسر خود خسته شده‌اید خب این کار به ما بسپارید. کافیست در خانه و با چند کلیک تابلوی خود را سفارش دهید.
 • پشتیبانی حرفه‌ای: خیلی وقت‌ها خانم‌ها از پرسیدن سوالات رودرروی فروشنده‌ها خجالت می‌کشند، اما با تماس به کادوساز و یا دایرکت در اینستاگرام هر سوالی که داشتید بپرسید، ما با کمال حوصله پاسخ می‌دهیم.

بهتره تابلو را در چه اندازه‌ای تهیه کنم؟

می‌شود گفت هیچ قانون دقیقی وجود ندارد، در بعضی منابع نسبت چهار به هفت، یعنی ضرب طول و عرض دیوار اتاق در عدد ۷.۴ یا ۰.۵۷۱ را ذکر می‌کنند. با در نظر گرفتن این نسبت‌ها و یا اکتفا به قدرت دید و آنالیز خودتان قطعا تابلو در سایز درست را سفارش می‌دهید.

احتیاط در نصب تابلو:

 تابلو را آن‌قدر شُل آویزان نکنید که اگر کسی در اتاق را محکم به هم کوبید، تابلو به زمین بیفتد. در ضمن اگر بچه کوچک دارید و یا میزبانان خوبی برای بچه‌های کوچک هستید بیشتر احتیاط کنید.

۲- هدفون، پیشنهاد خرید هدیه تولد برای همسر

اگر همسر شما به گوش دادن موسیقی، پادکست، دیدن فیلم‌های آموزشی و یا فیلم‌های سینمایی علاقمند است، هدفون را برای خرید اینترنتی کادو تولد همسر خود انتخاب کنید. هدفون راحت کمک می‌کند خیلی از کارهای همسرتان با سادگی بیشتری انجام شود و چی از این بهتر؟ تازه مردان می‌توانند به کمک یک هدفون خوب زمان بهتری را در باشگاه هم سپری کنند.

انواع هدفون کدام‌اند؟

 • هدفون سیم دار: عمر و دوامشان بیشتر است.
 • هدفون بی سیم: می‌توانند تا ده ساعت شارژ ذخیره نگه دارند. راحتی کار با آن‌ها بیشتر است.

۳- لباس

این مورد را همه ما خانم‌ها بلدیم، نه؟!

فقط خواستم یادآوری کنم لباسی را بخرید که همسرتان بیشتر دوست دارد، نه شما! اگر مدتی از ازدواج شما گذشته‌باشد حسابی هم سایز همسرتان را بلدید و هم می‌دانید از چه مدل‌هایی بیشتر خوشش می‌آید. اگر نسبت به این موضوع شک دارید همین الان سری به کمد لباس‌های این مرد خوشبخت بزنید.

کدام لباس‌ها را می‌شود به عنوان کادو تولد به همسر هدیه داد؟

مرور لباس‌هایی که می‌شود برای آقایان خرید باعث شد خودم تعجب کنم. خیلی هم کم نیستند!

شلوار رسمی           بلوز رسمی             سویشرت

بلوز شلوار منزل    تیشرت منزل           تاپ منزل

جوراب‌های طرح دار             کراوات   پاپیون و  .

راستی لباس‌های ست خانه هم هدیه خیلی بامزه‌ای برای متاهل‌ها است.

۴- ست کیف پول

مردان معمولا دیر به دیر کیف پول خود را عوض می‌کنند. همین هم می‌تواند بهانه‌ی بسیار مناسبی باشد تا یک موقعیت جذاب را کنار هم جشن بگیرید و هدیه‌ای به او بدهید که کم پیش می‌آید خودش به فکر خرید آن باشد. در کل همیشه به این موضوع توجه کنید که چه چیزهایی هست که معمولا همسرتان خودش برای خودش نمی‌خرد. حتما در دفترچه‌ای این موارد را یادداشت کن تا در موقعیت‌های مختلف بتوانی سوپرایزش کنی.

در خرید کیف پول به عنوان هدیه برای همسرم به چه مواردی دقت کنم؟

    جنس خوب: سعی کنید جنس خوبی تهیه کنید تا ماندگاری و دوام بیشتری داشته‌باشد.

    سایز مناسب: مردان معمولا کمتر از زنان مواظب کیف‌هایشان هستند. در شهر که دور بزنید مردان زیادی را می‌بینید که نزدیک است کیف پولشان از جیب شلوارهایشان بی‌افتد! سایزهای کوچکتری برای خرید کیف پول انتخاب کنید.

۵- ساعت، هدیه به مناسبت تولد همسر

ساعت از قدیم الایام یک هدیه‌ی لوکس و زیبا برای مردان بوده. اگر دوست دارید همسرتان را حسابی خوشحال کنید، قطعا ساعت یک هدیه تولد خوب برای اوست. این که ساعت هدیه تولد برای همسر مناسبی است، دلایل زیادی دارد که در ادامه بررسی می‌کنیم.

می‌دانید چرا ساعت هدیه تولد مناسبی برای همسرتان است؟

    ماندگاری در ذهن: همه ما دوست داریم یادمان بصورت مداوم در ذهن دوستانمان باقی بماند. این میل در روابط با همسرمان حتی بیشتر هم می‌شود. ساعت با نقش پر رنگ در زندگی افراد، ماندگاری‌امان در ذهن همسرمان را افزایش می‌دهد.

اگر خیال می‌کنید بخاطر استفاده از تلفن همراه کمتر از ساعت مچی استفاده می‌کند، ساعت‌های دیواری کادوساز جایگزین‌های مناسبی‌اند، که می‌توانند در محل کار او نصب شوند.

چرا ساعت های سه بعدی کادوساز را به عنوان هدیه به همسر خود انتخاب کنیم؟

    ۱- تنوع در قیمت: چه اوضاع مالی‌امان خوب باشد و چه بد، می‌شود ساعتی متناسب با بودجه‌امان خریداری کنیم.

    ۲- مدل‌های متنوع: با هر سلیقه‌ای ساعتی هست که دوست داشته باشیم. اما اگر همسرتان از داشتن محصولی خاص و امروزی لذت می‌برد، حتما مدل‌های ساعت سه بعدی را تماشا کنید.

    ۳- وسیله‌ای کاربردی: ما همیشه به زمان محتاجیم. برای برنامه ریزی، برای حرکت، برای خواب و بیداری. این وابستگی به زمان هرگز از بین نمی‌رود.

ساعت‌های سه بعدی امکان سفارشی سازی شدن و تولید انبوه را هم دارند. نمی‌دانم خبر دارید یا که نه… محصولات تبلیغاتی بیش از ۷۰ درصد شانس دیده شدن برند شما را افزایش می‌دهند. اگر دوست دارید برند خانوادگی شما پیشرفت کند حتما به خرید ساعت تبلیغاتی فکر کنید. در مطلب زیر اطلاعات کامل وجود دارد:

۶- کلاه، خرید اینترنتی کادو تولد همسر

کلاه به دلیل داشتن انواع مختلف و کاربرد در زمینه‌های مختلف مثل: خوشتیپ‌تر شدن، گرفتن نور آفتاب، جلوگیری از سرما و…. می‌تواند به عنوان پیشنهاد هدیه تولد برای همسر عزیزتان کاربرد داشته‌باشد.

انواع کلاه‌های مردانه را می‌شناسید؟ ۸ مدل کلاه مردانه

۱- کلاه مردانه فدورا              ۲- کلاه مردانه تریلبی

۳- کلاه مردانه کابوی             ۴- کلاه مردانه فیدورا

۵- کلاه مردانه پاناما               ۶- کلاه مردانه برت

۷- کلاه مردانه شاپو                ۸- کلاه مردانه بیسبال

۷- لباس ورزشی

همسر شما هم به باشگاه می‌رود؟ عاشق دویدن یا بازی فوتبال است؟ پس حتما به فکر یک دست لباس ورزشی با کیفیت باشید. حالا این مناسبت نشد، مناسبت بعدی.

چه نکاتی را در خرید ست لباس ورزشی رعایت کنم؟

۱- خنک بودن: در ورزش معمولا عرق می‌کنیم پس بهتر است لباسی که می‌خرید خنک بماند.

۲-سایز درست: به سایز لباس دقت کنید. بعضی اوقات در مارک‌های مختلف سایزها متغیرند.

۳- رنگ مورد علاقه: رنگی را بخرید که همسرتان بیشتر دوست دارید.

۸- کنسول بازی

چشم همسرتان با شنیدن اسم کنسول بازی برق می‌زند؟

اگر بله، دست به کار شوید. کنسول بازی قطعا هدیه‌ای هیجان انگیز است، اما امیدوارم توانایی مدیریت زمان هم وجود داشته‌باشد! ?

در خرید کنسول بازی به میزان قدیمی بودن دستگاه‌ها توجه کنید، زیرا به مرور کارکرد خود را از دست می‌دهند.

۹- پوستر فیلم، هدیه به همسر

این مورد برای فیلم بازها هدیه‌ای مناسب است و نه برای هیچ شخص دیگری! اگر همسر شما از هر وقت آزادش برای دیدن فیلم استفاده می‌کند احتمالا از داشتن پوستر فیلم مورد علاقه‌اش لذت ببرد. راستی فهمیدید پوستر بالا مربوط به کدام فیلم است؟ به به، می‌بینم شما هم فیلم بازید! خیال می‌کنم پوستر فیلم هدیه تولد مناسبی برای دوست های صمیمی هم محسوب می‌شود.

۱۰- ماشین ریش تراش، هدیه کاربردی برای همسر

همه دوست دارند به زیبایی و آراستگی خود برسند و مردان هم از این موضوع مستثنی نیستند. حتی اگر همسر شما از قبل ماشین ریش تراش دارد، می‌توانید مدل بهتر و جدیدتری را برای او تهیه کنید. دقت کنید! مواردی هستند که باید در خرید ماشین ریش تراش باید به آن‌ها توجه کنید، مثلا:

۱- ضد آب بودن یا نبودن: بعضی از فروشنده‌ها تشویقتان می‌کنند تا ماشین ریش تراش ضد آب بخرید، اما هنوز کارشناسانی هستند که معتقدند، باید حتما قبل از حمام و در محیط خشک ریش‌ها را تراشید و موها را زد. زیرا عملکرد دستگاه در محیط خیس خیلی خوب نیست و ممکن است به پوست و ریشه‌های مو آسیب وارد شود.

۲- برندهای خوب: هرچند خیلی از برندهای تازه کار هم کیفیت خوبی دارند اما، برندهای: فیلیپس، براون، پاناسونیک، رمینگتون، شیائومی و موزر مشهورترند.

۳- ضمانت: یکی از مهم‌ترین نکاتی که یک فروشگاه در قبال مشتری انجام می‌دهد، داشتن ضمانت برای محصولات است. از فروشگاه‌هایی خرید کنید که جنس با ضمانت می‌فروشند.

۱۱- پکیج سس‌های تند، راهنمایی خرید هدیه برای همسر

بعضی از مردان عاشق غذاهای تند هستند. در واقع می‌شود گفت برایش جان می‌دهند. شما می‌توانید با کمی تحقیق از انواع سس تند در کشورمان آگاه شده و در یک باکس کوچک چندمدل از آن‌ها را بسته‌بندی و هدیه دهید.

۱۲- بسته‌های قهوه

وقتی از سر کار بر می‌گردد اولین چیزی که می‌خواهد یک لیوان قهوه است؟ پس چی از بسته‌های قهوه در طعم‌های مختلف بهتر که هم خستگی‌اش را می‌گیرد و هم تنوع است؟

۱۳- لیوان آینه‌ای، خرید اینترنتی هدیه تولد برای همسر

در طول روز بارها از نوشیدنی‌های مختلف استفاده می‌کنیم. یک فرد سالم باید ۸ لیوان آب در شبانه روز مصرف کند. حساب کنید با خرید لیوان مخصوصی برای او، روزی چند بار به یاد شما می‌افتد!

چرا لیوان آینه‌ای هدیه ببریم؟

    ۱- هدیه‌ای کاربردی است. فقط هدیه خریدن که مهم نیست، این که از هدیه‌مان استفاده شود، مهم‌تر است.

    ۲- هدیه‌ای مخصوص است. بارها شده مشتری‌هایمان بگویند با لیوان مخصوص به خودشان، بیشتر احساس خاص بودن می‌کنند.

    ۳- خلاقانه است. لیوان آینه‌ای ترکیبی است از علم و هنر، اینکه خطوط یک تصویر بزرگتر را بسازند برای مردهای خلاق پر از ایده است.

    ۴- تلاشیست در جهت بهبود سلامتی همسرتان. همانطور که گفتم یک انسان بالغ باید در روز ۸ لیوان آب بنوشد. عددی که معمولا آن را از یاد می‌بریم. با خرید لیوان آینه‌ای، او را به نوشیدن آب ترغیب کنید.

ما می‌توانیم لیوان‌های آینه‌ای سه بعدی‌امان را با هر طرحی که شما بخواهید بسازیم.

۱۴- بلیط سینما یا کنسرت، هدیه خاص برای تولد همسر مرد

بله چرا که نه… مردان از تماشای یک فیلم خوب لذت می‌برند. ممکن است همسر شما عاشق خواننده‌ای باشد، پس حتما از بودن در کنسرت او خوشحال می‌شود. شاید کمی نامتداول و یا عجیب برسد اما ایده‌ی خوبیست.

چرا کادوساز را برای خرید هدیه تولد برای همسر خود انتخاب کنیم؟

    تضمین رضایت مشتری: با دیدن پیج اینستاگرام کادوساز از رضایت مشتری‌های قبلی ما مطلع می‌شوید.

ما به پاسخگویی باحوصله، خوش حسابی و پست به موقع معروفیم که البته همه‌ی این‌ها به خاطر خوبی مشتری‌هایمان است.

    نظم در ارسال سفارش: اگر به موقع سفارشتان را ثبت کنید، کادو در زمان دلخواهتان به دست شما می‌رسد می‌توانید آدرس محل کارتان را بدهید که سوپرایزتان خراب نشود.

    پشتیبانی حرفه‌ای: حتی اگر فعلا برای خرید مصمم نیستید، هر سوالی داشتید با ما درمیان بگذارید. هدف اول ما شفاف‌سازی ذهن مخاطبمان است.

بعد از خرید هدیه تولد برای همسر به چه نکاتی توجه کنم؟

 همسرتان به احتمال خیلی زیاد، به هر شیوه‌ای که به او تبریک بگویید خوشحال می‌شود. اما در زیر راهکارهایی برای افزایش سطح خوشحالی او و شما را پیشنهاد می‌کنم:

    انتخاب زمان مناسب: وقتی تازه از سرکار برگشته، اتفاق بدی برایش افتاده و یا عصبانی است هدیه دادن را به تاخیر بیندازید. صبر کنید اوضاع کمی حالت عادی به خود بگیرد.

    استفاده از عبارات هیجان انگیز: از عباراتی مثل: – برات هدیه خریدم، امیدوارم خوشت بیاد، نگاه کن ببین چی برات دارم!، باز کردن دستان و گفتن: کادو ( با لحنی مملو از هیجان)، حدس بزن چی برات خریدم، استفاده کنید تا شور و هیجان لحظات قبل از باز کردن کادو بیشتر شود.

    کادوپیچی با سلیقه: سعی کنید خوب و تمیز هدیه‌تان را کادوپیچی کنید. چرا که بخصوص خانم‌ها به این موضوع توجه ویژه‌ای دارند.

دکمه بازگشت به بالا