علم و تکنولوژیکسب و کار ایرانی

معرفی سایت ترنج بوک

در اینجا قصد معرفی سایتی را داریم که با فعالیت مستمر در زمینه جزوات،  نمونه سوال و از همه مهمتر گام به گام های همه مقاطع تحصیلی از اول ابندایی تا دوازدهم هر سه رشته نظری توانسته است رتبه خوبی در میان مابقی سایت ها به دست بیاورد. سایت ترنج بوک یک پرتابل آموزشی با شعار تلاشی در مسیر موفیت میباشد که با تکیه بر تیم مجرب خود در زمینه کنترل کیفیت محتوای داخلی سایت این اطمینان خاطر را به همه دانش اموزان میدهد که با خیالت راحت از محتوای قرار داده شده استفاده کنند و با تلاش و پشتکار خوده دانش آموزان در مسیر محقق شدن اهداف دانش آموزان همراهشان خواهیم بود.

شما میتوانید داخل سایت ترنج بوک به کد تخفیف کلاسینو دسترسی داشته باشید. ترنج بو ک علاوه بر موارد ذکر شده در زمینه آزمون های آزمایشی هم به صورت مستمر و در تایم مشخص هر فایل این آزمون های هماهنگ کشوری را در ساعت های اولیه انتشار از سوی خوده موسسه، منتشر میکند و با تلاش های شبانه روزی تیم ترنج بوک این امکان را برای دوستان فراهم میکند که بدون اتلاف وقت سوال و پاسخ رشته و پایه مد نظر خود را دانلود کرده و به صورت کاملا رایگان از محتوای این ازمون ها استفاده کنند.

دانلود گام به گام اول دبیرستان نظام قدیم |دانلود گام به گام عربی هشتم pdf |دانلود گام به گام فارسی هشتم pdf

لازم به ذکر است امکان دارد پایه و رشته ای درساعت مشخصی از سوی سازمان منتشر نشود و این اشکال را بوجود بیاورد که فایل ها بر روی سایت قرار نگیرد ولی در اولین ساعت های انتشار توسط موسسه مربوطه این فایل ها بر روی سایت قرار میگیرند که دانش آموزان بایستی صفحه سایت را در صورت استفاده از تلفن همراه یا تبلت رفرش (Refresh) کنند و دوستانی که با لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی وارد سایت میشوند با فشردن کلید های ترکیبی Ctrl+F5 میتوانند صفحه سایت را بروزرسانی کرده و محتواهای جدید را دریافت کنند.

توصیه میشود برای کسب آمادگی بهتر دانش آموزان قبل از شروع آزمون جدید از آزمون قبلی یا آزمون هماهنگ سال پیش که در سایت موجود است استفاده نمایید برای این کار در قسمت سرچ باکس آزمون مورد نظر را سرچ نمایید یا در قسمت دسته بندی ها در بخش آزمون های آزمایشی میتوانید آزمون های مختلف را به همراه پاسخنامه های مربوط به همان آزمون را دریافت کرده و آمادگی بهتری را برای چالش روبرو که همان آزمون آزمایشی است، کسب کنید.

در سایت ترنج بوک شما میتوانید  گام به گام زبان دوازدهم را دانلود نمایید. علاوه بر موارد بالا یک کانال تلگرامی هم برای قرار گیری آزمون های آزمایشی که به صورت متمرکز کشوری برگزار میشود هم فعالیت میکند و این امربدان معناست که درساعت مشخصی کلیه سوالات در ساعت مشخصی از صبح برروی سایت و کانال تلگرامی قرار میگیرد و در ساعت مشخصی از عصر یا شب هم پاسخنامه های این آزمون بر روی سایت یا کانال تلگرامی قرار می گیرد.

علاوه بر آزمون آزمایشی موارد دیگری مانند گام به گام های همه دروس در همه مقاطع تحصیلی، جزوه های آموزشی، نمونه سوالات امتحانی نوبت اول و دوم به همراه پاسخنامه و کلیپ های انگیزشی به همراه اخبار کنکوری در این کانال تلگرامی قرار میگیرد که همه دانش آموزان به راحتی از موضوعات کنکوری مطلع و بتوانند از جزوه و نمونه سوالات و از همه مهم تر گام به گام همه دروس استفاده کنند.

در سایت ما گام به گام حسابان دوازدهم را به صورت رایگان دانلود کنید.

لازم به ذکر است که همه فایل های قرار داده شده در وبسایت و کانال تلگرامی و دیگر پلتفرم های زیر مجموعه برند ترنج بوک از بهترین کیفیت تهیه شده اند که دانش آموز میتواند فایل ها را به صورت چاپ شده نیز مطالعه کنند.

دکمه بازگشت به بالا