عمومیکسب و کار ایرانی

آشنایی با انواع حامل امداد خودرو تهران

امداد خودرو تهران امدادی خودرو، یکی از خدمات حیاتی امداد خودرو است. امروزه متداول ترین روش حمل و نقل خودرو با تریلر نیسان است. تریلر نیسان در امداد با قیمت یونیون خودرو به تمامی تهرانی ها عرضه می شود. حمل و نقل خودرو اهداف مختلفی را انجام می دهد و شما می توانید برای خودروهای مختلف برای حمل و نقل خودروهای مختلف درخواست دهید.

انواع حامل امداد خودرو تهران شامل حامل های زیر است:

 • تریلر
 • کف ماشین
 • نیسان خودروبار
 • جرثقیل
 • چرخ لودر نیسان

زیره های بند خودرو گران ترین تسمه های خودرو هستند. در این روش حمل خودرو، خودرو به طور کامل در سطح حمل کننده خودرو قرار می گیرد. استفاده از این روش برای مدل های پیشرفته بسیار رایج است. خودروبر امداد خودرو تهران یک ابزار نجات است که به یکی از پایگاه های ثابت امداد و نجات در نقاط مختلف جهان تبدیل شده است. برای حمل خودروهای صفر از کارخانه ها نیز از ماشین های حمل و نقل استفاده می شود.

خودروبر تهران امداد خودرو مرکزی در سراسر تهران حضور دارد تا در کمترین زمان ممکن خودروی شما را به محل مورد نظرتان برساند. تعمیر خودرو 1 را دقت نمایید.

خودروبر تهران در تمامی مناطق تهران فعالیت می کند.

به علاوه، این خدمات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه به صورت 24 ساعته و در روزهای تعطیل در دسترس است. خودروبار تهران در زمینه های زیر فعالیت می کند:

 • خودروبر شرق تهران
 • خودروبر غرب تهران
 • خودروبار در شمال تهران
 • خودروبال جنوب تهران

جهت درخواست خودروبر تهران با شماره خودروبر تهران تماس حاصل فرمایید. انواع جرثقیل کامیون آماده خدمت رسانی به رانندگان عزیز در تهران می باشد. خودروهایی که آسیب دیده اند یا به هر دلیل دیگر نمی توانند به رانندگی ادامه دهند، می توان به روش های مختلف به تعمیرگاه آورد. یکی از این روش ها انتقال خودرو امداد خودرو تهران از طریق تریلر نیسان است. اما در سال‌های اخیر، مردم نسبت به استفاده از چنین وسایل امدادی بی‌میل شده‌اند، به‌ویژه افرادی که خودروهای لوکس و مدل‌های رده بالا دارند.  دلیل این امر این است که قلاب های متصل به خودرو باعث آسیب به بدنه می شود. این آسیب گاهی اوقات می تواند مشکلات فنی ایجاد کند. علاوه بر این، بدن ممکن است فرسایش یابد.

امداد ایران خودرو تهران |امداد خودرو جاده ای |امداد خودرو سایپا
تعمیر خودرو 1 – امداد

قیمت حمل خودرو با باربری با نرخ های مصوب اتحادیه

بر اساس نوع تریلر محاسبه می شود. حمل خودرو از تهران به شهرستان نیز امکان پذیر است. سامانه مرکزی حمل و نقل خودرو امداد خودرو خدمات حمل و نقل ارزان قیمت خودرو را در سراسر تهران ارائه می دهد.

 • شماره حمل کننده خودرو

شماره یدک کش از طریق سایت امداد خودرو و شماره 118 قابل دسترسی است. برای استفاده از خدمات یدک کش می توانید با خدمات یدک کش مرکزی خودرو تماس بگیرید و یدک کش مورد نیاز در اسرع وقت به محل شما تحویل داده می شود.  شماره خودروبر امداد خودرو مرکزی در سراسر تهران امداد خودرو تهران از طریق سامانه مرکزی خودروبر قابل دسترسی است. برای دریافت خدمات زیر با شماره خودرو تماس بگیرید:

 • مشاوره رایگان
 • درخواست جرثقیل نیسان
 • درخواست کفی حامل خودکار
 • درخواست یک تریلر مناسب
 • اعزام سریع مکانیک سیار

نکات مهم قبل از استفاده از امداد خودرو تهران مرکزی برای حمل خودرو

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید قبل از استفاده از حمل‌ونقل خودرو برای حمل و نقل خودرو خود در نظر داشته باشید:

 • قبل از حمل خودرو تعرفه ها را با کارشناسان مربوطه هماهنگ کنید
 • به کارشناسان اطلاع رسانی کافی انجام دهید
 • ماشین خود را در مکانی ایمن پارک نمایید. تعمیر خودرو 2 را دقت نمایید.

حمل خودروهای تصادفی با خودروبر

اتومبیل های تصادفی که در جاده خراب می شوند را حمل کنید. در تمام مناطق ایران در کمترین زمان با بهترین کیفیت باربری ایرانی در خدمت شما عزیزان. ما در سراسر ایران کامیون های مجهز داریم. پراکندگی وسایل نقلیه سرعت کار ما را افزایش می دهد.  ما علاوه بر داشتن باربری های پیشرفته، رانندگان باتجربه ای نیز داریم که می توانند با یک بازرسی ساده بدون حمل خودرو، مشکلات خودروی شما را حل کنند.

اگر با خودروی خود مشکل جدی داشته باشید، شما را با دقت و سرعت به نزدیکترین تعمیرگاه مجهز و مطمئن می برند. کارکنان امداد خودرو مرکزی به صورت مناسب و حرفه ای شما را تا انتهای جاده همراهی می کنند. مرکز امداد خودرو یکی از بهترین مراکز تعمیرات خودرو در تهران می باشد.

امداد ایران خودرو تهران |امداد خودرو جاده ای |امداد خودرو سایپا
تعمیر خودرو 2- یدک کش

تعرفه حامل خودرو امداد خودرو تهران امدادی خودرو

در مقاله قبلی مرکز راهنمایی خودرو مرکزی تهران مواردی آموزشی در مورد هزینه مرکز راهنمایی خودرو مرکزی ارائه کرد. وظایف و هزینه ها را می توان در موارد زیادی جستجو کرد. در زیر راهنمای خودروی مرکز شهر تهران به جزئیات این موضوع پرداخته است.

بسیاری از شرکت های حمل و نقل موتوری در تهران فعالیت می کنند. این شرکت شامل تعداد زیادی خودرو در یک مجموعه است. کاملا متعلق به صنعتگران متخصص و ماهر. هزینه حمل و نقل به عواملی مثل عوامل زیادی بستگی دارد:

 • نوع و مدل ماشین شما (لوکس – تصادفی – واردات صفر – ماشین مسابقه و …)
 • با محاسبه طول مسیر در هر کیلومتر (روستاها – مناطق صعب العبور – زمان حمل و نقل و غیره)
 • نوع پارکینگ، نیسان تریلر یا کف انبار خودرو

امداد خودرو 24 ساعته همواره یکی از ارکان مهم و ضروری در جاده ها بوده و مردم همواره نیاز به آن را احساس کرده اند.

این به این دلیل است که وقتی ممکن است ماشین شخصی امداد خودرو تهران در وسط بی ترافیکی خراب شود، وقتی ترافیک وجود ندارد، این تنها کمک 24/7 خودرو در آن لحظه است.

امداد خودرو 24 ساعته در تهران

دستیار خودکار 24/7 تهران در تمام نقاط تهران از شمال به جنوب و شرق تا غرب مستقر است تا در هر زمان به کاربران کمک کند.

اگر خودروی شما در هر نقطه از تهران دچار مشکل فنی یا آسیب دید، کافی است با امداد خودرو مرکزی تماس بگیرید و ما سریعترین یدک کش و امداد خودرو را برای شما ارسال می کنیم.

سرویس 24/7 امداد خودرو مرکز امداد خودرو در تهران به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما می باشد. تمعیر خودرو 3 را بررسی نمایید.

یدک کش شبانه روزی امداد خودرو تهران با بهترین خدمات

یدک کشی در هر شرایط آب و هوایی به ویژه در صورتی مفید است که خودروی شما در مکانی در زمان نامناسبی مانند شب یا نیمه شب به کمک نیاز داشته باشد. همه یدک کش ها در ایران و تهران به صورت شبانه روزی فعالیت نمی کنند.

یدک کش مرکزی امداد خودرو در طول سالیان متمادی توانسته تیمی مجرب و آموزش دیده را برای انجام تعمیرات در محل گردآوری کرده و در صورت نیاز 24 ساعته خودروی امداد خودرو تهران شما را به محل مورد نظر یدک بکشد.

Auto Assist چیست؟

نجات خودکار زمانی است که اتفاقی برای خودروی شخصی، مامور یا تیمی می افتد که مسئولیت دارد در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نیاز برسد و کارهای لازم را انجام دهد.

در این صورت ممکن است خودرو نیاز به مراجعه به تعمیرگاه داشته باشد، بنابراین Auto Assistance باید خودرو را به تعمیرگاه ببرد.

اما مواقعی نیز وجود دارد که خودرو به تعمیرگاه نیاز ندارد و تا زمانی که کسی برای تعمیر آن بیاید، خودرو به رانندگی خود ادامه خواهد داد.

امداد ایران خودرو تهران |امداد خودرو جاده ای |امداد خودرو سایپا
تعمیر خودرو 3 – تعمیرگاه

چرا به کمک امداد خودرو 24 ساعته نیاز داریم؟

رویدادها اطلاع رسانی نمی کنند! و او نمی داند چه زمانی.

در هر زمانی از شبانه روز ممکن است مشکل در خودروهای ما ایجاد شود و مشکل می تواند بسیار حاد یا سطحی و کوچک باشد. در هر صورت نیاز به حضور یک متخصص دارید.

کمک خودرو امداد خودرو تهران 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته برای کمک به خودروهای خراب در دسترس است.

این خودروهای نجات باید در مواقع اضطراری کامل و مجهز باشند. وضعیت در شب گاهی با روز متفاوت است و کار در شب طبیعتا سخت تر از روز است.

مرکزی 24/7 کمک خودکار

امداد خودرو تهران همواره در تلاش است تا بهترین امکانات و کیفیت را به نمایش بگذارد.

تیم Auto Assistance مرکزی متشکل از پرسنل مجرب، حرفه ای و آموزش دیده است که قادرند با بهترین هزینه و در کمترین زمان خدمات لازم را به کاربران ارائه دهند.

برای درخواست کمک می توانید با مرکز خودکار کمک تماس بگیرید.

امداد خودرو 24 ساعته

امداد خودرو مرکزی سعی دارد در هر ساعت از شبانه روز امکانات لازم را برای کمک رسانی امداد خودرو تهران به کاربران خود ارائه دهد. این عملیات که به کمک خودکار 24 ساعته معروف است، در واقع یکی از مهم ترین ویژگی های کمک خودکار مناسب است.

اورژانس 24 ساعته آماده امدادرسانی به خودروهای نیازمند در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می باشد.

24/7 دسترسی به خودرو

یک دستیار خودکار 24/7 باید مجموعه ای امداد خودرو تهران از ویژگی ها را داشته باشد که آن را از سایر کمک های خودکار متمایز کند و اعتماد مشتریان خود را جلب کند.

در این قسمت به قسمتی از ویژگی های آن اشاره می کنیم:

 • به سرعت به محل مورد نظر برسید
 • وعده
 • قیمت خدمات خاص
 • تسریع روند امداد

نتیجه گیری مقاله امداد خودرو تهران امداد خودرو

امدادی خودرو در طول سالیان فعالیت خود در فعالیت های امدادی خود به رعایت تمامی موارد فوق اهتمام داشته و با افتخار اعلام می دارد که در طول چندین سال فعالیت خود توانسته رضایت مشتریان خود را در این زمینه جلب کند.

دکمه بازگشت به بالا