معرفی مهرداد صادقی زاده، مشاور و متخصص سئو (SEO)

مهرداد صادقی زاده کیست؟

مهرداد صادقی زاده، یکی از متخصصان برجسته سئو (SEO) در ایران است. او سالهاست که در حوزه سئو مشغول به فعالیت بوده و در این مدت، پروژه های موفق زیادی را در حوزه سئو به سرانجام رسانده است.

صادقی زاده، تحصیلات خود را در زمینه مهندسی ICT (فناوری اطلاعات و ارتباطات) به پایان رسانده و از سال 1396 به طور حرفه ای در زمینه سئو مشغول به فعالیت است. صادقی زاده، مهارت های فنی و تفکر استراتژیک قابل قبولی در زمینه سئو دارد و دارای دانش و تجربه بالایی در این حوزه است. در ادامه به معرفی بیشتر سوابق و مهارت های این متخصص سئو میپردازیم.

بهترین دوره سئو |بهترین سئوکاران ایران |بهترین مدرس سئو

دانش و مهارت ها

در زمینه سئو محتوا، مهرداد صادقی زاده، استادی توانمند است. او می تواند با استراتژی های بی نظیر خود، ترافیک ورودی یک سایت را با محتوای هدفمند دگرگون کند و علاوه بر جلب رضایت کاربر، نظر گوگل را نیز به سمت وب سایت شما جلب نماید.

در زمینه سئو استراتژیک نیز مهرداد صادقی زاده، یک متخصص خلاق است. او می تواند استراتژی سئوی مناسبی را برای کسب و کارها طراحی کند که با اهداف و نیازهای آنها سازگار باشد. این استراتژی می تواند شامل اهداف سئو، کلمات کلیدی هدف، مدیریت هزینه ها و موارد مشابه باشد.

به طور کلی صادقی زاده، با دانش و تجربه خود در زمینه سئو، توانسته در بسیاری از وب سایت ها، رتبه اول گوگل را برای کلمات کلیدی پر رقابت کسب کند. او همچنین، توانسته است ترافیک وب سایت ها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و نرخ تبدیل وب سایت ها را تا حد قابل توجهی بهبود ببخشد.

موفقیت های سئویی

مهرداد صادقی زاده، در زمینه سئو سایت های خبری، فروشگاهی، خدماتی، صنعتی، شرکتی و وبلاگی، دارای تجارب ارزشمندی است. وی در حوزه هایی نظیر پزشکی، زیبایی، تکنولوژی، املاک و فروش محصولات مختلف فروشگاهی، دارای نمونه کارهای بسیاری در صفحه اول گوگل می باشد.

خدمات ارائه شده توسط مهرداد صادقی زاده

مهمترین خدماتی که توسط مهرداد صادقی زاده در حوزه سئو به شما ارائه میشود، شامل موارد زیر است:

انجام پروژه های سئو

مهمترین و اصلی ترین خدمت ارائه شده توسط مهرداد صادقی زاده، مربوط به اجرای پروژه های سئوست. مهم نیست که حوزه فعالیت سایت شما خدماتی باشد یا فروشگاهی، خبری باشد یا شرکتی، در هر صورت می توانید برای رشد و پیشرفت سئوی وب سایت خود، این مسئولیت را به مهرداد صادقی زاده بسپرید.

مشاوره سئو

مهرداد صادقی زاده، با بررسی وب سایت و کسب و کار شما، می تواند نقاط قوت و ضعف وب سایت تان را شناسایی کند و راهکارهایی برای بهبود شرایط سئوی آن به شما ارائه دهد.

ارائه انواع استراتژی سئو

ارائه استراتژی عمومی سئو و استراتژی تخصصی محتوا و سئوی خارجی، از دیگرخدمات ارائه شده توسط این متخصص برجسته سئو می باشد.

ارتباط با مهرداد صادقی زاده

راه های برقراری ارتباط با مهرداد صادقی زاده به شرح زیر است:

شماره تماس: 09332072853

 @mehrdadsadeghizadeh :آی دی تلگرام

پیج آموزش سئو

گروه تلگرام آموزش سئو

دکمه بازگشت به بالا