عمومیکسب و کار ایرانی

آموزش ساخت صندوق فلزی ضد سرقت

درضمن بالا بودن وزن، موجب می‌شود حمل گاوصندوق مسترسیف نیز بسیار دشوار باشد. در ساخت این نوع از کلیدهای پیشرفته از علم کامپیوتر و الکترونیک بهره گرفته شده است که می توانند به وسیله هوش مصنوعی قفل را شبیه سازی کنند . کلید های چند محور در دسترس عموم قرار ندارند زیرا می توانند در مدت زمان کوتاهی قفل گاوصندوق را باز کنند و امنیت محیط را به خطر بیندازند.

دریل دو وضعیت در واقع یک وسیله کم یاب گران و تخصصی است که فقط متخصصان در این زمینه این وسیله را دارند. شیوه کار آن نیز جالب است به گونه ای که وقتی برای تخریب وارد قفل میشود در انتهای کار با پیچاندن دسته گاوصندوق می توان زبانه را از بدنه جدا کرد و درب را باز کرد. در نمونه‌هایی که مقاومت دستگاه بسیار زیاد است حتی تا 4 لایه فولاد نیز به کار رفته شده است جنس دو لایه بیرونی از دو لایه فولاد به هم چسبیده نیز ساخته شده است.

قیمت ارزهای دیجیتالی امروز ۶ بهمن +جدول

این سوال بسیار خوبی است، و حتی برای پاسخ به سوال ما در مورد چگونگی باز کردن یک گاوصندوق بدون کلید ضروری است. قبل از ورود به مبحث چگونه باز کردن گاوصندوق بدون کلید ، شما باید نوع گاوصندوق خود را ارزیابی کنید. وزن محصول باید زیاد و غیر قابل حمل باشد ، و یا با روش هایی مثل رول بولت به زمین و دیوار فیکس شود. همچنین با تهیه این محصولات می توانید علاوه بر حفظ آنها در برابر سرقت ، مفقود شدن و دسترسی افراد غریبه در امان نگهدارید. شما باید صندوقی تهیه کنید که با هیچکدام از روش های سرقت قابل دسترسی نباشد.

غذا با بادمجان ، آموزش طرز تهیه غذاهای متنوع و خوشمزه با بادمجان

علاوه بر رمزهای آزمایشی، سارقان ممکن است قبل از استفاده از ابزارشان، از ضربه زدن به اطراف گاوصندوق یا تجسس برای امتحان و به‌دست آوردن یا حدس شماره، استفاده کنند. با در نظر داشتن این موضوع، روش دیگر برای سرقت (باز كردن گاوصندوق)، پیدا کردن رمز است.

دو مورد فوق بازگشایی گاوصندوق کاوه را ساده می کند و باید از آن ها پرهیز شود. 2- نوشتن رمز گاوصندوق روی بدنه آن یا روی هر چیزی در نزدیکی آن ممنوع است. اما در بسیاری از مواقع این خود صاحبان گاوصندوق ها هستند که باعث می شوند تا به آسانیبازگشایی گاوصندوق کاوهآنها توسط سارقان انجام شود و داراییشان به تاراج رود.

در محصولات باکیفیت متوسط قسمت شکاف بین درب و بدنه به کمک مواد منبسط شونده پر می شود که مانع نفوذ حرارت به داخل آن ها می شود. البته توجه داشته باشید که این مواد به تنهایی نمی توانند برای محصول شما امنیت ایجاد کنند، یک محصول دارای مواد منبسط شونده اما لایه فولاد نازک قطعا گزینه مناسبی نیست. شما می توانید برای دریافت قیمت ساخت گاوصندوق سفارشی اقدام به تماس با شرکت گنجبان جهت ارائه جزئیات و دریافت قیمت گاوصندوق مورد نظر خود برای ساخت نمایید.

این دیواره بیرونی داخلی توسط مواد مقاوم در برابرحریق و نفوذ دلیل ضربات سنگین می‌شود شکاف بین در و بدنه کمک مواد متروم پر می‌شود تا در زمان حریق و حرارت منبسط شود و گاوصندوق رمزدار را مهروموم کند. مورد بعدی که در ساختار گاوصندوق حتما باید مورد توجه بگیرد این است که گاوصندوق باید با استفاده از تکنولوژی و فناوری های جدید طراحی شده باشد تا سارقین نتوانند به راحتی قفل آن را باز کنند.

با مراجعه به لینک زیر می توانید فیلم ساخت گاوصندوق را مشاهده نمایید. که گاوصندوق شما دارای گارانتی می باشد و هزینه سرویس گاوصندوق های دیجیتالی به صورت دوره ای می باشد. تا بتوانید شما عزیزان را از کار خود راضی نگه داریم فروشگاه گاوصندوق طباطبایی به شما تضمین می دهد. شما میتوانید در گنج بان با هر بودجه ای یک گاوصندوق باکفیت به همراه گارانتی معتبر 2 ساله و خدمات پس از فروش و پشتیبانی 6 ماهه خریداری کنید.

گاوصندوق ایگل Ev

قیچی لوازم التحریر(یا معمولی، نکته اصلی این است که برش مقوا و کاغذ راحت است). کاغذ کرافت(اگر پیدا نشد، می توانید با کاغذ و مقوای ساده از آن استفاده کنید). اگر به هر دلیلی یکی از دو رمز، کد شخصی و یا کد مستر را فراموش کردید، با یکی از رمزها درب را باز کنید.

گاوصندوق از سنگین ترین وسیله هایی است که جا به جایی آن ها بسیار دشوار است. مشاهده و لمس نکردن یک محصول از نزدیک نیازمند کسب اطلاعات و مشاوره ی دقیق و قطعا کارشناس فروشی خبره دارد. یکی دیگر از معیار های مهم که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید ، نسوز بودن آن است. برای جلوگیری از حرکت دادن سیف باکس توسط دزدان دو راهکار وجود دارد. رمز دیجیتالی مورد استفاده در مارک آیکو AIKO از اپلیکیشن کاربردی بهره می گیرد و در جای خود کارآمد است.

برگزاری جشنواره منطقه‌ای سینمای جوانان ایران در رفسنجان

افراد زیادی فکر می کنند که گاوصندوق های زمینی در برابر آتش سوزی بسیار عالی محافظت می کنند چون در پنج طرف گاوصندوق توسط بتن احاطه شده است. با باز بودن سمت در و ساخته شدن تنها از فلز، گرمای حاصل از آتش سوزی به سرعت وارد گاوصندوق می شود.

درهای گاوصندوق های زمینی از صفحات فولادی با ضخامت ½” تا 1½” ساخته شده اند و متاسفانه، تقریبا همه گاوصندوق های زمینی در درب خود دارای مواد ضدحریق نیستند. بنابراین، بیشتر گاوصندوق های زمینی محصول خوبی برای محافظت در برابر خرابی های ناشی از آتش سوزی نیستند.

هنگام سفارش گاوصندوق آسانسوری به چه مواردی باید توجه داشت

یک سیخ کاغذی مهر و موم شده را داخل سوراخ فرو می کنیم (و می چسبانیم) تا نوک آزاد آن حدود 6 میلی متر بیرون بزند. نوک آن را با سیم پیچ کاغذی با چسب چرب کنید و آن را داخل سوراخ دسته قرار دهید. و دور دسته را بعد از جدا کردن لایه رویی با یک نوار مقوای راه راه می چسبانیم.

از مقوای معمولی نواری به عرض 35 میلی متر و طول متناظر با ضلع بلند فرمت A4 برش می دهیم و از کاغذ کرافت نواری به همان عرض و حدود 70 میلی متر طول می بریم. همانطور که در عکس نشان داده شده است، قطعات نوار دو طرفه را بچسبانید. سپس همانطور که در عکس نشان داده شده است، قسمت را با “لحظه” می چسبانیم.

امروزه دستگاه های هوشمند و الکترونیکی کوچک و کوچکتر شده اند و قفل های دیجیتالی روی کار آمده اند. گاوصندوق ضد حریق طلا فروشی | داراى قفل کمر شکن مى باشد که قطر زبانه هاى این گاو صندوق ۴۵mm از جنس فولاد ST۶۰ مى باشد که مقاومت بسیار بالایی دارد. آنچه از گاوصندوق های ضدحریق امروزی انتظار می رود مقاومت در برابر آتش و محافطت از اسناد و مدارک و اشیاء داخل آن در برابر آتش سوزی های احتمالی است.

درباره آرکا

برخی از مدل‌های بزرگ‌تر می‌توانند به کف و دیوارها نصب شده و ایمنی بیشتری را فراهم کنند. برای مخفی کردن گاو صندوق می تونید آن را داخل دیوار یا داخل کمد جای بدید. برای مثال ردیاب شخصی ابعاد متناسبی داره و به راحتی در گاوصندوق مخفی میشه. بنابراین هم خیالتون از امنیت گاوصندوق راحت میشه و هم نیازی به مخفی کردنش نیست.

گاوصندوق‌های اولیه با استفاده از کلید باز و بسته می‌شدند تا سال 1886 شخصی بنام هنری براون گاوصندوقی را به صورت مدل‌های امروزی طراحی کرد و به بازار ارائه داد. این نمونه از محصولات به دلیل استفاده از فلزات در برابر آتش و ضربه امنیت بیشتری دارند. باگذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی‌های ساخت این دستگاه‌ها با افزایش امنیت و مجهز شدن به ابزار آلات ایمنی به بازار ارائه شدند.

در صورت فراموشی رمز گاوصندوق دیجیتال چه کنیم؟

ما می توانیم دربازگشایی گاوصندوق کاوهشما را یاری کنیم و یا در صورت نیاز در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و اقدام بهبازگشایی رمز گاوصندوق کاوهشما کنیم و رمز گم شده را برای شما پیدا کنیم. بنابراین گاوصندوق های ضد حریق در مقابل سرقت ایمن نیستند و بازگشایی گاوصندوق کاوهضد حریق ساده تر است و گاوصندوق های ضد سرقت در مقابل حریق توان خوبی نشان نمی دهند وبازگشایی گاوصندوق کاوهضدسرقت زمان بر است. در ضمن روش باز کردن گاوصندوق کلیدی کاوه و گاوصندوق خانگی ارزان نیز در انواع مختلف به همین شکل است.

از کلید‌ ساز بخواهید که رمز ترکیبی گاوصندوقتان را دوباره تنظیم کند . رمز جدید را در قفسه پرونده‌ها یا به صورت دیجیتال ذخیره کنید ، به طوری که در صورت نیاز بتوانید به راحتی آن را پیداکنید. اگر به دلیل گیر کردن یا خراب شدن گاوصندوق خود به قفل ‌ساز مراجعه کردید ، مطمئن شوید که آن‌ ها قبل از ترک محل همه تعمیرات ضروری را انجام داده‌اند و گاوصندوق کار می‌کند. کد گاوصندوق خود را پیدا کنید یا آن را از حافظه بخوانید و شماره‌ ها را از طریق صفحه‌ کلید وارد کنید تا گاوصندوق باز شود .

ساخت گاوصندوق خفن با قفل ساخت با مقوا

با قفل‌ ساز قرار بگذارید که به خانه بیاید ، یا اگر گاوصندوق به اندازه کافی کوچک هست که توسط شما قابل‌ حمل باشد ، آن را نزد قفل ‌ساز ببرید . مطمئن شوید که زمان درنظرگرفته ‌شده برای قرار ملاقات با قفل ‌ساز کافی است ، زیرا بسته به پیچیدگی قفل ، برای باز شدن برخی گاوصندوق ‌ها زمان بیشتری لازم است. در صورت نیاز فوری به خروج شیئی از گاوصندوق خود ، می‌توانید به بسیاری از قفل ‌سازها که خدمات 24ساعته ارائه می‌دهند ، مراجعه کنید.

البته Eagle Safes در سبد محصولات خود همه ی دسته های کاربری رو اعم از کاربران خانگی ، اداری ، تجاری و … با گریدهای متفاوت امنیتی ارائه میکند. این صندوق ها بنابر نوع کاربرد و نیاز خرید به دسته‌های اداری ، فروشگاهی ، هتلی و … تقسیم‌بندی می‌شوند. استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی گاوصندوق کاوه با ذکر منبع بلامانع است. میچرخانیم تا عدد ۹۵ بر روی شاخص بازکردن رمز قرار گیرد و چرخش در همین جهت را یک دور دیگر ادامه می دهیم تا مجددا به عدد ۹۵ برسد.

و در نمونه های عادی برای استاندارد حریق بالا و محصولات امنیتی برای وجود آلیاژهای خاص در دنیا شناخته می شود. (مثلا ۷۵،۲۳،۵۶) را دارا می باشند که در حالت سه شماره، ضریب ایمنی بالاتری دارند. یعنی خودتان حواستان باشد که اگر می‌خواهید کسی رمز شما را حدس بزند، صفحه کیبورد سیف باکشس‌ها را –که اغلب پلاستیکی بوده و جای انگشت رو آن می‌ماند- پاک کنید. در این حالت ، کد فقط برای آزاد شدن قفل است که باید برای ورود پیچ ​​و مهره ها و باز شدن درب چرخانده شود.

این چرخ دستی ها معمولاً دارای دسته ی مناسب با زاویه ی ۹۰ درجه هستند . البته جابجایی دو محصول سنگین وزن بصورت همزمان با استفاده از چرخ دستی های خاص انجام می شود. در نظر داشته باشید انتقال محصولات سنگین شگرد پیچیده ای نیست.

مثل حمل و جابجایی آسان و همچنین پرداخت هزینه های گزاف توسط خریدار در زمان جابجایی های دوم منتفی است. مدام ۳ ساعت محصول در آتش ۹۰۰ درجه نیست قطعا شاید در بیشترین حالت ۲۰ دقیقه این زمان باشد. در موارد فوق هم میتوان از برندهای ایرانی مثل کاوه، سی رن و هم از مارکهای خارجی مانند ایگل کره جنوبی Eagle ، ایکو Eiko ژاپن و … بهره گرفت.

اگر میخواهید گاوصندوق اثر انگشتی پیشرفته ای خریداری کنید وو یا با مراحل ساخت آن آشنا شوید میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و به کارخانه تولید گاوصندوق خانگی مسترسیف ما مراجعه کنید. مراحل ساخت گاو صندوق مانند تکه های پازل و لگو میباشد که اگر هر مرحله با رعایت اصول پیش نرود آنچه از یک گاوصندوق باکیفیت انتظار میرود برآورده نمیشود. به طور کلی تمامی پروسه ساخت گاوصندوق سفارشی و گاوصندوق استاندارد باید در جهت دستیابی به هدف تامین امنیت گاوصندوق باشد.

معمولاً در گاوصندوق های فوق امنیتی عموما در قسمت قفل از یک لایه اضافی فولاد منگنز استفاده می شود که این کار باعث می شود در هنگام گریل کردن قفل گاوصندوق موجب آسیب قفل مرکزی نشود و در گاوصندوق بسته بماند. ساخت گاوصندوق رمزدار در گنج بان با بالاترین کیفیت و با استفاده از جدیدترین سیستم های رمزنگاری انجام میشود و شما میتواید با اطمینان از کیفیت این گاوصندوق ها آن ها را خریداری کنید. ساخت گاوصندوق رمز دار چندین سال است که به صورت صفر تا صدی در ایران انجام میشود و در گذشته قفل های گاوصندوق ها از کشور های مختلف وارد و در گاوصندوق نصب میشد.

دکمه بازگشت به بالا