علم و تکنولوژیکسب و کار ایرانی

چگونه محصولات ال جی را از راه دور کنترل کنیم؟

با پیدایش ایتنرنت اشیاء و استفاده آن در لوازم برقی خانگی، علاوه بر جذابیت، بر سهولت مدیریت آنها نیز کمک بسیار زیادی کرده است. یکی از برندهای تولید کننده لوازم برقی خانگی پیشگام در استفاده از هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء در محصولاتش، برند ال جی است. استقبال و تاثیر این تکنولوژی در محصولات برند ال جی منجر شده تا این شرکت برای محصولات خود اقدام به ساخت و طراحی نرم افزار اختصاصی تحت عنوان LG ThinQ نماید. البته این مسئله به طور مستقیم موجب افزایش کارایی و همچنین محبوبیت محصولات ال جی نیز شده است.

کنترل از راه دور در محصولات الجی همانطور که از نام آن پیداست، یک فناوری است که به کاربران این امکان را می دهد تا از راه دور و بدون محدودیت در زمان و مکان قادر به مدیریت محصولات برند ال جی باشند. اگر اقدام به خرید ماشین لباسشویی ال جی کرده اید، از طریق این تکنولوژی می توانید از راه دور لباسشویی را روشن، خاموش و به صورت لحظه ای از آخرین وضعیت آن با خبر شوید. اگر در منزل تلویزیون از برند ال جی داشته و کودک خردسالی دارید، از این طریق می توانید برنامه های متناسب با آن را از راه دور پخش نماید و مدیریت بیشتری بر برنامه های قابل پخش برای داشته باشید.

دانلود نرم افزار یخچال ال جی |دفترچه راهنمای کنترل تلویزیون ال جی |راهنمای کنترل تلویزیون ال جی ماهواره دار

نحوه استفاده از قابلیت کنترل از راه دور در محصولات الجی

اولین قدم برای استفاده از سیستم مدیریت از راه دور در محصولات الجی، داشتن یک تلفن هوشمند همراه است. برای استفاده از این قابلیت لازم است نرم افزار سیستم مدیریت از راه دور محصولات الجی را با نام ThinQ دانلود و بر روی تلفن هوشمند همراه نصب کنیم. با اجرای نرم افزار بر روی تلفن هوشمند، از شما می خواهد تا اقدام به ورود و یا حساب کاربری نماید که لازمه آن داشتن یک عدد ایمیل ساده است. بعد از ثبت نام نرم افزار آماده و کافی است محصولات ال جی را که در منزل دارید برای مدیریت آنها به لیست اضافه کنید. با توجه به نوع وسیله برقی، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و تلویزیون، اپلیکیشن قابلیت های مختلفی را در اختیارتان قرار خواهد داد.

کاربرد کنترل از راه دور در ماشین لباسشویی های ال جی

اگر در محیط منزل ماشین لباسشویی الجی دارید، سیستم کنترل از راه دور الجی قابلیت های بسیار کاربردی را در اختیارتان قرار خواهد داد. از طریق این نرم افزار شما می توانید زمانی که در محل کار و یا بیرون از منزل هستید، ماشین لباسشویی را روشن، خاموش و حتی برنامه شستشو را انتخاب و تغییر دهید.

این فناوری در لباسشویی های ال جی از کاربرد بسیار زیادی خصوصاً برای افراد شاغل برخوردار است. با استفاده از این هوش مصنوعی شما قادر خواهید بود تا قبل از رسیدن به محیط منزل لباس های را شسته باشید. با توجه به بازخورد کاربران به فروشگاه اینترنتی اسفند کالا، خرید ماشین لباسشویی های ال جی که از قابلیت کنترل از راه دور پشتیبانی می کنند از محبوبیت بالاتری برخوردار هستند. برای قیمت روز و خرید ماشین لباسشویی ال جی از اسفند کالا می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

https://esfandkala.com/product-category/wash-machine/lg-wm

کاربرد کنترل از راه دور در یخچال فریزرهای ال جی

در صورت داشتن یخچال فریزر ال جی در منزل و اضافه کردن آن به نرم افزار کنترل از راه دو ربرند الجی، شما می توانید از راه دور و بیرون از منزل تنظیماتی همچون خاموش، روشن، تنظیم دمای یخچال (بخش فریزر و یخچال به صورت جداگانه) و همچنین آخرین وضعیت آن را به صورت لحظه ای زیر نظر داشته باشید. این قابلیت در یخچال فریزرها برای مواقعی که قصد رفتن به مسافرت را دارید بسیار کاربردی است. در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از اختلال در عملکرد و یا خطا، شما قادر به نظارت کامل بر روی یخچال فریزر می باشید. این مسئله در یخچال های ال جی از خسارات مالی ناشی از خراب شدن مواد غذایی جلوگیری خواهد کرد.

کاربرد کنترل از راه دور در ماشین ظرفشویی های الجی

اگر ماشین ظرفشویی ال جی را روشن کرده اید و سپس از محیط منزل خارج شده اید، از طریق قابلیت کنترل از راه دور می توانید به صورت لحظه ای نظاره گر روند شستشوی ظروف باشید. همچنین اگر از منزل خارج شده اید و قصد روشن کردن ظرفشویی را دارید اما روشن کردن آن را فراموش کردیه اید، این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا در هر لحظه استارت چرخه شستشوی ظروف را استارت بزنید. از مزایای قابلیت کنترل از راه دور در ماشین ظرفشویی ال جی، امکان انتخاب برنامه شستشو از دور است. چنانچه تمایل به مشاهده لیست قیمت روز و خرید ماشین ظرفشویی ال جی دارید، از طریق لینک زیر می توانید اقدام نمایید:

 https://esfandkala.com/product-category/dish-washer/lg-dw

کاربرد کنترل از راه دور در سیستم های تهویه مطبوع الجی

کاربرد بسیار بالای کنترل از راه دور موجب شده تا ال جی از این قابلیت در سیستم های تهویه مطبوع نیز بهره بگیرد. از طریق این فناوری می توان قبل از ورود به محیط کار و یا منزل سیستم تهویه را روشن و دمای محیط را به دمای مورد نظر رساند. این قابلیت در فصول سرد سال بسیار کاربردی است و به کاربر امکان گرم کردن محیط قبل از حضور آن را میسر خواهد کرد. از دیگر ویژگی های این فناوری در سیستم تهویه الجی، فراموشی برای خاموش کردن سیستم در صورت خروج از محیط است که می تواند طول عمر دستگاه را بسیار کاهش و مصرف انرژی را بسیار افزایش دهد. با وجود این قابلیت امکان کنترل و مدیریت لحظه ای سیستم میسر خواهد شد.

اگر جزو افرادی هستید که مدت زمان زیادی را در بیرون از منزل سپری می کنید، کودک خردسالی دارید و علاقمند به دنیای تکنولوژی در محیط خانه هستید، خرید مصحولات ال جی می تواند برای شما مناسب باشد. ال جی در حال حاضر در اغلب محصولات خود از قابلیت مدیریت و کنترل از راه دور بهره خواهد گرفت و دلیل آن را نیز می توان علاقه و استقبال کاربران از این قابلیت را دانست.

دکمه بازگشت به بالا