علم و تکنولوژیکسب و کار ایرانی

خدمات امداد خودرو هیوندا و تعمیرگاه هیوندای

مدرن امداد ارائه دهنده شبانه روزی خدمات امدادی در تمامی مناطق تهران است. بخشی از تخصص مجموعه ما امداد خودرو هیوندا است. برای ارتباط با کارشناسان ما می توانید با شماره ما در تماس باشید تا در هر نقطه از تهران واحد های سیار ما، در کمترین زمان ممکن به مشکل خودروی شما رسیدگی کنند.

مزایای استفاده از خدمات مدرن امداد

یک مجموعه ارائه دهنده خدمات امدادی، باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
ما در مجموعه مان تلاش کرده ایم تا از بهترین تجهیزات ممکن استفاده کنیم و در سرعت خدمت رسانی عملکرد سریعی داشته باشیم تا رضایت شما مشتریان عزیز را به به دست بیاوریم. این اصلی ترین اولویت ما در مدرن امداد است. بالاترین کیفیت خدمات ارائه شده با کم ترین هزینه ممکن.

مدرن امداد ارائه دهنده خدمات امداد خودرو تهران

در ادامه به برخی ویژگی هایی که یک مجموعه مطمئن امداد باید ارائه کند خواهیم پرداخت.

تجهیزات امداد خودروهای معتبر

وقتی واحد سیار یک امداد برای حل مشکل خودروی شما به محل مورد نظر شما می رسد، چه انتظاری از او دارید؟ طبیعی است که او باید تجهیزاتی تعمیراتی را در اختیار داشته باشد و در صورت نیاز به تعویض نیز قطعه مورد نیاز را نیز به همراه داشته باشد. نبود تجهیزات کافی باعث خواهد شد که مشکل خودروی شما به خوبی حل نشود. همچنین در صورتی که نیاز به حمل خودرو وجود داشته باشد، تجهیزات حمل مطمئن خودرو نیز وجود داشته باشد.
مدرن امداد در سطح شهر تهران به ارائه خدمت می پردازد. برای امداد خودرو غرب تهران و امداد خودرو شمال تهران و تمامی مناطق تهران می توانید با شماره های ما در تماس باشید.

امداد خودرو شبانه روزی تهران

تمامی مناطق شهر تهران، تحت پوشش مدرن امداد هستند. ما با سابقه ای بیش از ده سال توانسته ایم، رضایت مشتریان را جلب نماییم. در صورت بروز مشکل در هر بزرگراه ها و یا خیابان های شهر تهران و در هر ساعتی از شبانه روز، می توانید با مدرن امداد تماس حاصل فرمایید. با تماس شما کارشناسان ما تمامی مسائل مورد نیاز را بررسی می کنند و مناسب ترین واحد به محل شما ارسال می شود.

تعویض و تعمیر خودرو شما توسط متخصصین با دانش انجام خواهد شد
اگر خودرویتان را به افراد یا مجموعه بدون دانش بسپارید تا سرویس های دوره و تعمیرات را برای خودرویتان انجام دهند، ممکن است باعث آسیب جدی به موتور خودرو و سایر اجزای آن شود. کارشناسان مدرن امداد دارای تخصص حاصل از گذراندن دوره های تخصصی خودرو هستند و با تجربه کار کردن سالیان در این حوزه می توانند مشکل خودروی شما را با اطمینان حل کنند.

خدمات امداد خودرو سیار

 • تست با دستگاه عیب یابی دیاگ
 • بازدید و در صورت لزوم تعویض وایر شمع های موتور
 • بازدید و در صورت پاره شدن ، تعویض تسمه هیدرولیک فرما
 • بررسی فیوز های خودرو
 • تعویض سنسور دمای آب موتور
 • تعویض پمپ بنزین
 • تعویض کوئل ها در صورت معیوب بودن
 • تعویض شلنگ بوستر ترمز
 • باتری به باتری
 • تعویض دیسک و صفحه کلاچ
 • تعویض سیم کلاچ
 • تعویض سیم گاز و تعویض کاتالیزور

امداد خودرو هیوندا در تهران

آیا تعرفه خدمات امدادی مدرن امداد در ساعات شبانه روز متفاوت است؟ خیر، تعرفه خدمات امداد هیوندای در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی روزهای هفته و حتی روزهای تعطیل تعرفه ای رسمی و ثابت است. زیرا هدف ما در مرحله اول کسب رضایت مشتریان عزیز است. زیرا ما از این راه و ارائه خدمات با کیفیت توانسته ایم، رضایت شما مشتریان عزیز را کسب نمایم و از این راه نیز به سود مالی رسیده ایم.

مکانیک سیار هیوندا

انجام سرویس های دوره ای هیوندای بر اساس استندارد ها: سرویس های دوره ای همانند تعویض باتری، فیلترها، روغن موتور و… از مهم ترین عواملی هستند که سلامت خودروی شما را حفظ می کنند. برای انجام سرویس های دوره ای در محل می توانید با شماره مدرن امداد تماس حاصل فرمایید. همچنین یکی از خدمات مهم مجموعه ما در اختیار داشتن تعمیرگاه هیوندای در تهران است که به صورت تخصصی فقط به تعمیرات خودرو های هیوندای میپردازد.

حمل خودرو با ارائه بیمه و ضمانت

همانطور که می دانید حمل غیر استاندارد خودرو می تواند باعث آسیب رسیدن به خودرو شود. حمل خودرو توسط مدرن امداد به شکلی مطمئن و بدون آسیب دیدگی انجام می پذیرد. زیرا ما با توجه به نوع خودرو و حساسیت رانندگان آن ها بهترین یدک کش را به محل اعظام می کنیم. استفاده از یدک کش مناسب و افراد کار آزموده باعث می شود که حمل خودروی شما به محل مورد نظر بدون آسیب دیدگی انجام پذیرد.

مدرن امداد انتخابی مطمئن

در مطلبی که حالا به سطرهای پایانی و نتیجه گیری آن رسیده ایم، بخشی از خدماتی که توسط مدرن امداد ارائه می شود را مرور کردیم و به بخشی از انتظاراتی که باید از یک مجموعه امدادی مطمئن داشت. شما مشتریان عزیز لایق دریافت بهترین خدمات هستید. ما در مدرن امداد با سابقه ده ساله مان، از رضایت مشتریانمان خشنودیم و می کوشیم سطح ارائه خدماتمان همیشه از استاندارد کافی برخوردار باشد.
در صورت بروز هر نوع مشکل پیش آمده برای خودرویتان می توانید با شماره مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

مدیر سایت مدرن امداد

امداد خودرو مدرن امداد یکی از مجموعه های تخصصی امداد خودرو در تهران است. شما میتوانید در صورت نیاز به امداد خودرو با ما تماس حاصل فرمایید
دکمه بازگشت به بالا